Spider-Man Online Forum

Pełna wersja: Fangames
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Heya!
Od jakiegos czasu robie fangame o Spider-manie.
Juz wkrótce zapodam screeny.Narazie powiedzcie co sadzicie o tym pomysle.
Fabula jest prosta.Powraca Venom,a my musimy mu dokopac.Po drodze zamierzam umiescic takze Rhino,Mysteri,Green Goblina i kilka innych.
Na papierze pomysl niezly jednak aby sie o tym rzetelnie wypowiedziec musialbys udzielic wiecej informacji. Jakiego typu bedzie to gra? Zrecznosciówka? W czym ja robisz? Masz w tym juz jakies doswiadczenie?
Gra ma byc gra akcji,czyli pójdz i nastkaj gosciowi.
Nie zabraknie równiez kilku minigierek,typu ucieczka prze pociskami Goblina.
Gra w RPG Tsukuru ME.Doswiadczenie jakies tam mam.W koncu jestem redaktorem oficjalnej,polskiej strony o RPG Tsukuru.
Miejmy nadzieje ze projekt ukonczysz. Z tego co wiem 95% takich projektów zostaje nieukonczonych, ale moze wlasnie TY znajdziesz sie w tej niewielkiej skali
Spoko,kazda moja gra zostala zakonczona <_<
Ale masz racje.Kilka fanggamesów nie zostalo ukonczonych.Mam nadzieje,ze mnie to nie zlapie :D
No to nie pozostaje mi nic innego jak zyczyc ci powodzenia i czekac na koncowy rezultat. Mam nadzieje, ze ci sie powiedzie.
Dzieki.Oczywiscie w sobote dam kilka ciekawych screenów.
Mam pytanie. Czy ta gra bedzie gdzies dostepna np. w internecie? czy bedziemy mieli okazje w nia zagrac? jesli tak to zycze duuuuuuze powodzenia :)

Zmniejsz obrazek w sygnaturze.- dop Wookie
Pewnie,ze gra sie znajdzie w necie.Jak kazda moja gre,mozna ja bedzie pobrac z mojej stronki www.gadziutoja.dbv.pl

I tu ekran tytulowy z gry:

Gra juz wyszla.Zapraszam na moja stronke
Jak wlaczam gre to mi sie wyswietla komunikat, ze gra jest zle zainstalowana czy cos w tym stylu. Jakis comment? Czy wam tez sie tak dzieje?
RTP dla Rpg Tsukuru 2003 PL nie jest poprawnie zainstalowane.

U mnie to samo.
gra jest zrobiona w rpg tsukuru me.
to troche inna wersja 2003.Jesli cos nie idzie,a macie me;skopiujcie plik RTP_RT(z tym ludzikiem na fioletowym tle).Wlaczcie.I co dziala?
eee... a mozesz to wyjasnic dla nooba informatycznego?
...musisz miec ten program, by wlaczyc ta gre.
Dokladnie.To jedyna wada rpg tsukuru.
Pobrac mozna stad
Pamietac,ze trzeba sciagnac RPG Maker ME!
fajna gierka przeszedlem cala tylko brak black cat :(

P.s móglbys zrobic nastepna czesc z blac cat :)
No mólbym.
Tylko nie mam pomyslu na scenariusz.Jak cos wymodzisz to daj znac.
poprostu umiesc w nastepnej czesci walke z black cat a glównym wrogiem moze byc obojetnie kto
Glównym wrogiem niech bedzie Octopus który chce wykrasc glowice atomowa ;)
Moze byc,tylko nie wiem czy ich zrobie bo za chiny nie moe ich namalowac.
Ktos chetny<---niech pisze!
Stron: 1 2 3 4