Spider-Man Online Forum

Pełna wersja: Jakie komiksy czytacie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Skoro jest taki temat o książkach (które także uwielbiam) to dlaczego nie zrobic i o komiksach?Nie chodzi mi o komiksy tylko Marvela.Po prostu piszcie jakie czytacie czy to Conan,Kapitan ?bik,Spawn czy Spidey.
Ja ostatnio sobie czytam Semici od 3/91 do 10/91.Bardzo podobał mi się 5/91 za duż? ilo?c akcji.Niedługo także przy?l? mi 15 różnych komiksów ze Spideyem zamówiona na allegro.Wtedy sobie poczytam.
A wy jakie komiksy czytacie?
Kiedy? czytałem Kaczora Donalda i Giganty:DSzczerze powiem, do dzisiaj lubię sobie sięgn?? po taki komiks i z przyjemności? mi się go czyta, chociaż to pewnie wynika z sentymentu. Na pó?kach w pokoju mam całkiem przyzwoit? kolekcj?. Z niektórych historyjek do dzisiaj się śmiej?, a kilka stało się dla mnie, pewnego rodzaju klasykiem, szczególnie "Meandry architektury":D

Temat powinien chyba został przeniesiony do dzia?u Księ?ki i Komiksy.
Poza Spiderem, jak i Qbas, czytałem Kaczora. Mam sporo jego komiksów, kiedyś liczy?em ale nie pamiętam już ile tego. Powyżej 100 na pewno. Gigantów mam może 7.
Ja do tej pory zaczytuje sie komiksami z pod reki Neila Gaimana z serii Sandman a takze pare klasyków pióra Alana Moore'a :)
Ja przeważnie czytam lekture Marvela,zaczytuje się w wydaniach Tm-Semica The Amazing Spider-Man i X-men oraz Mega Marvele ale nie tylko choćia? by takie wydania jak Batman z DC wydawany swego czasu przez Tm-Semic czy Spawn z Image Comics wydawany też przez Tm-Semic poprostu uwielbiam te historyjki.
A jezeli historia,scenariusz i kreska jest Todda Mcfarlane to grajcie hymny triumfalne.
Ja czytam prawie tylko komiks superbohaterski. Z marvela wszystko co się tyczy X-men, Avengers i Spideya, a także całe uniwersum Ultimate. DC/Wildstrom: WildCats, Authority i Green Lantern. Jedyny komiks bez trykociarzy jaki mi się podoba to The Walking Dead z Image.
' napisał(a):zaczytuje się w wydaniach Tm-Semica The Amazing Spider-Man i X-men oraz Mega Marvele ale nie tylko choćia? by takie wydania jak Batman z DC wydawany swego czasu przez Tm-Semic czy Spawn z Image Comics wydawany też przez Tm-Semic poprostu uwielbiam te historyjki.
A jezeli historia,scenariusz i kreska jest Todda Mcfarlane to grajcie hymny triumfalne.
Raczej nie wracam już do czasów TM-Semiów, bo za dużo dobrych rzeczy na bie??co wychodzi. Chyba że właśnie coś takiego jak np. ''Torment'' Mcfarlana.
Czytam Mega Marvel i Kaczor Donald Giganty .
Giganty-dla mnie klasyka.świetne historyjki.
Mangi, niech mi tylko jakaś w ?ap? wpadnie to zaraz czytam ^^
Co jakiś czas także czytam komiksy ze Spider-Man'em z "Marvel Adventures".
żałuj?, że nie mam starych amazingów, których w dzieci?stwie miałem wiele, ale przez głupotą dzieci?c? przepad?y, eh...
Ja głównie czytam komiksy z wydawnictwa DC Vertigo, uwielbiam te inteligentne podejście do czytelnika. Ostatnio głównie powtarza?em sobie Sandmana i Lucyfera w oczekiwaniu na kolejny tom. Jaki? czas temu, w ?apki wpadła mi te?, póki co trylogia Y-Last Man, pomysł bardzo ciekawy, aczkolwiek nie jest to do końca taka pere?ka, ale czyta się miło. W trzecim tomie była lekka podwy?ka formy, ale póki co nie wydano dalszego ciągu przynajmniej u nas. Wczoraj przyuwa?y?em także, że Mucha Komiks 16 sierpnia mają plany wydania ''Sekretnych Wojen'' Marvela i na to będą czekać:)
Ale te kalsyczne Secret Wars?? Ja oprócz Spidera, gustuje w Hellboy'u Mignoli oraz wszystkiego tego co "popelnili" duet G. Ennis & S. Dillon z Kaznodziej? na czele.. polecam Punishera War Zone od tych dwóch

Morpheus czytałe? Batman - Co się stało z zamaskowanym krzyzowcem - N. Gaimana?? Są tam wszystkie historie o Batmanie napisane przez Neila.. Polecam

Pan B.

Cytat:Ale te kalsyczne Secret Wars?

