Spider-Man Online Forum

Pełna wersja: Figurki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46
U nich jest tak, ze jak wlozysz do koszyka rzeczy, ktore chcesz zamowic to kwota za przesylke automatycznie Ci sie wyswietla. Ja za przeylke samego Rulka zaplacilem az 40 zl, ale figurka jest naprawde wielka i ciezka, wiec takiej kwoty mozna sie spodziewac po tego typu figurkach a inne mniejsze to naprawde bardzo roznie.
Wybierz po prostu kilka figsów, wrzuc do koszyka i sprawdz;)Za wysylke pieciu zaplacilem 55zl, wydaje mi sie, ze wyzej juz cena nie idzie. I dochodza szybko, bo wysylaja poczta lotnicza.

Jak duzy w cm jest ten Rulk?
Thx za podpowiedz, widze ze maja nawet przystepne ceny za wysylke ...

LuXuS - ponawiam pytanie - kiedy bedzie mozna zobaczyc efekty twoich custom`ów ?
Wyliczylo, ze za Szablozebnego zaplace 61 z groszami, cena razem z przesylka. 19 zl, tylko 4 zl wiecej od Aliensgroup, oj droga ta dostawa w tej Polsce...:P
Ja przyznam sie, ze jesli nie zalezy mi na BAF`ie lub akcesoriach to wybieram figsy uzywane, i jeszcze sie na szczescie nie nadzialem. Chyba moge smialo powiedziec ze na eBay sprzedawcy maja zupelnie inna mentalnosc niz na Alledrogo gdzie próbuja wciskac zlom.
' napisał(a):LuXuS - ponawiam pytanie - kiedy bedzie mozna zobaczyc efekty twoich custom`ów ?
W sumie to mialem juz nie zamieszczac moich customow na tym forum, bo jakos zbyt duzo osob nie komentowalo, wiec nie widzialem sensu. No, ale skoro tak, to... zapraszam do dzialu o customach. Za chwile zamieszcze moja ostatnia prace.
Doliczajac 80zl przesylki wychodzi na zero.:P
Ultimates - bez jajów:lol:. U mojego sprawdzonego sprzedawcy zaplcil bys 4.99 za figsa + 7.32 wysylka = w zaokragleniu okolo 35pln. Tam gdzie jest za 2,99 przesylka jest 10$ czyli mniejwiecej na to samo wychodzi:)
No moze, ale nie pogardze komiksem, tlem do figurki, a i noga BaFu sie do czegos przyda...:PI nie naleze do cierpliwych.:D

LuXus, jestes zadowolony z Szablozebego i Thora z MSą Mam zamiar ich niedlugo kupic.
Moge liczyc na wasza pomoc? Ostatnio nie mam weny i pomyslu jak ulozyc figurki... wiec stoja smetnie na pólce, wyprostowane jak na jakiejs akademii. Podrzuccie jakies pomysly jak ustawic figurki, bylbym bardzo zobowiazany.:)
Ustaw je tak jakby ze soba walczyly.
Dzieki, ale juz wpadlem na inny pomysl. Zrobie diorame ulicy lub metra na pólce Spidera i labolatorium/metro dla reszty.:)No i Wiec zdjec mozecie spodziewac sie albo dzis wieczorem, albo jutro popoludniu...
' napisał(a):LuXus, jestes zadowolony z Szablozebego i Thora z MSą Mam zamiar ich niedlugo kupic.
Z Sabretooth bylbym zadowolony, gdybu nie te ubytki farby... <_<. A co do Thor'a to jeszcze go nie mam.
Jakis przyklad albo zdjecie tych ubytków?;)Jesli sa duze i moga trafic sie takze na moim, to moga zadecydowac w wyborze MS vs ML5. Obaj sa fajni i podobaja mi sie z innych powodów - pierwszy jest wielki i komiksowy, drugi bardziej realistyczny i mocniej wkurzony.
Ponizej zdjecie Sabretooth i jego problemu oraz moja kolekcja obecnie, jak ktos chce moze sobie powiekszyc zdjecie. Wiecej lepszych zdjec z kolekcji powinno pojawic sie kiedy skoncze Deadpool i kiedy dojdzie Thor.

problem Sabretooth'a

kolekcja
Swietna kolekcja, szkoda, ze oba Hulki nie pasuja do siebie w skali. Ja natomiast skonczylem ta diorame, teraz tylko sklejenie i dodatki typu plakaty, kosz, studzienka...

P.S. Te zdjecia, które podales sa takie same...:P
Nie zalezalo mi na skali, bo i tak nie mam zamiaru zestawiac MS Rulka z classic Hulk'iem, czy z innymi gigantami z mojej kolekcji.

PS: dzieki za zwrocenie uwagi, juz poprawione.
Filmik sie wrzuca na YT;)
Przyznam LuXuS zadales mi w tym momencie zagadke<_<. Nie mialem do tej pory do czynienia z figurkami z MS, a zdjecie Sabertooth z odpadajaca farba na pewno nie zachecilo mnie do figsa Black Cat ... chyba jej zakup zostanie przelozony na pózniejszy termin, o ile w ogóle nie zrezygnuje z jej zakupu<_<.

A twoja kolekcja widze caly czas rosnie w sile - tak trzymaj:)
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46