Spider-Man Online Forum

Pełna wersja: Powroty na forum
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Guess who's back? Myślałam, że to forum dawno już umarło, a tu taka niespodzianka. Witam po przerwie. Widzę, że sporo się pozmieniało.
Kogo moje piękne oczy widzą!

Cześć! Witaj z powrotem. Co u Ciebie słychać? Co Cię skłoniło do powrotu?
Przypadkowo zorientowałam się, że forum znowu żyje. I jestem Smile
Nie znam cię, ale fajnie że wróciłeś.
Kapi, innuendo to kobieta.

Ty się innuś pochwal co Ty właściwie porabiasz? Uczysz? Dźwigasz? Strzelasz?
Ach, przepraszam. Chciałem powiedzieć "Fajnie że WRÓCIŁAŚ".
Uczę się, filmy na Wujka Youtuba wrzucam, Na Fejsku piszę, SMO sprawdzam, i się jakoś żyje.
I nowy telewizorek do domu przyszedł. Z Iplą, Youtubem, i ogólnie z internetem. Model z 2014. LG.
Witamy ponownie, Innu ^^
O proszę Smile
Ja też czasem zaglądam na forum, ale prawdę mówiąc tylko po to, żeby zobaczyć czy ktoś ze starej gwardii jeszcze się pojawił Big Grin
Cześć Jackson, co słychać?
0 kurde, zygmoont, stoooo lat Cię nie było. Co tam słychać? Śledzisz jeszcze jako-tako Spidera?
(21.01.2015 , 22:31)Revan napisał(a): [ -> ]0 kurde, zygmoont, stoooo lat Cię nie było. Co tam słychać? Śledzisz jeszcze jako-tako Spidera?
W ogóle :-( Chyba uniwersum stało się dla mnie zbyt zagmatwane i pasja umarła. Ale kolekcja komiksów cały czas leży w bezpiecznym miejscu.
Żyje ktoś jeszcze? Wink
(09.09.2017 , 21:08)Doctus napisał(a): [ -> ]Żyje ktoś jeszcze? Wink

jeszcze? Wink
O widzę ktoś jest. Majki czemu skasowałeś mój post w temacie o Venomie? Tongue
@Doctus nie wiem, o czym mówisz... najwidoczniej jakiś error jeżeli to faktycznie byłem ja, przepraszam...
Gitara siema Big Grin
Jest i niespełniony polski spider-artysta ^^

Co ze Scarlet Spiderem? Trzeba go sprowadzić na nowo.