Spider-Man Online Forum

Pełna wersja: Ultimate Spider-Man 2
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
ciekawe jakie zmiany byscie chcieli w grze ultimate spider-man 2 jesli takowa wyjdzie czekam na propozycje:)

moje sa nastepujace:
-ultimate black cat jako wróg i zeby mozna bylo nia chdzic np. po przejsciu gry:D
-misje z silver sable np. musisz nia cos znalezc
-secret tokeny ale zeby bylo ich wiecej
-nowi bossowie np. mysterio,deadpool itp.
w sumie to raczej wszystko :D
Hehe powiem tak, tez lubie Black Cat ( :wub: ) w wersji ultimate, zwyklej w kazdej zreszta. Gdyby gra miala wyjsc nie mialbym nic przeciwko, jesli pozbyto by sie bledów jedynki (czas gry przede wszystkim) moglaby z tego wyjsc sroga gra. Niestety jak kazdy z nas sie przekonal dzisaj nie ma co liczyc, ze w seguelu bedzie inowacja zawsze jest to samo tylko wiecej (nowi "szalowi" bohaterowie) i lepiej (mniej bledów z pierwszej czesci plus nowe z dwójki). Pomimo tego i tak chetnie zgralbym w US 2.
E tam, narazie nalezy czekac na Spider-Man 3 który bedzie za rok. W 2-ójce Black Cat byla wiec w 3-ójce tez pewnie bedzie......moze i nawet grywalna postacia :D
Dla mnie oczywiscie wiecej Otto Octaviusa :lol: A serio, to cokolwiek zrobia, chce by gra byla tak fajna, jak jedynka. W jedynke jeszcze nie dane mi bylo pograc dluzej, gdyz widzialam ja póki co na PSX Experience. Jednak grafika byla sliczna :)
Dla mnie najlepiej byloby jezeli gra byla by dluzsza od jedynki. Proces swingowania jest swietny ale mogli by dodac naprzyklad wiecej stylow do bujania sie na sieci. :P
-Wiekszy teren do swingowania
- wiecej akrobacji
- wiecej kombosów
-wiecej bossów (chodz i tak nie bylo zle)
- cos trzeba by bylo zrobic z teksturowaniem budynków w oddali (jednokolorowe kloce)
- tyle samo humoru i zabawy co w jedynce ;)
-Mozliwosc gry Dockiem Ockiem- wyobrazacie sobie te macki wsród wiezowców, a wszystko komiksowe? ach...
-koniecznie wieksze miasto, chociaz jesli ma to nadejsc kosztem brzydszego miasta, to dziekuje... w Spider-manie 3 na PS2 bylo duze, ale co z tego, skoro latanie po tych samych kwadratowych kwadratach nie bylo ciekawe? Jak gram w Ultimate SPidera to jsestem caly czas pod wrazenieniem wszystkich smietników oraz porysowanych chodników...
-mocy bossów, bo w USM walki sa genialne
-przydaloby sie upgradeowanie postaci...
-wiecej bohaterów, typu JJJ i ciotka May (ale rym)
-Wiecej boskich city eventsów!!!
Mozliwosc gry Dock Ockiem to chodzi Ci o to ze tak jak w jedynce fabule przechodzic raz Spider-Manem a raz Venomem ??
Tak Ockiem by fajnie bylo by grac. I na przyklad misja obrabuj bank albo cos :D Albo Green Goblinem sobie polatac :D A jak gra by byla na PS3 to jesli by sie gralo jakims zlym to niszczenie budynków I zeby bylo wiecej strojów bo w 1 jest malo ich <_<
Wydaje mi sie ze w 2 wrogiem bedzie Sandman , poniewaz Beetle wzial probke tak podpisana z jakiegos laboratorium , a nie wydaje mi sie zeby Venom usmiercil baczka :D
Jesli taka gra powstanie, chcialbym, aby bylo to polaczenie Clone Saga i Ultimate Knights, a po ukonczeniu gry mozna by bylo grac dowolnym klonem Petera :D To by bylo super.
Klony Parkera? Nie siedze w tym, ale brzmi strasznie kiczowato i naciaganie. Ale Ock to jest to. Zawsze fascynowaly mnie te jego, ze tak powiem, "wolne nogi", poruszanie sie na mechanicznych ramionach. W cell-shadingu to by bylo spelnienie marzen.
Klony byly fajne :D w kreskowce byl taki srebrny fajny :lol:
Mówilem oczywiscie o klonach z komiksu Ultimate, czyli Scorpion, Peter ze zjarana twarza, czarny Spider z szescioma rekami i jeszcze tam ktos byl...
Czego bym oczekiwal w USM 2:
-Wiecej kombosów
-Polska wersja od razu,a nie Rok po premierze Angielskiej
-mozliwosc sterowaniem Czarnym Kotem
-Rózniejsze City Events np.Wydostanie kogos z pozaru,albo jak w SM2 na PS2 uratowac goscia co spada z rusztowania
-Carnage jako wróg Spider-Mana nie Venoma
-Lepsza grafika i mniejsza cena :P
Corey,Jun 7 2007, 12:25 AM napisał(a):Klony byly fajne :D w kreskowce byl taki srebrny fajny :lol:
To nie byl klon tylko Spider-Man z innego wymiaru.

Chcialbym aby druga czesc byla przede wszystkim dluzsza. Oprócz tego chcialbym aby bylo wiecej bonusów do odblokowania i by powiekszony zostal obaszar gry. Ponadto przydaloby sie wiecej kombosów, szczególnie z wykorzystaniem sieci.
ja bym chcial, zeby w ogole wyszla i to w to w tym roku najlepiej, chcialbym tez, by nie bylo tyle tych misji w stylu "gon venoma", bohaterowie gry: oczywiscie spider, carnage, venom, sandman doc ock, green goblin itp.
Sandman w zestawienu z Ockiem bylby ekstra. Zeby tylko animacja piachu byla lepsza niz ta ognia na Johnnym. Osobiscie wrzucilbym tam jeszcze Vulture'a, Ponownie Rhino (gosc z uniwersum ultimate jest ekstra, nigdy mi sie nie znudzi), moze comeback Bettle'a i...no, niech bedzie tez Goblin, chodz wolalbym jego wczesniejsze, spokojniejsze oblicze (kiedy Osborn jako tako ma transformacje pod kontrola i wypowiada sie w mniej wiecej zlozony sposób ;) )
Nie znam sie dobrze na Ultimate , ale wydaje mi sie ze w komiksie z tej serji nie bylo sandmana .
Stron: 1 2