Spider-Man Online Forum

Pełna wersja: reklamy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
No wiec czytajac temat "Stop Cytrynie" pomyslalem sobie o tym jakie nieraz durne i bezswnsowne sa redklamy . I o to chodzi ,wiec moze pozbijamy sie z tych wspanialych wymyslow typu

-mam talent!
-chyba do tworzenia trudnych plam
-prawdziwa sztuka...
-to wyprac te twoje trudne plamy

Jedyne co przychodzi na mysl to ale sie cisn? ,nie no nie no . Nie wspomne juz o legendarnych anio?ach stró?ach firmy Vanish . No dajecie teraz wy cos moze .
zygmunt hajser - tyle na temat:huh:
Dawno tu nie zagl?dałem. Jakie? teamty o "cytrynach" zacze?y powstawac. Wychwy?cie lepiej jakas fajna, smieszna reklame, to jest na pewno trudniejsze niz pisanie jakie reklamy sa durne.
Moim zdaniem świetne są reklamy Plusa.Wcale nie dlatego ,że mam kart? Plusa.Niektórym mogę się nie podobac ale wg.mnie są świetne.
Reklamy są z regu?y pisane tak, żeby odnosię się do podstawowych skojarze? np. billboard z ofert? mebli, na bia?ym tle szafka, a obok niej prawie go?a baba, twórcy tej reklamy (nie mogęem znależę synonimu) poszli po najmniejszej linii oporu, to samo tyczy się tej nieszcz?snej cytryny, od której ten temat się zaczął.
m2reily napisal 418 postów, TurboDymoMan zawstydzil m2reily, napisal 836 postów ;P

Chyba wiadomo o jaka reklame chodzi ;]
?le! TurboDymoMan zawstydza o po?ow?!
Albo nie za bardzo znasz reklamą, albo nie umiesz liczy? xD
Co do reklam to mi się nie podoba reklama "To takie w?oskie...". ?yga? mi się chce od tej w?ochatej babki. Nie lubię reklamy internetu Orange, bo tam go tak sie wychwala, a to w rzeczywistości badziewie totalne jest :/
Fajn? reklamą ma teraz Heyah z tymi krukami. Fajn? mieli też reklamą z tą wajch? do cen sms'ów. No i lubię oczywiście TurboDymoMan'a ^^
Mnie sie nie poprawia, co nie:/. No, ale fakt faktem, ze o polowe, a ja policzylem dwa razy 418.