Spider-Man Online Forum

Pełna wersja: Quiz bez Spider-Mana
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
sylwek,Jun 9 2007, 09:50 AM napisał(a):Zadaje : Ile lat mial Peter Parker kiedy zostal zamordowany jego wujek?
Podpowiedz : wuj Ben :lol:
Po pierwsze: ja odpowiedzialem dobrze na pytanie Corey'a, wiec ja mam zaszczyt zadawac nastepne ;) Wiec albo poczekaj az ktos odpowie na moje pytanie, albo sam na nie odpowiedz.
Po drugie: z tego co pamietam mial lat 16 :]
Nie, mial 15 lat.
to moze zadasz te pytanie?
Cholera, jakos mi sie zapomnialo, a potem myslalem, ze Pawciolux ma zadawac ;)
W jakim serialu Disney Channel gral wczesniej gwiazda Transformersów- Shia LaBeouf?
Swiat nonsensów u Stevensów, taką
Brawo, zadajesz :]
Zadam latwe. Ile bylo filmów z Jamesem Bondem??
21, z nadchodzacym 22.
brawo, zadajesz!
Podaj imie i nazwisko postaci granej przez Bruce'a Campbella w serialu "Burn Notice".
Sam Axe ?
Dobrze, zadajesz :)
Cos dla fanów LOST:
Co sie stalo z inicjatywa Dharma i jej czlonkami, którzy znajdowali sie przed laty na wyspie?? B)
Zostali zabici gazem toksycznym przez oryginalnych mieszkanców wyspy.
Dobrze, zadajesz
(jeszcze jak móglbys dodac kto do nich wtedy dolaczyl-do rdzennych mieszkanców wyspy)
Jak juz jest tak lost'owo to zadam dosyc trudne pytanie zwiazane z tym serialem:
Kto w odcinku A Man Behind the Curtain "gral" Jacoba a kto uzyczyl mu glosu do kwestii "Help me"?

Podpowiedz: Jeden z tych ludzi odegral wazna role w tworzeniu tego serialu ;)

Korzi- Benjamin Linus. Ale to przeciez dwa osobne pytania.
Ares_Real,Jul 10 2007, 08:30 PM napisał(a):Ale to przeciez dwa osobne pytania.
I co z tego, ale w jednym poscie, zreszta inaczej chcialem zadac to pytanie... ale juz niewazne.

Odpowiedz na twoje (sztrzelam !): Czy chodzi o J.J. Abramsa , jednego z rezyserów?? (I ja juz ktos na to dobrze odpowie to powiedz skad znasz odpowiedz. :P
Po pierwsze- twoja odpowiedz jest zla.
Po drugie- "ucinam" pytanie, bo widze, ze nawet Google na nie nie zna odpowiedzi na to kto go gral. Poprawna odpowiedz na pierwsza czesc pytania to: gral go Robert Scott Kyke :P Teraz tylko pozostaje...

...kto uzyczyl glosu Jacob'owi gdy ten mówil "Help me"?

Na to pytanie nawet google potrafi odpowiedziec po wpisaniu dwóch banalnych slów.
Glos podlozyl niejaki Carlton Cuse. (Czy w ostatnim epizodzie bylo go widac ? Bo ja go tylko raz ogladalem i wydawalo misie ze byl niewidoczny czy cos) ;)
Zadajesz.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20