Spider-Man Online Forum

Pełna wersja: Mój wlasny Super Heros
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Hej

Na pewno tak jak ja mieliście lub nadal macie swego własnego superbohatera, z imieniem, mocami (lub nie), wrogami, transportem.
Piszcie w tym temacie, kto wie może na to forum nawinie się jakiś wielki wydawca i wydacie swój własny komiks!

Ja na razie się wstrzymam. Zapraszam do dyskusji i pozdrawiam.
Mój wymyślony heros?
Hmmm...

Człowiek w zbroi podobnej do tej Jango Fetta, nap?dzanej na jakiś superultragiga kryszta?, dająca moc zakrzywiania czasu (ale bro? Bóg podróży!)
(coś jak w prince of Persja, czyli chwilowe zatrzymanie czasu itp.)
Ciekawa moc z zakrzywianiem czasu, a pozwól, że spytam outsider czy urodzony wódz?

Przepraszam drugi post mi się zrobić jak chciałem pierwszy poprawić.
Moj superbohater zwie sie Lightening. Tworzy w swoich dloniach wyladowania elektryczne. Posluguje sie katana, ktora rowniez moze zmienic w elektryczna bron. Zreszta juz kiedys opisywalem go w Fan Art'cie. Bialy kostium z kapturem.
Natomiast drugi nie posiadalby zadnego kostiumu, za to mialby jedna metalowa reka po kolana. Narazie jest bezimienny.
Masz na myśli "Lightning" czyli piorun, no spoko mój super heros jest z tych co nie mają mocy, w gruncie rzeczy to facet który biega z nunchakiem po dachach, na razie musz? kończy? na trening l?ce
Co do mojego..jego charakter można by opisać jako "Dr. House" ^^
Ja kiedyś wymyślićem sobie taką historyjk?: W jakimś kraju (nie ustali?em jeszcze pochodzenia bohatera) wybuch?a bomba termojądrowa. Bohatera oczywiście nie zabi?a:Poczywiste. Ale zmieniła jego "układ" (?) genetyczny. Po takiej oto zmianie nasz heros mógł zmieniać swój organizm we wszystko czego dotkn?? naumyślnie (czyli w celu zmiany, bo np. jak my? r?ce to się w wod? nie zamienia?:P). Dzięki temu mógł zamienia? się w wod?, ogie?, metal, drewno, nawet w gaz...wszystko praktycznie. Wszystkie typy tworzywa zostawa?y zapami?tywanie w jego DNA i dzięki temu nie musiał łączył się z danym tworzywem drugi raz. Po za tym nie miał jakich? tam super mocy a`la super-sięa, szybko?? itp.. Chciałem mu je da?, ale sobie myśl? "Po co" ?? Chce kogoś pobić zamienia się w np. stal i BUM. itp. Charakter?? Coś w rodzaju Deadpool`a:P. Pseudonimu nie wymyślićem. Czasami mówiłem na niego DNAxes. Wymyśli?em go w 5 klasie podstawówki. Teraz jestem w II gimzazjum. Po za tym nikogo nie wymyślićem. Chciałem, ale każdy to prawie kopia kogoś z Uniwersum Marvel`a.
TIGER444, niez?a koncepcja i nie martw się tym, że większość twoich pomysłów wydaje się "zrzynami", mi ciągle się wydaje, że mój heros to t?pa podróba Daredevila.
Darth, niezły charakter. Sarkazm jest wskazany zawsze.
"Nightingale", bo tak na razie ma na imi? mój bohater, z charakteru ma sporo z postaci ze starych krymina?ów (coś powiedzmy między Boghartem i Batmanem), postanowiłem uczyni? go też outsiderem (odseparować go od innych herosów mojego uniwersum). Jak już pisaćem nie ma on mocy, ogranicza się do walki wręcz (nunchako i shurikeny w pasie, plus ?wiece dymne). Jako środek transportu koniecznie porządny motor.
Jestem tu nowy i postanowiłem opublikować moją postać:

Darvel

Prawdziwe imi? i nazwisko: Matthew Graves
Poprzednie pseudonimy: Ryzykant, Shadow
Wzrost: 196 cm
Waga: 89 kg
Kolor w?osów: Blond
Kolor oczu: Niebieskie
Zającie/zawód: Ucze?
Narodowo??: Vanteg City/ USA
Miejsce narodzin: Vanteg City
Znani krewni: Hank Graves, Erie Graves, Nathan Graves, Kelly Graves

Powięzania z grupami: The Heroes
Pierwsze pojawienie się: The Darvel: True Story

Zdolności:
Posiada niesamowit? zr?czno??, rozwini?te zmysły i zdolno?? nadludzkiego skupienia co daje mu możliwość reagowania ponad sto razy szybciej niż przeci?tni ludzie. Potrafi walczyć i jest silny niczym dziesiętka męszczyzn. Ma wystarczająco dobrze wyuczone techniki walki

