Spider-Man Online Forum

Pełna wersja: Konsole
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Witam!
Temat powstał specjalnie, żeby forumowicze mogli pochwali? się swoimi konsolami (o ile takie mają) oraz wypowiedzieli co ogólnie o nich sądzę. Temat konsol będzie tutaj brany bardzo ogólnie, więc możemy wypowiadał się o exclusive'ach i bitwach fan boyów (ale jak masz się tutaj k?óci? lub kogoś obrażać to lepiej nic nie pisz).
Ja musz? się pochwali? że posiadam PS3 w wersji Slim 250 GB i uważam zakup za jak najbardziej udany. Gra któr? zakupiłem sobie (Uncharted 2: Among Thieves) przechodzą na trudnym poziomie trudności, a po przej?ciu mam zamiar jeszcze raz to zrobił, tym razem na najtrudniejszym (w tej grze jest to Crushed). Jeśli chodzi o bitwy konsolowe, to pragn? zauważył że teraz jest to głównie bitwa exclusive'ów (która i tak jest mądrzejsza od gdybania "która konsola jest lepsza"). Pomimo tego że nie pochwalam fan boyów (nawet PS3), można uzna? że w tej bitwie wybraćem właśnie maszynk? Sony(ze względu na gr? któr? opisaćem trochę wyżej).
A jakie są wasze uwagi i opinie na temat konsol?
Ja też mam PS3, kupiłem onsol? właśnie ze wsgl?du na Uncharted: Drake's Fortune. Grę przeszedłem już na najwyższym poziomie trudności i mam platyn?, to moja pierwsza platyna w życiu. Niedługo może kupił drugą część, ale na razie to mam w planach kupił sobie wreszcie Guitar Hero. Nie wiem, co mogę o konsoli powiedzieć...
Ja mam Xboxa 360 Elite 120GB (kupiony w styczniu 2009) kupiłem ze względu na to że żadna nowa gra nie chodziśa mi na kompie.A co do exclusivów to gdy kupowałem Xboxa miałem możliwość kupił PS3 ale zdecydowałem się na xboxa ze względu na tytuły typu: Halo 3,Forza 2.
Pó?niej wrzucę fotki xboxa wraz z kolekcj? gier.
Ja mam srebrnego ps2 z serii slim. Dostałem go na zakończenie 2 klasy gimnazjum.
Co jakiś czas sobie go odpalam i pykam w przeróżne gierki. Moj? pere?k? w?ród kolekcji gier na ps2 jest "Spider-Man 2: The game". No i chyba tyle , jeśli chodzi o moją konsol? ^^
Ludzie,zazdroszcz? wam Next-Gen'ów.Niestety nie stał mnie na razie na kupno PS3 ani X360.Jestem posiadaczem konsoli PSP.W sumie nie gram już na niej dużo momentami myśl? nawet o sprzedaży...KOnsola fajna ,tylko gry drogie.Dobrze ogląda się filmy,s?ucha muzyki (extra jakoś jak na taki sprz?cik),można się sporo pobawił.
Ja posiadam, jeszcze ze starych czsów xD, PS2. Nie jest to nawet slim, a wielkie czarne pud?o xD
Co do nextgenów, nie jestem pewien ps3, czy x360 xD
Mam Xboxa 360, jestem bardzo zadowolony. Kupiony za ?mieszne pieni?dze - 450 z?:)
Cz??ciowa lista gier (więcej nie chce mi się pisać) : Batman: Akrham Asylum, Skate 2, Fifa '09, Assasin's Creed 2, Tony Hawk's Project 8, PES 2008
A ja mam sege megadrive ( i min maximum carnage na nią), oryginalnego pegasusa (jakkolwiek to dziwnie brzmi)<!--sizec--><!--/sizec--> i NESa:)
Pegasus to było co?. Niestety nie wiedząc jaki, ten sprz?t będzie dzisiaj zabytkowy, oddałem go bratankowi:( .

Mam i pegazusa i Comodore ale nie wiem czy to jeszcze działa.
0gólnie za konsolowy sprzet uważam swoje PS2slim które kupiłem rok temu w maju. Gierze ostatnio tylko w RE4 Mercenaries.

