Spider-Man Online Forum

Pełna wersja: Star Wars
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Temat byl na starym forum, nie wiem czemu jeszcze go nie ma na nowym (chyba ze nie znalazlem)

Zaczne od pytania. Czy jest w Polsce cala saga filmów SW na DVD? Jesli nie to kiedy bedzień
Kozworld,Dec 14 2005, 22:11 napisał(a):Temat byl na starym forum, nie wiem czemu jeszcze go nie ma na nowym (chyba ze nie znalazlem)

Zaczne od pytania. Czy jest w Polsce cala saga filmów SW na DVD? Jesli nie to kiedy bedzień
Gdzies ty byl? Najwiekszy hit ubieglego roku to Star Wars Trilogy DVD :o
W tym roku drugie wydanie wyszlo a za rok nastepne
Jackson,Dec 14 2005, 21:36 napisał(a):
Kozworld,Dec 14 2005, 22:11 napisał(a):Temat byl na starym forum, nie wiem czemu jeszcze go nie ma na nowym (chyba ze nie znalazlem)

Gdzies ty byl? Najwiekszy hit ubieglego roku to Star Wars Trilogy DVD :o
W tym roku drugie wydanie wyszlo a za rok nastepne
W ubieglym roku nie bylo EIII :) Kozworldowi chodzi chyba o wszystkie filmy, nie tylko sama Trylogie...

P.
Jesli lubicie SW a nie wystarcza wam juz sama trylogia zapraszam na ta stronke mnustwo fanowskich filmów do ogladania SZCZEGÓLNIE polecam 110mb film BOUNTY TRAIL jest jak na fanowskie mozliwosci naprawde bardzo dobry z super NAPAWDE super efektami specjalnymi Boba Fett lepiej pokazany (i wiecej ) niz w orginalnej trylogi

http://www.theforce.net/fanfilms/allfilms/...allfilmsa_g.asp

:spiderman:
Wlasnie Jackson. Saga to nie Trylogia :D
Kozworld,Dec 15 2005, 15:47 napisał(a):Wlasnie Jackson. Saga to nie Trylogia :D
Skoro wyszly juz EI, EII a ostatnio Trylogia i w listopadzie EIII to znaczy ze wydano cala sage... No chyba, ze chcesz jeszcze Clone Wars, Droidsy, Ewoki i Holiday Special
Nie bylbym taki pewien. Skoro wydali trylogie IV - VI i ludzie to kupili to teraz zrobia na 100% trylogie I - III zeby mozna bylo sobie uzupelnic kolekcje. Zapewne wydanie I - VI to kwestia czasu ale na pewno nie zrobia tego od razu. Masz dajmy na to 1. trylogie i brakuje ci I - III, kupowalbys calosc zeby ci sie 3 tytuly powtórzyly? Raczej nie. I wlasnie ta kwestia czasu mnie martwi bo to mialby byc ewentualny prezent urodzinowy :D
Na stronie [Cenzura - Gungan Come] pisze ze wszystkie 6 czesci SW na DVD ukarze sie w 2006 dokladnie nie wiem kiedy ;)
Cytat:Masz dajmy na to 1. trylogie i brakuje ci I - III, kupowalbys calosc zeby ci sie 3 tytuly powtórzyly?
Mam dwa wydania VHS, jedno DVD za jakis czas pewnie bede mial i drugie [ladne okladki :D]... A szesciopak bedzie mial nowe dodatki to tez predzej czy pozniej trafi do mnie

EDT - do TIMA, bedzie wiedzial o co chodzi - o konkurencji wolno, o internetowych smieciach nie :)
IGN zapodal newsa jakoby w tym roku (jesienia) mielibysmy dostac sequel hitu Lego Star Wars :D Gra ma miec podtytul "The Orginal Trylogy"

rzeka

Excluzive pictures :D
Mam pytanko. Jest juz moze w sprzedazy w Polsce cala saga SW?
Kozworld,Feb 5 2006, 01:10 napisał(a):Mam pytanko. Jest juz moze w sprzedazy w Polsce cala saga SW?
Upierdliwiec :)
Napisalem ci dawno- masz w Polsce dwa wydania trylogii i osobno kazda czesc NT. Szesc odcinków = cala saga. Jesli chcesz szesciopak - nie, NARAZIE NIE MA CZEGO¦ TAKIEGO W OGÓLE, wiec tym bardziej nie wydano tego w Polsce. ¦ledź TheForce.net to bedziesz na bierzaco :)
Pytam bo moze juz wyszlo :) A po co mam sledzic skoro kto inny to robić Zalezy mi na tym bo to mail byc prezent:) A planuja w ogóle cos takiego?
Kozworld,Feb 5 2006, 17:01 napisał(a):A planuja w ogóle cos takiego?
:angry:
Zerknij wyzej, napisalem - bedzie w tym roku.

