Spider-Man Online Forum

Pełna wersja: Avengers: United They Stand
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Widział ktoś tego animowanego potworka. Pierwszym i największym błędem realizatorów było umieszczenie w większości mało znanych i bezbarwnych bohaterów w drużynie. Cap i Iron zaliczyli jedynie gościnne występy. Animacja i design postaci podobnie jak scenariusz były strasznie miałkie. Jedynie wygląd Hawkeye`a podobał mi się bardziej od komiksowego. Kreskówka podobnie jak kilka innych produkcji Marvela z tego okresu została niedokończona
0bejrzałem kawałek odcinka i mnie odrzuciło. Kreska biedna i w ogóle jakoś nie zaiskrzyło między nami.
Kreskówka faktycznie słaba, ale nie mogę się zgodzić z Lorenzo Fabbri co do tego że postacie wykorzystane w drużynie są bezpłciowe. Nie samym Kapitanem Ameryką i Iron Manem człowiek żyje, a co po niektórzy wierni fani Marvela od lat już tymi postaciami wymiotują. Marvel Comics to plejada osobowości, i wśród mniej znanych można znaleźć prawdziwe perełki, więc stwierdzenie że z takich postaci jak Hawkeye i Ant-Man nie można zrobić ciekawej drużyny, jest dla mnie straszną głupotą. W tym serialu to nie wyszło, ale myślę że z odpowiednim składem scenarzystów z takiej drużyny można by wycisnąć tak samo dobry serial jak Avengers: Earth Mightiest Heroes.