Spider-Man Online Forum

Pełna wersja: WAZNE (dla mnie) Marvel Legends
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Kupie obojetnie jaka figurke z serii Marvel Legends. Tak. Nie wazne jaka byle by byla. Z pudelkiem, bez, z akcesoriami "builid a figure" lub bez nich. To dla mnie wazne, poniewaz chce poszerzyc swoja kolekcje. PROSZE! NIECH KTOS MI JA SPRZEDA!!! :(
Mogę Ci sprzedaż Daredevila, Wolverine'a i Shockera, stan idealny, z akcesoriami, bez pude?ek.
Daredevil: http://marvellegends.net/Faces/charPage.ph...C=Daredevil&V=0
Wolverine: http://marvellegends.net/Faces/charPage.ph...C=Wolverine&V=1
Shocker: http://marvellegends.net/Faces/charPage.ph...8&C=Shocker&V=0

Daredevila mam w domu, Shocker i Wolverine jeszcze nie dotarły zza granicy. Cena za sztuk? - 40 z?. Daj zna? czy jesteś zainteresowany, jeśli nie to wyl?duj? na Allegro.
Kupił Shockera. Dzięki Ci Roach! A czy mógłbył poczekać do 15-ego listopada? Bardzo bym Ci? prosię! :rolleyes:
Obawiam się, że do 15 listopada może jeszcze nie dotrze?. Ale jak dojdzie to dam zna?.
No to nawet jeszcze lepiej! :D
Roach,mialbys mozliwosc sciagniecia Ghost Ridera z ML 3.
Bardzo mi na nim zalezy, ale mam kontakt tylko z Anglia, a karty kredytowej nie posiadam, takze ebay odpada.
Miałbym, ale to też zależy ile chcesz na niż wydał - jeśli to bez znaczenia to od ręki, jeśli liczysz się z kasę to nie w tym miesięcu. Generalnie chodzi o to, że może sprzedawca u którego zamówiłbym dla Ciebie tego Ghosta miałby co?, co by mnie zainteresowało - wtedy wysyłk? do Polski podzieliliby?my na dwóch, więc wyszłoby taniej. Niestety w tym miesięcu już swój limit zakupów już wyczerpa?em, a warto?? złotówki spada :(

A ja do Ciebie też miałbym sprawą - masz Angela z Marvel Legends. Masz też może nog? Sentinela doścczon? do niego? Tylko tej jednej części mi brakuje do kompletu, a nieszczególnie mam ochot? wydawał dwadzieńcia parę dolców na tą przyjemność :)
Po g??bszych przemyśleniach wolę jednak Wolvi'ego. ;)
Na Wolviego tez poczekasz :)
Spoko, jeśli chodzi o cierpliwo?? to ja jestem mistrzem. xD

EDIT
Dzisiaj przeszedłem gr? XML2. I bardzo się napalićem na te mutanty. :D
Roach,Nov 2 2008, 10:40 PM napisał(a):Miałbym, ale to też zależy ile chcesz na niż wydał - jeśli to bez znaczenia to od ręki, jeśli liczysz się z kasę to nie w tym miesięcu. Generalnie chodzi o to, że może sprzedawca u którego zamówiłbym dla Ciebie tego Ghosta miałby co?, co by mnie zainteresowało - wtedy wysyłk? do Polski podzieliliby?my na dwóch, więc wyszłoby taniej. Niestety w tym miesięcu już swój limit zakupów już wyczerpa?em, a warto?? złotówki spada :(

A ja do Ciebie też miałbym sprawą - masz Angela z Marvel Legends. Masz też może nog? Sentinela doścczon? do niego? Tylko tej jednej części mi brakuje do kompletu, a nieszczególnie mam ochot? wydawał dwadzieńcia parę dolców na tą przyjemność :)
Co do Ghost Rider to moglbym za niego dac tak okolo 100 zl, a co do tej nogi Sentinela to mam ja, ale nie wiem jeszcze czy tez nie bede go skladac.

P S: A ile bylbys sklonny dac za ta noge Sentinela ?
Oferuj? 15 zł + brak opłat manipulacyjnych za ?ciągni?cie Ghost Ridera ;)
A po ile moglbys tego Ghost Ridera sciagnac ?

EDIT: Mam jeszcze jedno pytanie, a Sentrego (tego bez brody) z serii ML Giant Man moglbys sciagnac za tak ok 40 zl ? (nowego oczywiscie, no i Ghost Ridera tez nowego - znaczy nie wypakowanego)
Ghost Rider w pude?ku - trzeba liczy? max $25 za figurk? i max drugie tyle za wysyłk?, ale nieraz udaje znależę się coś ta?szego. Sentry w pude?ku - zależy od wersji (s? 4)
Sentry zolty, bez brody
Hej Roach a za ile (w sensie ceny nie czasu) mógłbył ?ciągnął i sprzedaż figurk? Black Panther i Deadpoola. W tym sensie, że jakbym wybrać jedn? to bym zrezygnować z drugiej. Chodzi mi tylko o cen?. Chociażby w zakresie "około"...
To co, sciagnalbys tego Ghosta i Sentrego Roach ?
@LuXuS - tak, ?ciągn?, ale jak znajd? oba po rozs?dnych cenach bo nie chciałbym Ci zaśpiewa? 130 zł i us?ysze? "sorry, ale nie" :)

@TIGER444 - zależy czy w pude?kach czy bez nich.

bez pude?ek:
Black Panther - ok. 40 z?
Deadpool - ok. 150 z?

w pude?kach:
Black Panther ok. 60 z?
Deadpool - ok. 240 z?
130 zl za obie, razem z przesylkami ze wszystkim ???
Roach,Nov 6 2008, 04:46 PM napisał(a):@TIGER444 - zależy czy w pude?kach czy bez nich.

bez pude?ek:
Black Panther - ok. 40 z?
Deadpool - ok. 150 z?
Ta oferta Black Panther bez pude?ka wydaje się ciekawa, ale musz? się jeszcze zastanowić. Jakbym się zdecydować to dam zna?....
Stron: 1 2