Spider-Man Online Forum

Pełna wersja: Quiz bez Spider-Mana
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Wlasciwie

dodecahemicosahedron

A to co mówisz tyczy sie dwunastoscianów (przyciety , wielki itd) ale zaliczam bo byles najblizej a to trudne jest. Zadajesz...

PS jezeli myslicie ze jestem "doktorem" matematyki uwielbiajacym uniwersum marvela to dobrze myslicie xD
Kiedy Gorillaz zaprzestalo swojej dzialalnosci?
Jeszcze nie zaprzestalo? xD
Owszem, zaprzestalo :P
Jakis czas po wydaniu Deamons Days ?
Niech bedzie...
Wymien grywalne rasy i klasy w grze World of Warcraft xD
Rasy: Orkowie, Nieumarli, Taureni, Trolle, Krwawe Elfy, Ludzie, Nocne Elfy, Gnomy, Krasnoludy, Draenei.

Klasy: druid, lowca, mag, paladyn, kaplan, lotrzyk, szaman, czarnoksieznik, wojownik.
Dodalbym jeszce Death Knighty ale one dopiero z Lich kinga
Korekt
SymbiothMaster zadajesz? Bo z tego co wywnioskowalem teraz jest twoja kolej.
Twoja Kolej bo nie wiedzialem postu Symbioth Mastera ;)
To pytanie bedzie troche nietypowe. Ile razy slowo "kukurydza" pojawia sie w Biblii?
Ani razu?
Tak! Wiedzialem, ze zaraz zgadniecie. Pawcio, twoja kolej! :D
Hehe :D

Nie mam za cholerke pomyslu, wiec:
Co jest ciezsze, kilogram pierzu czy kilogram stali?
Pewnie chcialbys zebym powiedzial kilogram stali. Ale ja stwierdze, ze waza tyle samo!
Bravo. Dawaj.
To bedzie zadanie dotyczace pieknej dziedziny nauki jaka jest fizyka.
Na Ziemi mamy dwóch blizniaków. Jednego umieszczamy w rakiecie i wysylamy z predkoscia swiatla w przestrzen kosmiczna, drugi zostaje na swojej ojczystej planecie. Co sie okaze jak pierwszy blizniak powróci na Ziemieć Jak nazywa sie to zjawisko?
Jak sie nazywa to nie wiem, ale wydaje mi sie ze ten co zostal bedzie troche duzo starszy od tego co polecial w kosmos :venom:
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20