Spider-Man Online Forum

Pełna wersja: Spider-Animacja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Witam,
Niedawno zakupilem aparat cyfrowy z mozliwoscia nagrywania filmów klatkowych (jesli ktos nie rozumie to mam na mysli funkcje wykonania kilku(...nastu, ...set) zdjec, które nastepnie zostana wmontowane w film.
Dzis te opcje postanowilem wypróbowac. Efekt jest zawarty w krótkim filmiku, znajdujacym sie w linku:
SPIDER-MAN: Partacz Movie

Jesli ktos równiez posiada takie cacuszko to niech sieknie cos podobnego, chetnie obejrze :)
ps. prosze o ocene i wybaczenie wystapienia mojej nogi w pierwszej sekundzie filmu :rolleyes:
To jest...eee...bajdzo fajne! Cholerka, zrobil bym podobne, ale nie amam takiego sprzetu <_<
Oto ciag dalszy przygód amazing spider-mana :D
SPIDER-MAN: Partacz Movie 2

a tu cos troche bardziej sensownego B) , mianowicie Carnage! (watro zobaczyc)
AdvoCation presents: Carnage

prosze o ocene :)
Green,Aug 3 2007, 06:01 PM napisał(a):Oto ciag dalszy przygód amazing spider-mana :D
SPIDER-MAN: Partacz Movie 2

a tu cos troche bardziej sensownego B) , mianowicie Carnage! (watro zobaczyc)
AdvoCation presents: Carnage

prosze o ocene :)
Ten pierwszy filmik taki sobie... Kompletnie nie wiem o co chodzi. Ale ten drugi jest niezly, ciekawie zrobiony. No i morda Carnage'a tez niczego sobie :)

PS: Jak robisz te filmiki, to postaw kamere w jednym miejscu (np. na stosie ksiazek), bo obraz sie strasznie trzesie.
W przypadku film Carnage sie postawic za bardzo nie dalo. Ale sam wpadlem na pomysl postawienia cyfrówki na czyms, ale dzieki za rade :)
A teraz powiedzcie szczerze- chcecie wiecej tego typu filmów by Green?

Pzdr.
A daloby sie wrzucic na YouTube'a? Wiadomo jak z Rapidshare. Ponadto kwestia kodeków.
Jak ktos ma konto na youtube to niech wrzuca, nie zastrzegam sobie praw autorskich :) (ja jak zwykle haslo zgubilem. Na filmweb.pl haslo zmieniam regularnie po kazdym wylogowaniu :lol: )

edit: konciszko sie zrobiszko i wystawiszko na jutubiszko xD
Carnage (by MK)
edit2: Praca wre:
Carnage kills Venom
edit3: To jest dopiero 3. edit, beda nastepne :D
Ok, znalazlem taki bajerek, dosc smieszne:
English funny symbioths
edit4: Wy juz spicie? :P Ja tu pracuje, zobaczcie jej owoc:
Carnage & Venom
W dalszym ciagu najlepszy filmik zrobiles o Carnage'u. Fajnie by bylo gdybys zrobil jakas powazniejsza walke pomiedzy Venomem i panem "rzeznia" ta metoda (mam na mysli figurkowa, ciekawe jak to wyjdzie).
To daj figurki :D
Tak sie sklada, ze mam tylko 2 Spider'y, z czego jeden strzela "strzalkami".
Jak narazie musze sie zadowolic plastelina.
ps. z plastusiami sie lepiej wspólpracuje, bo prawie w kazdej pozycji da sie je ustawic. :)

Pzdr.
Mi te linki z Youtube nie wchodza... Ma ktos jakies rady?

ok juz wchodza
No nie wierze. FENOMENALNE te filmiki!!!
Swietnie zrobiles te postacie, animacja postaci tez Ci dobrze wyszla.

Jedyna wada ze sa takie krótkie i bez dzwieku. To ze sa gluche to nic ale zrób dluzsza historyjke z Carnage I Venomem :rolleyes:
nawet,nawet

Edit by Dawidos: Jakas argumentacja? Uzasadnij swoje zdanie. Ostrzezenie slowne.
Symbioth ma racje, postaraj sie troche bardziej ;P Filmiki fajne, ale zdecydowanie za krótkie. Wrzuc to do MovieMaker'a i dodaj jakies dzwieki albo napisy.
Do Dawidosa:
Uzasadniam swoja wypowiedz.
Uwazam,ze nawet jak na filmik robiony aparatem to jest calkiem,calkiem.
I gitara xD

Nie no, bez przesady z tym rygorem na forum ;P

Green - ile dales za ten aparacik???
1500 PLN, panie Symbioth. Mamusi sie nudzilo to mi kupila :D

Jak tak ladnie prosicie to wrzuce jeszcze jakies filmiki :)
Postaramy sie to zrobimy

Pzdr.
Zrób moze cos z gg albo albo gg2. Niekoniecznie z gilderem bo zdaje sobie sprawe ze to moze byc trudne ;)
Ladna sumka. Marzenia o takiej kamerce prysnely :D
Wow Green te filmiki sa bajeranckie ;D. Najlepszy jest Carnage Fast ;p
Oh, dziekuje za te liczne komplementy :) Czuje sie taki zaszczycony :D
Jak uda mi sie stworzyc plastelinowa wersje GG to zrobie o nim filmik :)
Na allegro.pl chyba mozna zakupic tansze egzemplarze.

Pzdr.
Stron: 1 2 3 4