Spider-Man Online Forum

Pełna wersja: Sygnaturki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
:spidey_welcome: W tym temacie bedziemy rozmawiac o sygnaturkach.Bedzie mozna tu pokazywac sygnatury wlasnej roboty.Zasada dyskusji w tym temacie jest taka sama jak w temacie avatary.Opisujemy swoje obrcne,wczesniejsze sygnatury.Ja zaczne.

Moja sygnaturka przedstawia,jak carnage skacze nad budynkami miasta.
Zrobil ja black spidey na moja prosbe.On tez ja sobie ustawil, wiec chyba bede musial ja zmienic.
Moja sygnaturka przedstawia:

1. Rozmowe o internecie. :lol:
2. Moje zainteresowania w postaci userbarów (zrobiona przez Chmielka)
3. Pewne filmiki, które no cóz...zobaczcie sami. ;)

EDIT:

daniello32 napisał(a):Zrobil ja black spidey na moja prosbe.On tez ja sobie ustawil, wiec chyba bede musial ja zmienic.

Juz jej nie ma. Ma teraz 3 userbary.
:rolleyes:
Moja sygna przedstawia:
- mój mini profil xfire, jest na niej pokazane ile gralem w tym tyg. w CoD2 i ile czasu spedzilem tak w ogóle przy tej grze ;] Pragne dodac, ze ten mini profil pokazuje gre w która gralem najwiecej.
- userbary, za pomoca pewnego programu (Dzieki Korzi ;*) wprawilem je w ruch :D Zmieniaja sie, oczywiscie Altair to zobaczyl i tez chcial xD Ehh... Przeciez nie bede odmawial dziecku... :lol:
Syngaturki mojej roboty:

Robienie syngaturek to moje hobby :D

PS daniello nie zmieniaj jej ja wtedy tylko na próbe ustawilem tamta syngaturke :)
O ile mozna nazwac to sygnaturkami. Bo to tylko kawalki obrazków.
Zgadzam sie z Pawciem. To jest sygnaturka:
.

Te twoje sygnaturki to tylko wycinki obrazow. A sygnaturki to raczej z innych obrazow sie nie wycina.
Dodaj moze jakis efekt, napis czy cos...
A moja przedstawia Spider-man'a siedzacego na scianie,na której jest mój podpis.
Obok Spideya widnieje napis, który mnie opisuje. Bo ja mam w szkole(nawet wsród nauczycieli) ksywke Spider-man :P
Sygne robil grafik z mojej strony. Wielkie podziekowania dla Sonnego
Nie sluchaj ich Black Spidey. Wedlug mnie robisz bardzo ladne sygnatury.
0by tak dalej!
Wielkie dzieki Revan :).
Fajnie,ze pokazujecie sygnaturki.Black spidey, zrobisz mi te sygnaturke spider vs. carnage? :spidey_battle:
Daniello32 zapomnialem,zaraz sie biore do roboty.
Nie jestem dobrym grafikiem i jedyne co w miare robic umiem to edytowac i robic chary do RPG Makera oraz FaceSety, ale jakas tam sygne dla pana daniello32
udalo mi sie zrobic. Sory za Venoma ale z samym Carnge mi sie usunela:

Gość

Marna sygnaturka....nie powiem, ze robie lepsze, ale na pewno wiem jak sie robi sygnatury i co warto w nich dodawac, bo zajmuje sie tym od pewnego czasu ;). Trzeba mimo renderów (wycietych postaci czy obiektów), dac efektowny napis, pobawic sie renderami C4D troche balansów kolorów i innych filtrów (pisze to mysle o Photoshopie). Pokaze wam moja sygne:

Co prawda nie najlepsza, ale chcialem pokazac wam w jaki sposób powinno tworzyc sie sygnaturki. Trzeba wtapiac postac w tlo np. za pomoca narzedzia smuzenia ^^. I starac sie uzyskac efektowne tlo :D.
Fred_Mrod moge wykorzystac ta venomowa sygne?? jest swietna!
Black Spidey, ale wedlug ciebie to ty robisz super sygnaturki wiec nie mozesz zrobic sam?
To co zrobil Fred_Mord to jest sygnaturka. Nawet to moje w jakims stopniu jest sygna,ale te twoje pracki BS to ja bym ich sygna nazwal no bo to tylko fragment obrazka i nic wiecej

Gość

Black Spidey, ja zrobilem ta sygne wiec pytanie czy mozesz ja uzyc jest nie na miejscu...Ale moge ci zrobic cos na ten wzór tylko skontaktuj sie ze mna na PM. Ciesze sie równiez, ze sie tobie podoba :D.

Gość

Wybaczcie, ze daje posta pod postem, jednak chce by wszyscy zauwazyli i powiedzieli co mysla o mojej nowej pracy ;).

I jak? ^^

Mimo wszystko nastepnym razem edytuj posty. / rzadlo
Fred_Mord! ty geniuszu! :D

Gość

Dzieki za pochwale ;). Zabiore sie tez za sygnature dla ciebie BS, jak obiecalem. Przynajmniej tutaj mnie ktos docenia :P...
Witam, niedawno poprosilem na tym forum o sygnaturke.
I prosze, zrobili. I jak?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14