W?aśnie też nie wiem czy orygina?, czy remake;).
Oj nie wiem jak to jest z tym komiksem natomiast mogę pokazał okładk? może coś wam to powie, będzie dost?pny dokładnie 16.08 w cenie 70z? ale na bodajęe Imago widziałem za 50:):

Niestety nie mai?em okazji do tej pory przeczytał Krzy?owca Konio, był w Empiku u mnie ale tylko popatrzyłem na ilustracje, bo nie chciałem zniszczył:)
Jak kasa się znajdzie zakupił, bo już sporo osób chwali?o ten komiks, poza tym w końcu napisał to Neil:)
' napisał(a):Ale te kalsyczne Secret Wars?? Ja oprócz Spidera, gustuje w Hellboy'u Mignoli oraz wszystkiego tego co "popelnili" duet G. Ennis & S. Dillon z Kaznodziej? na czele.. polecam Punishera War Zone od tych dwóch

Morpheus czytałe? Batman - Co się stało z zamaskowanym krzyzowcem - N. Gaimana?? Są tam wszystkie historie o Batmanie napisane przez Neila.. Polecam

nie. wystarczy spojrzec na nazwiska tworcow
Klasyczne to było Tajne wojny, a ta to Tajna Wojna. Komiks podobno dośc dobry. Zamówił go wraz z nowym tomem Lucyfera by nie płaci? dwa razy za przesy?k?. Ja czytam trykociarzy wydanych tylko przez nasze wydawnictwa. Za często nie pojawiaj? się w naszym kraju. Inne komiksy, które zbieram to większość Vertigo takie jak Lucyfer, Baśnie i Hellblazer.
?o? fajnie, że jednak nie jestem jedynym czytającym Lucyfera tutaj:)Hellblazera też owszem bardzo lubię. A powiedz mi Taikun co sądzisz o Ba?niach, bo jakoś nie mogę się przekona? do ich zakupu, może mnie zachęcisz:)
Pierwszy tom Ba?ni mnie powali?. Komiks dobrze napisany no i te postacie. Znasz je z różnych bajek, a tu są przedstawione w bardziej ludzki i nowoczesny sposób. ?nie?ka to nie zwykła naiwna dziewczynka, a twardo st?pająca kobieta z wielką funkcj? publiczn?. Reszta postaci też jest unowocze?niona. Nie mówił staro?wieckim j?zykiem tylko zwykł? mową ( a w obecnych czasach dośc często się przeklina i tak jest w Ba?niach ). Następne tomy już takiego wrażenia nie robić co nie znaczy, że są z?e. Po prostu pierwszy tom pokazują w jakim kierunku będzie to szło. Zupełnie jak z pilotem nowego serialu TV. Albo cię zaciekawi i będziesz oglądać następny odcinek lub darujesz sobie. Wiele nie chcę rozpisywa? się o serii bo mogę coś jeszcze zdradziś. Mogę tylko powiedzieć, że kiedyś chodziśa plotka o tym , że może powstał na podstawie Ba?ni właśnie serial TV.
Co do innych komiksów to nie wspomniałem jeszcze o Sandmanie. Kiedy? kupiłem kilka tomów, a dziś staram się uzupełnia? nowymi jak Egmont wypuszcza te w twardych okładkach.
Dzięki, teraz to mi zrobiłeś smaka na ten komiks:)Przy okazji przypomniało mi się co jeszcze ostatnio czytałem, a mianowicie trafi?em w bibliotece na drugi tom Husha i z czystym sumieniem polecam tą histori?:)A Sandmana również kompletuj? właśnie w twardej oprawi? na razie mam tylko trzy pierwsze, mam nadzieje że wkrótce uzbieram na Por? Mgie? bo to jedyna historia której nie czytałem z Sandmana:)A podobno to najlepsza z całej serii.
Por? mgie? mam i trzeba przyzna?, że to jedna z najlepszych opowie?ci o Sandmanie. Według mnie historia jest dośc prosta przez co fajnie mi się ją czytało.
Mam jeszcze zamiar uzupełni? swoją kolekcj? TM - Semic. Ogólnie to brak mi po jednym numerze Batmana i Punishera.
Kiedy? zbiera?em regularnie Supermana, X - Men, Green Lantern, Mega Marvel i Specjale. Reszt? kupowałem jak starczyło mi kieszonkowego. Po latach uzupełni?em Spidermana no i prawie Batmana i Punishera. Troch? szkoda, że już nie ma w kioskach takich tanich zeszytów bo pewnie regularnie bym je kupować. Teraz zostaj? drogie komiksy od Muchy.
Kiedy? czytałem przede wszystkim komiksy TM Semic, a w szczególności Spidery(mam całą kolekcj?, a za najlepsze numery uważam Powrót Sinister Six, Zemsta Sinister Six i Ostatnie ?owy Kravena), Batmany(tu z kolei najbardziej cenię sag? o Sir Edmundzie). Poza tym zbiera?em i nadal zbieram niesamowitego Thorgala i aż się dziwię, że nikt go jeszcze nie wymieni?. Natomiast z nowo?ci musz? przyzna?, że jestem zakochany w Kaznodziei.
Stron: 1 2