Spider-Man Online Forum

Pełna wersja: Subkultury
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Co was fascynuje ,moze do jakichs nalezycie . Mnie podoba sie wiele styli zwiazanych z rockiem . No dajecie .
Emm... to ja na przykład lubię gotycki metal (bo zakładam, że o muzykę chodzi w tym temacie), ale nie maluje sobie g?by na bia?o-czarno, chciaz byłoby fajnie. Czy to czyni mnie członkiem subkultury?;)
Moim osobistym zdaniem ,w subkulturach najwazniejszy jest swiato-poglad . No wiecie peace&love albo no future .
No tak, ale spo?ecze?stwo postrzega głównie fasad? subkultury jaka by nie była, z ignorancji, no i może ze strachu przed nieznanym. Sam światopogląd jest spychany na bok jako w gruncie rzeczy coś nieistotnego.
W sumie na kulture składa sie wiele skżadników .
Racja, chodzi mi tylko o to, że niektórzy wypieraj? te skżadniki z ro?nych przyczyn.
Co się będziemy oszukiwa?, zobaczysz przechodnia to nie wiesz jaki on jest bo go nie znasz, patrzysz na wygląd i tak go oceniasz. Osobiście znam się z wieloma punkami i metalami którzy wyznaj? tylko wiar? w wino co jest smutne. Rozumiem że każdy lubi się napił ale jak w 15 robi się składk? po 15gr żeby tylko ?yka się napił to już dramatycznie jest. But jest w tym coś takiego że jaki jesteś takiego cię akcpetuj?, nie ma lepszych i gorszych, każdy równy i każdy sobie pomoże.
' napisał(a):Rozumiem że każdy lubi się napił ale jak w 15 robi się składk? po 15gr żeby tylko ?yka się napił to już dramatycznie jest.

Heh moje znajome metale to juz samemu kilka jaboliwypija a nie po lyku . W kazdym razie moim zdaniem oprocz wygladu trzeba miec jedna jeszcze ceche ktor? sie zalicza do danego grona zebu sie uwazac za czlonka tej grupy . Sam wyglad to troszki pozerstwo .
Jeśli mieliby przypisać mnie do jakiejś subkultury, była by niż subkultura EMO, ze względu na poglądy chociaż już taką "typowo emowsk?" grzywk? zaczynam mie?. Zapuszczam w?osy do pewnego projektu (przez to mam także dośc widoczny zarost ;P) i nie mam co z grzywk? robić i mi oczy zas?ania, więc ją zaczesuj? na lewe oko ^^
Ja tam do żadnej subkultury nie należę, a jak już ktoś nalega bym powiedział do jakiej do mu mówił, że do ALUMYNIUM (taka moja własna subkultura xD)
Co się ma do wyglądu to pod tym względem strasznie mi się podobaj? takie "ghotyckie" dziewczyny. Bia?e twarze, czerwone usta, jakby zakrwawione, takie mroczne dziwczynki... czyli to co G?dziu lubi najbardziej (ze względu na swe zamiłowania do mroku, krwi etc niektórzy nazywaj? mnie wampirem ;P)
Nie oceniam ludzi których nie znam ale goci są oble?ni =] Najlepszy przykład to Manson którego nie lubie ani jego piosenek;)
Hm cóż . Gotycki styl średnio mi sie podoba ,ze wzgledu na to ,że niektorzy wygladaję zupelnie inaczej niz bez makijazu itd . A juz zupelnie nie podobaja mi sie takie dziewczyny ,gdyz taka bladosc (rowniez tyczy sie metali i punkow ) moim zdanim ujmuje im sexapil . Też nie przepadam za laskami w szerokich portach (hip-hop itd) rowniez z tego powodu ,ale kazdy ma prawo wyboru i jak go to fascynuje to ok .
Punkówy i metalki raczej nie są blade aczkolwiek też mi się nie podobaj?. Każdy ma swój styl ale dziewczyna powinna mieć troszk? kobieco?ci w sobie a jak cała na czarno, ryj jakby wyjąty z puszki m?ki, spódnica do kostek to nienieie. 0 sexu. Ktoś może powiedzieć że wskoczy taka gotka w jakiś latexowy gorset i jest super, ale no mnie to w każdym razie nie przekonuje wogóle.
Cytat:.Każdy ma swój styl ale dziewczyna powinna mieć troszk? kobieco?ci w sobie a jak cała na czarno, ryj jakby wyjąty z puszki m?ki, spódnica do kostek to nienieie

Żyjemy w XXI wieku więc każdy może wyglądać jak chce. Nie ma żadnego szablonu jak ma wyglądać kobieta, a świetnie to oddają ulice w wielkich miastach gdzie część wygląda normalnie, część jest ubrana wg nowej dziwnej mody (długie czapki, okulary-zerówki), część ubiera buty glany i faktycznie te subkulturowe gadżety, a niektóre to nawet w dresach chodzą i wyglądają jak faceci. każdy może oceniać to jak chce, mi osobiście to nie przeszkadza bo myślę że dopóki nie godzi to jakoś w nasze uczucia to każdy ma prawo wyglądać jak mu się podoba. Co do subkultur - to dzisiaj one praktycznie nie istnieją, i uważam że nie warto już się pod jakąkolwiek podpisywać. Stały się one częścią mody masowej, a najlepszym tego przykładem jest np punk. Kiedyś był to sposób myślenia i życia, dziś po prostu ubioru, a jeśli się przyjrzycie co drugi nastolatek/nastolatka chodzi w skórze-ramonesce i butach-glanach. Strasznie mnie to bawi.