Uwagi:
Jest osobą wra?liw?, rzadko się denerwuje ale gdy to już następi lepiej nie wchodziś mu w drog?. Ma bardzo ironiczne poczucie humoru. Cz??ciowo wad? jest to że ponad wszystko d??y do osięgni?cia celu. Nienawidzi niedokończonych spraw

Biografia:
Urodziś się 31 sierpnia 1991 r. Jego matka, Erie była handlowcem zaś ojciec Hank, kierowc?. Od urodzenia nie był normalnym dzieckiem, rozwija? się o wiele szybciej i charakteryzować się nadnaturaln? się? i zr?czności? jak na swój młody wiek. W swoje ósme urodziny w trakcie wypadku samochodowego stracił ojca a on sam doznał uszkodzenia ośrodków pami?ci przez co zapad? w częściową amnezj?. Wtedy też jego nadludzkie moce znik?y a matka i brat, Nathan przemilczeli ten fakt. Niewiele dni później urodziśa się jego siostra., Kelly. Gdy Matthew pojecha? na wycieczk? klasową do Lionet Labs wywróci? się na rozlanej plamie i wpadł w szafk? pełn? preparatów chemicznych. Wszystkie rany znik?y w trybie natychmiastowym i w tym momencie przygaszone moce ujawni?y się. Z czasem zaczął u?wiadamiał sobie że nie jest jednym ze zwykłych nastolatków. W tamtym czasie przyj?? imi? Darvel i stał się samozwa?czym obrońc? Vanteg City. Gdy miał 21 lat zmarła mu matka co również go dobi?o. W pracach zespo?owych najczęściej jest liderem, z czasem umocni? swój charakter i stał się dobrym przywódc?. Dzięki jego osobie do miasta trafi?o wielu bohaterów. Swoje umiejątności walki zawdziścza wczesnym treningom Krav Magi oraz Judo. Trenować sztuki walki zaledwie dwa lata zaś reszty nauczy? się w praktyce.

Dodam też że moja postać doczekaća się serii opowiada?, komiksu oraz serialu ( remake w te wakacje )
Siema Darvel

A gdzień można zobaczyć/przeczytał ów komiks?? Może jakiś link??

Pozdrawiam
Komiks jest ale na papierze za to, w te wakacje wychodzi komiks opowiadajacy cala historie w wersji elektronicznej. Ch?tnych co do serialu zapraszam na:
http://thedarvel.prv.pl/pl/001/

PS: Zapraszam do strony w opisie- PBF o super bohaterach!!
Mia?em okazję w szkole obejrzeć Darvela. Moj? opini? już znasz. Czas na mojego superhero ^^

Prawdziwe imi? i nazwisko: Adam Powaćka
To?samo??: Pocz?tkowo tajna, lecz podczas napadu na szkoł? wiele osób ją poznaje
Nick: Naznaczony
Wzrost: ok 170 cm
Waga: ok 60 kg
Kolor w?osów: Blond
Kolor oczu: Niebieskie/ zielone <---jako naznaczony
Zającie/zawód: Ucze? gimnazjum/?owca demonów
Status prawny: niekarany
Stan cywilny: wolny
Narodowo??: Nieznane
Miejsce narodzin: Nieznane
Znani krewni: Nieznani
Zdolności: Miotanie płomieniami, super sięa, szybko??, super skoczno??, wyostrzone zmysły, umiejątno?? chodzenia po ?cianach (jak shinobi w "Naruto"), bardzo wysportowany, mistrz le parkouru
Uwagi: Z wzrostem pot?gi staje się agresywniejszy
Biografia: Gdy był ma?y w jego kraju panowała wojna. Ojciec zginął jako ?o?nierz. Ocalony i pozbawiony matki zyska? piekielne moce i panowanie nad ogniem. Trafi? pod opiek? Belzebuba. Ten napotaką mnicha, który chciał odbi? małego ch?opca. Pokonany Belzebub stracił ch?opca i ten trafi? do mnicha.
Darvel, naprawdę super,a? brak mi słów. Gadziu, ciekawy pomysł, może jakieś powięzanie Belzebuba z ojcem "Naznaczonego".

