Spider-Man Online Forum

Pełna wersja: IRC
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W zasadzie powinienem byl dac to do "pomysly", ale przedewszystkim jest to temat Aresa (rotfl ;p), a po drugie tam by pewnie nikt tego nie zauwazyl.

Mianowicie co sadzicie o stworzeniu stalego kanalu Irc tego serwisu? No wielu forach zrobiono cos takiego i odnioslo to spory sukces wsrod userow.

OK, to tyle ;p
Taaa... Tylko jak polowa juserów smo to n00bki to... malo kto bedzie na ircu ;P.
Ja jestem 'za tak' [/Kurt] ;P
Moze zrobcie inwazje na IRC Avalonu :)
Jackson,Nov 20 2005, 12:59 napisał(a):Moze zrobcie inwazje na IRC Avalonu :)
A po co ? xDDDD

@Cyvil
Hehe, Noobki dostana bana ; )

@Jurek
Jak milo ze mnie cytujesz XDDDDDDD

btw jesli chodzi o server, proponuje POLnet ; X
Hiho everyone,
No wiec jakis tam czas temu pisalem o tym zeby zrobic kanal irca strony blablahblah ;p
A wiec wspólnie z Cyvilem go zrobilismy (hehe, ladnie to brzmi)

Przedewszystkim chcialbym napisac co to wlasciwie jest (rotfl). A siec irc to siec takich jakby chatow :P sa one najczesciej tematyczne, tak jak tutaj.

Chcialbym tez zaznaczyc ze gang cichy bobów i dawidos narazie o tym nic nie wiedza (w sensie do tej pory) do Dawida chcialem zagadac ale cos go nie bylo ;)
A kazdym badz razie poki co ustale z nim hirarhie etc xD

Jak wejsc na Ircał Przedwszystkim musimy zassac klienta , ja uzywam mIRCA:

Download mIRC

Tak wiec, procesu instalacji tlumaczyc chyba nie musze ;p
Nastepnie odpalamy mIRCa, wpisujemy swoj nick, oraz nick altenatywny gdyby tamten byl zajety, klikamy w servers i wybieramy POLnet bo na takowym nasz kanal sie znajduje. Nastepnie powinno sie takie okienko favourites pojawic gdzie wpisujemy #smo, i jestesmy na kanale!

To juz chyba wszystko co chcialem powiedziec, aha i jeszcze jedno, jezeli znajdziecie jakies bugi etc, zglaszac mi to !

ps. Nie probujcie zagadywac do osobnika o nicku POLnet... to bot jest ;)

///Jem !

Pragnalbym powiedziec, ze posiadamy jeszcze inny kanal, na serwerze QuakeNet.Nazwa kanalu ta sama - #smo. A tak to wbijac, i nie marudzic !
Cyvil,Dec 2 2005, 19:36 napisał(a):Pragnalbym powiedziec, ze posiadamy jeszcze inny kanal, na serwerze QuakeNet.Nazwa kanalu ta sama - #smo. A tak to wbijac, i nie marudzic !
No, ale zeby nie mieszac to wchodzcie na ten na POLnecie ~ xDDD

@edit
jakis modek przeniosl topic :)
to tak dla informacji
Cytat:[17:20:08] * Now talking in #Smo
[17:20:08] * Topic is ' ¤  Welcome Ë? #smo * serveur : 213.251.154.161:27049 <SmK> Les SmoKers * site : http://www.smokers.fr/''
[17:20:08] * Set by [SmK]BoT on Tue Oct 17 17:07:18
[17:20:09] -L- [#Smo] <><><> Line Up : XeN , NoKi4 , oZe , M-RiC, The_Crow, BouLeTTe, ~@go~, Wky <><><>
[17:20:09] * [SmK]BoT sets mode: +v Domator
Czy na pewno siedzicie na quakenecie? :D Na Polnecie jest pusto. To jak? Zbieracie sie czasami na tym IRCu?