Spider-Man Online Forum

Pełna wersja: Marvel Ultimate Alliance 2
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Mmm, gra się bardzo miodnie zapowiada.Na Hulka się szczególnie napalićem.A ostatnio dołączył Deadpool, z czego się ciesze.Choć te jego "kalosze" mi trochę nie pasuj?, ale ogólnie jest git.Ciekawe, czy tu też będzie można zmieniać stroje herosom.Może będzie ich więcej niż 4?W poprzedniej odsłonie były 4 stroje do wyboru.
PS. Ja się tu jaram, a jak gra na PC nie wyjdzie to se nie pogram, bo cierpił na brak PS3 i Xboxa 360.Choć żyje nadzieję, że gra pr?dzej czy później wyjdzie na PC.
Moze to niewiele, ale zawsze.Krotki pokaz animacji Juggernaut'a ( wydaje mi sie, ze pierwszy ).
0:32-0:35
Nowy trailer:)Po prostu brak mi słów - Dla mnie gra roku i pozycja obowięzkowa na X-Klocka 360;)

Exclusive Villains Trailer:
http://www.gametrailers.com/video/e3-09-ma...-ultimate/49811

Nowe postacie na trailerze:
- Green Goblin
- Multiple Man
- She-Hulk
- Lady Deathstrike (w 1.00 min)
- Venom
Kurde, szok :o Nie wiedziałem że to będzie takie super :blink:Ciekawe czy dołączę jeszcze jacy? villiamsi...
Gra prezentuje sie swietnie:D. Musze ja miec, tylko najpierw pasowaloby zakupic Xbox'a 360.
W jednej ze scen widać Ghost Rider'a. A dokładniej w scenie z Lady Deathstrike. My?licie że Ghost Rider będzie playable (czyli do sterowania) ?
Chyba ze względu na tą gr?, kupie sobie Xboxa 360....:rolleyes:.Cudo, naprawdę cudo.
' napisał(a):W jednej ze scen widać Ghost Rider'a. A dokładniej w scenie z Lady Deathstrike. My?licie że Ghost Rider będzie playable (czyli do sterowania) ?

Przeciez to nie jest Ghost Rider tylko Jack'o lantern.
Sorka za posta pod postem, ale pojawily sie trzy nowe filmiki:
Juggernaut gameplay

Green Goblin

Venom

To tyle.
O kurde ! Goblin chyba wymiata chociaż Venom też jest niezły. A tak w ogóle to fajny HUD... Podobny do jedynki tylko że mniejszy:rolleyes:
Dzisiaj tak sobie przegladalem strone MUA 2 i z ciekawosci postanowilem zagrac w Civil War Online. Gra okazala sie fajna i wciagajaca.
Mozecie wybrac strone po ktorej bedziecie walczyc.Narazie wygrywaja ci co sa po stronie Starka, ale to wszystko moze sie zmienic. Ja wybralem Cap'a, jakby co to mam nick LuXuS ( nie zgadlibyscie , no nie ).
Ja mam nick Darvell ale nie miałem okazji pogra?, skoro mówisz że fajne to może wpadne i zobacz?. I tak jestem po stronie Captaina!
Nowy prawie 10 minutowy filmik. Mozecie go zobaczyc tutaj.
Cóż gra zapowiada się znakomicie.U mnie problemu ze sprz?tem nie będzie bo skoro ma wyj?c na PSP=koniec problemu ze słabym kompem lub brakiem PS3 czy X360.A w ogóle wiadomo il? bedzie gra ko$ztowała?
PS.Jak się chce zarejestrowac Registration
You must be over 13 to register on this site.Click here if you are not redirected automaticall.To mi się takie coś wy?wietla

Hmm, ciekawe czy będzie Silver Surfer. To jedna z moich ulubionych postaci Marvela, więc byłoby fajnie:P.
Dwa nowe gameplay'e znajdziecie tutaj itutaj.
Następna grywalna postać:
http://www.gametrailers.com/video/sdcc-09-...-ultimate/53437

Penance? Nigdy o nim nie słyszałem ale wygląda fajnie;)
Naprawd? extra się zapowiada.świetny jest nowy oficjalny zwiastun.Najbardziej podobała mi się scena, w której Cap, podając rękę Starkowi uszkadza mu zbroj?, a potem daje w pysk (dobrze mu tak).Jestem zdecydowanie po stronie Capa, a Iron man stracił dużo w moich oczach przez Civil War.Kolejna fajna scena w zwiastunie to ta, w której Iron strzela do Logana, a ten za pomoc? szponów odbija promie?.No i oczywiście olbrzymi plus za Deadpoola w ostatniej scenie zwiastunu :).Tak jak kiedyś napisałem, chyba kupił sobie Xboxa 360 żeby w to zagrał.

PS.Jak myślicie?Czy ta gra po jakimś czasie od premiery na konsole, wyjdzie na PC?Ja mam taką nadzieję.Przecież już z wieloma grami tak było, np.Assasin's Creed czy Burnout: Paradise.
Penance???!!!
KTO TO?!?!?!?!

Ale mam nadzieję,że to wyjdzie na PC.
Stron: 1 2 3 4 5