Spider-Man Online Forum

Pełna wersja: The Amazing Spider-Man
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Czesc wszystkim. Postanowilem rozpoczac swoja aktywnosc na forum. W tym temacie zapraszam do wymiany pogladów na temat serialu The Amazing Spider-Man.

Ja widzialem dwa z trzech filmów fabularnych ("The Amazing Spider-Man" i "Spider-Man Strikes Back"), które powstaly w wyniku polaczenia kilku odcinków. Jesli ktos mial szczescie obejrzec serial w formie oryginalnej (odcinkowej) - szczerze zazdroszcze:)

Pierwszy film uwazam z jednej strony za bardzo zabawny, jezeli oglada sie go dzisiaj (majac przed oczami oba obrazy Sama Raimi'ego). Kostium wyglada jak wiekszosc tych, które mozna kupic za kilka dolców w necie, prawdziwej historii Pajaka (poza sztandarowym, wiekopomnym ugryzieniem) w filmie niewiele, arcywrogów zadnych, superwrogów zadnych, nawet zwyklych wrogów znanych z kart komiksu nam pozalowali, a efekty specjalne równiez niezbyt wysokich lotów, ale klimat NY z lat '70 jest równie dobry, jak w amerykanskich serialach serwowanych nam przez telewizje publiczna tuz po zmianie ustroju:D I to w dzisiejszych czasach jest jego sila - jak sie lubi te cadillaki (jakkolwiek sie to pisze:P), plaszcze i kapelusze, i oldschoolowe funkowe brzmienia, to fo' real nie ma nic lepszego niz serie z przed 30 lat!

Kolejnym atutem sa sceny walki z nindzas madafakaZ - wiadomo jak potezny jest kopniak z pólobrotu Chucka Norrisa, ale Pajaczek w niczym mu nie ustepuje i tez potrafi ździelic kiedy trzeba, zwlaszcza siedzac na scianie:) Kto ogladal wie o co chodzi, kto nie mial okazji niech szuka na necie, bo zareczam, ze jest!:D

O drugim filmie - "Spider-Man Kontratakuje" - niestety nie potrafie za wiele powiedziec, bo ogladalem go ze 2 razy majac mniej wiecej 5 lat, wypozyczalnie kaset wideo pod domem i stary dobry magnetowid firmy Otake, pozyczany na weekendy od cioci;) Glowy nie dam, ale chyba pojawil sie tam Flash Thompson, oraz pajecze nadajniki... ale nic wiecej:(

Gdyby ktos dysponowal serialem, albo filmami "Spider-Man Strikes Back" i (o ile dobrze pamietam) "Spider-Man: The Dragon Challenge", a najlepiej caly serial, to piszcie do mnie niezwlocznie.

A tymczasem zapraszam do dyskusji;)
ja ogladalem "Strikes Back" i ten w ktorym walczyl w Japonii. pamietam ze dla mnie to bylo wtedy swietne! mimo braku super lotrow, fatalnego kostiumu, to jednak to byl film fabularny a nie kreskowka :) tyle wystarczylo. teraz z checia bym sobie zakupil DVD lub VHSki z tymi filmami ale nigdzie nie moge znalezc. lubie te stare adaptacje. one maja jakis swoisty klimat, ktory mi sie bardzo podoba.
Ja dorwalem "jedynke" na necie dwa razy. Najpierw na eMule... z hiszpanskim dubbingiem :P Potem na jakiejstam stronce z torrentami. 2xVCD + gratis wmontowane napisy... chinskie :P Mimo wszystko zatrzymalem ta druga wersje - przy tych scenach walk napisy tylko poteguja klimat :D ...no a poza tym nie ma dubbingu :)
Ja widzialem jedna czesc jak mialem chyba 4 czy 5 lat. Jedyne co pamietam z calego filmu, to jak Pajak z drabinki z helikoptera zeskakiwal na dach jakiegos budynku... ktos mi powie która czesc to byla?
Strikes Back :)
mi sie zasysa wlasnie ktoras czesc ale nie przypomina mi ani Strikes Back ani tej z Japonii. a trwa 90 minut wiec to raczej nie odcinek tv.
w kazdym razie gawarisza po hiszpansku :huh:

