Spider-Man Online Forum

Pełna wersja: Translacja ;)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Siemka mam pytanko.
Chciałbym się zapytać czy znacie jakieś programy do translacji komiksów w pliku CBR? (zmiana napisów w chmurce).
Za odpowiedzi z góry thx. :spidey_cheers:
Wogóle cos takiego istnieje, zeby translator to przetłumaczy? musiał by to był text a to jest poprostu czesc obrazka wiec watpie;/
Nie ma czegoś takiego. Wszystkie grupy translacyjne (CFC, Reunion etc) robić to r?cznie.
A jak można zrobić to r?cznie? Chodzi mi o to aby wymaza? tekst w chmurce i wklei? swój własny.;)
Paint harczy.
1. Uruchamiasz MS Paint.
2. Co to znaczy, że nie maszą
3. No, jest.
4. Teraz weź gumk?.
5. Do ?cierania, uhh...
6. Nie, nie w realu, w Paintcie!
7. Dobrze. Wytrzyj teraz tekst z dymków.
8. Gumk?.
9. Doskonale, teraz weź edytor tekstu oznaczony literk? "A".
10. Też w Paintcie, nie na klawiaturze.
11. Zaznacz tyle miejsca, ile Ci trzeba w dymku.
12. Pisz co tylko zechcesz. Emejzing, izn yt?

:P
Fajnie...Tylko jak niby plik cbz. czy cbr. mam w Paint'cie otworzył... <_<
Lol, rozpakowujesz Win Rarem dajesz np. na pulpit i to są przecież normalne obrazki JPG.
Zapomnieliście mu powiedzieć że najpierw musi zmienił rozszerzenie na rar :] Zrob to eksploratorem, nie jest to ?aden program który musisz zassa? to taka opcja w folderach.
Najpro?ciej: jeśli ?ciągnąłe? komiks np. "Spider-Man.12/1993.cbr", to zmieniasz nazw? i zamiast "cbr" wpisujesz "rar" i otwierasz WinRARem na przykład...
Wcale nie trzeba zmieniać nic, po prostu otwierasz za pomoc? winrara, wypakuj do, i w folderze masz w jpg strony. Ale jak sam chcesz tłumaczy? to ostrzegam, to nuuuudne zającie.
Poza tym zastanowićo mnie jeszcze jedno, skoro miałbył przetłumaczy? to znaczy że musisz dobrze zna? angielski w takim razie po co Ci to tłumaczenie? :>
Może ma zamiar był jednoosobową armi?, konkurencj? dla reszty grup translacyjnych:P
Odświeć? nieco temat i przy okazji się pochwalę:
Mój pierwszy komiks, który przetłumaczy?em, wydany przez grup? Ookami Reunion. Dla tych, którzy nas źledzili, pragn? zawiadomi? te?, że powrócili?my po miesięcznej przerwie spowodowanej problemami z witryn?.

Sorry, ale ze względu na link do skanu musiałem usunąć. / rzadlo
fajnie, dobrze że jeszcze nie czytałem bo po polsku zawsze lepiej. Jeszcze przyda?oby się najpierw Ultimatum przeczytał. Jakie? info kiedy będzień
Info tylko takie, ze bedzie pózniej. Kto inny z ekipy mial sie zabrac za Ultimatum, wiec nie wiem jak sprawy stoja. Ale spokojnie. To co w planach, to na pewno sie ukaze.:)
Ch?tnie bym poczytać parę komiksów, niestety administracja usunąća twój link, więc proszę o kontakt na moje GG [20351828], lub moje PW. Z góry dziękuje, o pochwala? w pełni waszą inicjatyw?, naprawdę może z tego wyjść coś fajnego. Pozdrawiam gor?co.