Spider-Man Online Forum

Pełna wersja: LEGO Marvel Super Heroes
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Kolejna ciekawa i zabawna odsłona serii gier, prowadzących swą rozgrywkę w świecie klocków LEGO, tym razem z naszymi ulubionymi bohaterami MARVEL'a. A postaci jest mnóstwo w których możemy się wcielić, ba i nie tylko tych po tej 'jasnej' stronie ale i w najdroższych villains'ów np Green Goblina (!!!)
Jest tu szereg misji, oraz jest też możliwość zabawy w trybie freeroam, czyli cały klockowy Nowy Jork do naszej dyspozycji. Gra zdaje się być być bardzo sympatyczna, ogólnie te LEGO ma ten swój charakterystyczny lekkoduszny 'klockowy' klimacik, który wprawia mnie w uśmiech.

Podziwiam ich jak długo i sprawnie sobie radzą, teraz nawet jakiś film LEGO pełnometrażowy wypuścili... Stale są tymi prostymi klockami, które normalnie w tych czasach nie miałyby miejsca bytu... ale to chyba właśnie dzięki tej prostocie i umiejętności dopasowania się, jednocześnie nie zmieniając swojej pierwotnej formy.. no to jest coś!

TRAILER

Green Goblin freeroam play


Hehe, LEG0-versje różnych universów są bardzo fajne i nierzadko humorystyczne. Szkoda, że nie mam czasu sobie pograć Sad

Ty grałeś osobiście w to?
nie, ale zamierzam Big Grin
Grałem,Spidey ma naprawdę kilka śmiesznych tekstów.Jeśli ma się młodszego brata/siostrę którzy lubią legudkowe przygody,gra wręcz zalecana.Polecam,fajna zabawa.
Widziałem na YouTubie Zagrajmy w... Bardzo fajna gierka.
Ciekawy jestem tylko, jak wygląda Ant-Man Lego.

Erina

Super gra w kooperacji z synem. Graliśmy na PS4. Oczywiście do bycia Spider-manem nawet się nie dorwałem, syn zawsze wymuszał zmianę postaci. ;-)
Kto by nie chciał być Spider-Manem?