Jeżeli bym kupować NextGen to tylko PS3, głownie dla tego że ma najlepszy pad no i GoW3;)
Owszem, ja też poleci?bym PS3, ze względu na gry. Pomimo tego że pad ma moim zdaniem lepiej rozło?one przyciski i ga?ki, to jest za ma?y na moją rękę (ale jak jesteś młody nie powinno był źle), ale i tak narazie (bo za niedługo będzie PS Move i Kinect) Wii ma chyba najlepszy kontroler. A GoW3 też kupił, tylko musz? zbiera? kasę, co jest trudne gdy na moim utrzymaniu jest gl?da i dwójka dzieci.:P

P.S. Dodam sond?
Konsola jak? posiadam to X360 Wersja Elite z maja 2009 (Nowa) oraz ponad 20 na dzień dzisiejszy oryginalnych gier [Czerwona], kupiona za spore pieniadze, 1149 z?. Kobnsole kupiłem dla Gry Gears Of War 2
Nastepna konsola jest ps2 slimka czarna przerobiona Modbo , kupiona od kolesia za 240 zl wraz z kolekcja 50 gier. konsole kupiłem dla gry Persona 3.

Pan B.

Cytat:Mam Xboxa 360, jestem bardzo zadowolony. Kupiony za ?mieszne pieni?dze - 450 z?:)

Sk?d?! jak?! za ile?!
Otó? miałem swego czasu PS2 w specjalnym wydaniu z gr? "Przygoda w Jungli" czy coś takiego. Do gry były dodane cztery specjalne kontrolery. Konsola (ps2) była do tego przerobiona przez program Swap Magic (dostajesz dwie p?yty, jedna CD, druga DVD, oraz parę kluczyków, które trzeba zamontować w konsoli). Program polegał na tym, że wkładasz p?yt? CD lub DVD (zależy od formatu gry, w któr? chcesz zagrał), czekasz chwilk?, następnie wkładasz gr? i grasz;)
XBOXa zauważyłem w komisie. Od razu powiedziałem o tym bratu i rodzicom. Powiedzieli, że jak sprzedamy PS2, to dostan? X'a. Powiedziałem kolesiowi z komisu, że mam na sprzedaż PS2 w specjalnym wydaniu i ile by za niego chciał. Powiedział, że jakieś 350 z?. Tak więc zło?yli?my PS2 do "kupy" i zanieśli?my do komisu. Dopłacili?my tylko 100 złotych i wzi?li?my Xboxa;)Zakup był trochę ryzykowny, bo w końcu to Xbox 360, a kosztuje tylko 450 zł ? No i też konsola była kupowana w komisie. Ale jednak moje z?e przeczucia były zb?dne, bo teraz cieszę się z jak najbardziej udanego zakupu:)

Zostałem mianowany STA?YM BYWALCEM forum;)Fuck yeaa ! ;d
Tak jak mówiłem fotki xboxa (sorry za jakoś? ale robione telefonem):

Panie B.-Xbox'a arcade za taką cen? kupisz tu

Cholerka,ja sam nie wiem czy sii? nie skuszę...
Polecam Xboxa, naprawdę warto !
Proszę mi zaufa? !;)
Skutecznie kusisz takiego sk?pca jak ja.Coraz bardziej mam ochot? na zakup.
Jak jesteś taki sk?py, nie zapominaj że Xbox Live jest płatny;).
A co sądzicie o nowych kontrolerach wydawanych na obydwie konsolki? Jak dla mnie PS Move będzie lepszy od Kinect'a ze względu na hity jakie zostan? na niego wydane (Killzone 3 to będzie co?:o). Poza tym, gra?em w demo Killzone'a 2 i stwierdzam, że namówił ?onk?, żeby mi kupiła ową gierk? na urodziny (demo God of War 3 też jest już w drodze).
Gizmo- Fallout3- to się chwali:)

Mam pytanie o co chodzi z tymi osięgni?ciami na Xboxie360? Co się za to dostaje?
Stron: 1 2 3