Spider-Man Online Forum

Pełna wersja: Marvel Super Hero Squad
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Już jesieni? tego roku (październik) będzie miała miejsce premiera pierwszej gry z serii Marvel Super Hero Squad. Uka?e się na platformy Nintendo Wii, Nintendo DS, PSP i Playstation 2. Skierowana przede wszystkim do młodszych graczy, ale był może również ci starsi znajd? w niej coś dla siebie. W końcu dobre casualowe gry potrafią przyciągnął do siebie wiele osób, a możliwość pokierowania Iron Manem czy Spider-Manem zawsze jest zachęcająca. Poni?ej link newsa na temat gry i pierwszego teaser trailera:

http://spider-man.org.pl/index.phpłaction=fullnews&id=1250
Może nie jest to produkcja na któr? czeka się co do sekundy odliczając czas do premery , ale miło będzie sobie pogra? w gierk? z Marvel'owskimi herosami chociażby dlatego że jest się ich fanem

Grafika jest miłym odskokiem od jak najbardziej realistycznych grafik. Jednocześnie jest przyjemna dla oka. Mi?y bajkowy świat w którym dobro walczy ze złem.
Po trailerze można spodziewał sporej dawki "dzieci?cego" humoru, ale powiedzmy szczerze kto z nas nigdy nie śmiał się przy jakiejś kreskówce. Chciałbym pozna? wymagania sprz?towe, zapewne poznamy je w najbli?szym czasie.

Edit: Z przyzwyczajenia zapomnia?em o tym że gra nie wyjdzie na PC :-(
Wymagania sprz?towe już są ;)! Napisać je rzad?o. (Nintendo Wii, Nintendo DS, PSP i Playstation 2):blink:
Mnie dziwi fakt że nie dali na PS3, ani na PC ani na X360 :blink:
Cytat:Mnie dziwi fakt że nie dali na PS3, ani na PC ani na X360 blink.gif

No, dziwne.Ta gra przecież jest przeznaczona głównie dla dzieci (dla starszych też się coś pewnie znajdzie), a dzieci w wieku 4-8 lat graj? głównie na PC niż na wypasionych konsolach.Kurde też bym se chciał zagrał, ale nie mam konsoli.
Pewnie wyjdzie gra ?atwa, krótka i plastelinowa jak ja to nazywam, jak to było z SM:FoF...czyli żadna strata, że nie ma na konsole jak Xbox360 czy PS3..
Cytat:a dzieci w wieku 4-8 lat graj? głównie na PC niż na wypasionych konsolach.
Jest wprost na odwrót.
Ja tam ch?tnie zagram, nawet bardzo ch?tnie. świetna sprawa skoro trzeba będzie chwilk? czekać na gre o Kapitanie Ameryce ( film jeszcze w drodze ). No i ten miły klimacik:P
Cóż zagram może nie tak na poważnie jak w np.USM ale po prostu dla zabawy.To może byc ?mieszne ,tak sądzę po trailerze.No i kolejna Marvelowa gra na PSP.