EDIT

Strikes Back tez mi sie zaczelo sciagac :) :) nie znam jeszcze wersji jezykowej ale jakosc dvd to to nie jest ;)
Jak to po hiszpanski to to na bank jedynka :) A jak Ci sie Strikes Back sciagnie to mozemy sie jakos skontaktowac w celu przekazania kopii dalej:P
Zeby nie bylo watpliwosci - ze wzgledu na bardzo niewielka dostepnosc serialu, w tym temacie pozwalam na szerzenie piractwa :rolleyes:
Jackson,Feb 3 2006, 14:53 napisał(a):Zeby nie bylo watpliwosci - ze wzgledu na bardzo niewielka dostepnosc serialu, w tym temacie pozwalam na szerzenie piractwa :rolleyes:
Ok, skoro zezwalasz to ja tez chetnie bym sie zalapal na kopie tego filmiku :D
Ja tez :D . Ogladalem kiedys Strikes Back, wypozyczylem z wypozyczalni na VHS, ale jak pozniej poszedlem to juz nie widzialem... :/

P.
Jackson,Feb 3 2006, 14:53 napisał(a):Zeby nie bylo watpliwosci - ze wzgledu na bardzo niewielka dostepnosc serialu, w tym temacie pozwalam na szerzenie piractwa :rolleyes:
No i wszystkie filmy i plyty kompaktowe oraz gry które masz w domu masz wszystkie w wersji orgnialnej :lol:
Ja mam kasete Spider-man: The dragon Challenge (bez tlumaczenia, w calosci po angielsku - kasetka orginlna). Troche nudny, ale mimo wszystko fajny.
Spider-Nik,Feb 3 2006, 16:30 napisał(a):Ja mam kasete Spider-man: The dragon Challenge (bez tlumaczenia, w calosci po angielsku - kasetka orginlna).
To tylko pozazdroscic :D
No moze. Mialem kiedys szanse kupic SM Strike Back, ale nie wiem czemu zrezygnowalem. Dzisiaj zaluje <_<
Spider-Nik,Feb 3 2006, 16:37 napisał(a):No moze. Mialem kiedys szanse kupic SM Strike Back, ale nie wiem czemu zrezygnowalem. Dzisiaj zaluje <_<
zaluj, zaluj :)
ja tez zaluje, ze nie polecialem do wypozyczalni jak ja likwidowali i nie kupilem Strikes Back
Widget,Feb 3 2006, 17:00 napisał(a):ja tez zaluje, ze nie polecialem do wypozyczalni jak ja likwidowali i nie kupilem Strikes Back
Heh, zalowac do dopiero ja moge - mialem 2 okazje zeby kupic kasetki, bo bylem swiadkiem likwidacji dwóch okolicznych wypozyczalni... i w kazdej z nich byl Pajaczek... :(
u mnie w sumie to ten film byl w trzech wypozyczalniach na osiedlu. i co ja bidny mam powiedziec :(
Ok, wygrales :P
Roach,Feb 3 2006, 13:23 napisał(a):Jak to po hiszpanski to to na bank jedynka :) A jak Ci sie Strikes Back sciagnie to mozemy sie jakos skontaktowac w celu przekazania kopii dalej:P
jednak nie jedynka. chyba ze jedynka to nie bylo wyzwanie smoka. bo ja tu widze kolesia ktory opanowuje umysly innych ludzi i takie pierdoly. wszystko dzieje sie w NY i niczym nie przypomina mi tego co bylo w Dragon's Challange
Hehe, w takim razie to NA BANK jest jedynka:) "Smok" byl trzeci B)
Cytat:No i wszystkie filmy i plyty kompaktowe oraz gry które masz w domu masz wszystkie w wersji orgnialnej laugh.gif
W sumie to tak.

A teraz, holota, pisac sensowne posty NA JAKI¦ TEMAT. Poza tym, skoro pozwolilem na piracenie, liczylem, ze ktos wyskoczy z przegrywaniem plyt i kaset, a wy coś He :huh: Akurat teraz wzielo was na uczciwosc, której nie moge wam do lba wlac od tylu lat :P
Stron: 1 2 3