Cóż, jeśli chodzi o mnie to czas na garść szczegółów:

Imi?: Nathaniel Graceheart
Pseudonim operacyjny: Nightingale (z ang. słowik)
Wzrost: 190 cm
Waga: ok. 80 kg
Kolor w?osów: blond
Kolor oczu: niebieskie
Zawód/Zającie: student/zamaskowany m?ciciel
Status cywilny: kawaler
Status prawny: niekarany
Narodowo??: przyznaje się do polskich korzeni
Zdolności: gruntowna znajomo?? ninjitsu, umiejątności detektywistyczne
Biografia: Nathaniel Graceheart od dziecka był samotnikiem, nieśmiały, tłumi?cy swoje emocje czasem gn?biony przez rówie?ników. Ch?tnie ucieka? w świat księ?ek i filmów silnie uto?samiając się z postaciami. Jego problemy zacząły się w liceum, okazało się, że skrywane w jego psychice uczucia wybucha?y z zdwojon? się?, powodując niekontrolowane napady agresji również wobec samego siebie. Po maturze Nathaniel wpadł w "z?e towarzystwo" , stał się sympatykiem ultra-narodowej frakcji dając upust swoim emocjom. Wszystko się zmieniło kiedy pozna? Horigamm?, właściciela pewnego dojo, które narodowcy spalili. Hirogamma ulitować się nad młodzieńcem, który przyszedł do niego b?aga? o wybaczenie i zabrać go ze sob? w podróż do Japonii. Tam Nathaniel rozpoczął dwuletni trening nijnjitsu, połączony z treningiem medytacji dzięki której zaczął panować nad swym gniewem. Po czasie sp?dzonym u Hirogammy, mistrz wezwa? do siebie ucznia i oznajmi? mu, że Nathaniel musi odej?? ponieważ nie jest gotów by osięgn?? o?wiecenie i nie rozumie kodeksu bushido. Przybity i rozgoryczony ch?opak postanawia poszukał pojecha? do kraju swych przodków i osiedla się w Nova Varsovia. B?d?c ?wiadkiem zła i niesprawiedliwo?ci w mie?cie przybiera imi? jakim nazywa?a go jego pierwsza i największa miło?? i pod os?n? nocy walczy z przest?pczo?ci?, ale również z samym sob? i swoimi l?kami.

Ta historia jest niedopracowana, postaram się nad niż jeszcze popracować, ale na razie to co sądzicie moi mili!
' napisał(a):Darvel, naprawdę super,a? brak mi słów.

Dla takich chwil się żyje:P

A co do twojej postaci to tak:
1. Nie wiem czemu kojarzy mi się z Nightwingiem
2. Czemu kolejny bezmocowy bohater?

Prawda jest taka że bohaterzy komiksowi powolutku umieraj? śmiercią naturaln? a kolejne postacie to remake ich mocy w innym wydaniu. Nie wolno więc zamyka? się w detektywistycznych zap?dach a'la Batman czy jego zgrana paczka Robinów, Batgirlów i innych toperzy.
' napisał(a):Po czasie sp?dzonym u Hirogammy, mistrz wezwa? do siebie ucznia i oznajmi? mu, że Nathaniel musi odej?? ponieważ nie jest gotów by osięgn?? o?wiecenie i nie rozumie kodeksu bushido.

Nie czytuje komiksow z Elektra, ale ogladalem film i wlasnie ta czesc historii Twojego bohatera przypomina mi fragment z filmu. Czy to bylo zamierzone ?
Mo?na tak powiedzieć, Elektra jest była inspiracj? dla mojego herosa, więc postanowiłem wykorzystał podobny wątek. Co do komentarza Darvela, to zbie?no?? z Nightwingiem, wynika pewnie z podobie?stwa imion i może trochę wyglądu (choć staram się to zmienił). Co do "niemocy", to powiem że tacy herosi będą też potrzebni bo za?ó?my, że np. przywracamy Matt'owi Murdock'owi wzrok, to czy wtedy przestałby był Daredevilem, dzięki treningowi nadal może walczyć i był super herosem. Nie neguje oczywiście bohaterów z mocami, ale tacy "zwykli" też są potrzebni.

http://www.ugo.com/channels/comics/heromac...eroMachine2.asp

To polecam, jakby?cie chcieli pobawił się wyglądem swoich postaci.
Oddając mu wzrok nie zabierasz mu innych wyczulonych zmysłów chociaż podejrzewam że sam by sobie zas?ania? oczy.

PS: Hero Machine znam od dawna i kiedyś to było super narządzie

Darvel, lubisz Daredevila, prawda?

Co do mojego Super Herosa, to nazywa się Unique. Niedługo zarzucę rysunkiem (niektórzy niech nie cwaniakuj?, strój, który pokazałem na DeviantArcie jest nieaktualny). Uzna?em, że nie ma co dawał mu jakiś supermegaultra wypasionych mocy i po prostu ma nadludzk? się?, potrafi latał i jest bardzo szybki.
Jego originu na razie nie przedstawi?- komiks powstaje i wkrótce zobaczycie pierwsze strony.
A no lubie ale to coś zmieniać
Twój bohater pod paroma względami bardzo nim pachnie.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8