Spider-Man Online Forum

Pełna wersja: Fora
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Tak jak w temacie, czy udzielacie sie na innych forach? jesli tak to na jakich, od jak dawna i jakie macie tam nicki? ja kiedys pisalem na forum actionum (cdaction) lecz bardzo malo i juz od dawna tam nie pisze, podam nick stamtad jak sobie przypomne jaki mialem.
Tak udzielam sie jeszcze na forum o SW, swoja droga polecam:http://www.darthdestruktor.fora.pl/ fani SW-->PRZYBYWAJCIE!:)

Nick mam hmm odkad przeszedlem po raz 1 Kot0Ra, uzywam go niemal zawsze, ewen. sie nazywam RevanPL. Uzywam tego nicku w Lineage2, Tactical 0ps, no i w innych grach jak jest profil to sie tak nazywam.
Scarlet Spider,Jul 23 2007, 10:23 PM napisał(a):Jesli chodzi o fora dotyczace równiez tematyki danego bohatera komiksu lub dotyczace ogolnie komiksów to zdecydowanie nie. Jestem 'przywiazany' do SMO :D
chodzi tez o wszelakie inne fora
Revan,Jul 23 2007, 10:06 PM napisał(a):Tak udzielam sie jeszcze na forum o SW, swoja droga polecam:http://www.darthdestruktor.fora.pl/ fani SW-->PRZYBYWAJCIE!:)

Nick mam hmm odkad przeszedlem po raz 1 Kot0Ra, uzywam go niemal zawsze, ewen. sie nazywam RevanPL. Uzywam tego nicku w Lineage2, Tactical 0ps, no i w innych grach jak jest profil to sie tak nazywam.
Juz przybywam, przejzalem forum, i stwierdzilem, ze jest ciekawe. :D
Ja, jako osoba spoleczna udzielam sie na wielu forach :) Sa to przede wszystkim fora poswiecone antykowi, lacinie oraz komiksom i mandze. Ale nie tylko ( forum Tekkena i nes ). Mam wszedzie jeden i ten sam nick
0oo innuendo, czy ty mówisz o Tekkenie? 0 Iron Fist Tournament? 0 najlepszej bijatyce jaka jest?
W rzeczy samej :) Jestem fanka od pierwszej czesci. Mam z ta seria piekne wspomnienia.
Swojego czasu udzielalem sie na zbyt wielu róznych forach jednak brak czasu i checi zaowocowal ograniczenim puli. Obecnie aktywnie pisze na kilku forach o tematyce komiksowej (wiadomo Spider, Superman), xboxowej, gamingowej (w tym moje wlasne oczywiscie).
Kiedys udzielalem sie na SwiatN, GameOnly, Skizo.org, PSXExtreme. Przestalem je odwiedzac, bo moje zainteresowanie tymi tematami po czesci zaniklo ;)
Ja mialem odchody (hehe) i comebacki na PoP forum (Prince of Persia), swego czasu sporo siedzialem na Mafia Page (Mafia: The City of Lost Heaven) i na Mroczne Tajemnice Tarmiel (seria Elder Scrolls) i Admantytowa Wieza (równiez ES). Forum PoP aktualnie jest...dziwne. Nic sie tam nie dzieje, jakos cicho. Mafia Page- nie mam pojecia co tam graja teraz, admin przestal zajmowac sie forum, rozwijal sie muzycznie, wiec zamiast o grze, bylo o jego utworkach. Taa... Mroczne Tajemnice Tarmiel- forum rozpadlo sie przez dziewczyne (sklucila ekpie) a AW ma zbyt rozbudowane forum- zeby sie tam teraz w tym polapac, trzeba byc od poczatku.
Ja odwiedza tylko Forum o SM . Kiedys odwiedzalem forum Naruto Center.
Sorry jesli ktos pomysli ze to spam,uwazam ze to zaproszenie na http://marvelpolska.lua.pl/ forum o Marvelu,zakladam ten topic bo forum powoli zdycha a zeby forum sie odrodzilo trzeba duzo uzytkowników potrzeba tez pomcy w postaci zglaszania kandydatur na Vip'ów Mod'ów i Global Mod'ów. Wiec zapraszam do rejestracji!!!
Udzielam sie jeszcze na New Heroes i SlipKnot.pl ;) tam pod nickiem Elmex :P
Na forach mugena, gdzie jestem znana osoba (siedze w czterech projektach postaci, jak chcecie wiedziec wiecej walcie na gg xD), forum Warhammera czyli Border Princess, poniekad na Gronie, forum Pivota, forum mojej szkoly... chyba wszystko :)
Ja pisze jeszcze na forum Polskie Centrum Assassin's Creed (Adresik ;)) gdzie jestem zarejestrowany pod nickiem shaggy95.

Naruto_Fan
Ja pisuje jeszcze na forum KotOR2.pl oraz na forum gram.pl poniewaz bardzo szybko mozna tam uzyskac pomoc w razie problemu z gra. Po prostu wchodzi tam dziennie tyle osób, ze zazwyczaj po niedlugim czasie masz juz rozwiazanie.
Oto moje forum.Mam nadzieję, że chcieliby?cie się zarejestrować.
A ja udzielam się jeszcze na
-Gospodzie (link)
-Anime Planet Forum, gdzie jestem moderatorem (link)
-ZF Sebastian forum (link)
Ciekawe dlaczego niektórzy (17.65%) nie udzielaj? się na forum?
SpiderMike, widocznie nie jest im to do szczęścia potrzebne.
Co do mnie, wypowiadam się również na największym polskim portalu filmowym jakim jest Filmweb. Razem ze SMO jest to strona, na któr? najczęściej zagl?dam. Bardzo dużo można się z niej dowiedzień oraz podyskutował z innymi kinomaniakami.
Stron: 1 2