Tu masz jeszcze okladki
http://img477.imageshack.us/img477/9572/sa...saga6pak1bz.jpg

Nastepne pytania typu "a kiedy" bede bezlitosnie ciac. Ludzie, od tego sa serwisy, ktre zamieszczaja rozne newsy po to zebyscie je czytali. Jesli masz problemy z angielskim wejdzn a ICO http://www.starwars.pl
ROTS otrzymalo ostanio dziwne wedlug mnie nominacje.

Do Oscara: tylko za najlepsza charakteryzacje

Do Maliny: za najgorszego aktora drugoplanowego (sic!) dla Haydena Christensena za role Anakina Skywalkera.

Powiem krótko: co wy na to? Ja uzasadnie swoja opinie po kilku postach innych userów.
Dawidos,Feb 5 2006, 19:13 napisał(a):ROTS otrzymalo ostanio dziwne wedlug mnie nominacje.

Do Oscara: tylko za najlepsza charakteryzacje

Do Maliny: za najgorszego aktora drugoplanowego (sic!) dla Haydena Christensena za role Anakina Skywalkera.

Powiem krótko: co wy na to? Ja uzasadnie swoja opinie po kilku postach innych userów.
King Kong az tak wedlug mnie nie porazal efektami specjalnymi , Narnie da sie z takimi samymi efektami nagrac w Zakopanym i na Mazurach (faunów tylko zabraknie) zas wojna swiatów wyjatkowo mnie porazila efektami specjalnymi :). Dziwi mnie czemu Zemsta Sithów nie dostala nominacji , skoro jako jedyna z filmów tamtego roku efektami specjalnymi wbila mnie w fotel....
Co do Malin :
Wedlug mnie powinni sie czepiac Uwe Bolla i jego kinematografii..... Hayden mnie przekonal rola Anakina , wiec nie wiem czemu dostal nominacje do "malinki" .....
Hayden rzeczywiscie nie jest jakims wybitnym aktorem ale akurat w EIII zagral lepiej moim zdaniem niz w EII. Efekty specjalne w Zemscie Sithów byly niesamowite (zwlaszcza bitwa nad Couruscant) i uwazam ze film powinien dostac za nie przynajmniej nominacje. Jesli chodzi o charakteryzacje to w SW zawsze stala na najwyzszym poziomie wiec mnie to nie dziwi.
Wookie3e,Jun 22 2007, 12:48 PM napisał(a):Hayden rzeczywiscie nie jest jakims wybitnym aktorem ale akurat w EIII zagral lepiej moim zdaniem niz w EII. Efekty specjalne w Zemscie Sithów byly niesamowite (zwlaszcza bitwa nad Couruscant) i uwazam ze film powinien dostac za nie przynajmniej nominacje. Jesli chodzi o charakteryzacje to w SW zawsze stala na najwyzszym poziomie wiec mnie to nie dziwi.
Hayden swietnie zagral rozdarcie Anakina...co do Ep 2...nie byl zly, ale i nie najlepszy...
Powiem wam jedno, w SW to jest 1zasada. Nie aktor, a postac która gra jest slawna. Tak jest w niemal we wszystkich czesciach sagi. Vader to najslawniejszy Sith, a malo kto wie kto go gral itd. Z najbardziej rozpoznawalnych ludzi z SW to chyba Ewan McGregor i Samuel L. Jackson.

Tak czy siak, Revan is the master:]
Revan,Jun 22 2007, 01:23 PM napisał(a):Vader to najslawniejszy Sith, a malo kto wie kto go gral
Ja wiem! To bylo 3 ludzi! W pelni zbroi gral David Prose, bez maski Sebastian Shaw, a glos podkladal John Earl Jones...tak sie tylko popisuje XP
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9