Spider-Man Online Forum

Pełna wersja: Karty Amazing Spider-man Mark bagley
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ostatnio na eBay'u za 5$ kupilem sobie takie oto karty najlepsze jakie byly z serii ze Spider-manem bo rysowane przez Marka Bagleya;]

wkrótce dam reszte ;]
Nie wiem gdzie uczyles sie magii ale przez Twoje czary mary nigdy nie widze wstawionych obrazkow :]
O kurde. Rewelacja. C U D O. Najlepsze sa te z samym Spider-Manem, samym Venomem oraz cykl Spider-Man i... Jakiej wielkosci sa te karty?
Mmmhmm wypasik, chyba ja tez na takie zapoluje =) Swoja droga taniocha 5 dolców, ile zaplaciles za przesylke?
Za przesylke placilem 9$ i planuje kupic jeszcze chyba jeden zestaw bo tak mi sie podobaja ze jeden do kolekcji a drugi skleje na tekturze i na sciane :)

Zwróccie uwage na tla na niektórych zestawach bo sa cudowne jak dla mnie a Bagley w ich rysowaniu zawsze przodowal, w serii Amazing Spider-man byly extra ale tu sa takie klimatyczne i powalajace ;]

Tim

Przesliczne te karty! Bagley to wg mnie najlepszy rysownik. Oczywiscie nie musze pisac, iz OO w jego wykonaniu oraz NO sa przepiekni :) Chyba tez wysuplam pare groszy i nabede te karty.
Te karty sa swietne! Sam sobie chyba takie kupie.
Piekne karty. Tez mam kilkadziesiat, swego czasu Comics Universum(tak to sie zdaje sie nazywalo) mialo tego troche po kilkanascie zlotych za paczke.
Byly Spiderman i Marvel. Kupilem co sie dalo a z tego co potem w necie patrzylem i cale sety osiagaly calkiem wysokie ceny, co nieco mnie zniechecilo.
5 zielonych za taki zestaw to jest wrecz darmo