Spider-Man Online Forum

Pełna wersja: Figurki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46
Sagat z tej samej serii widzę, że chodzi za mniej niż 30z?. Do tego oni wyglądaję prawie tak samo, jak ci od Soty. Tylko bardziej jak zabawki z odpustu.
Patrzcie, co można kupił na allegro:
http://www.allegro.pl/item968884852_figurk...y_stan_bdb.html
świetny zestaw. Jeśli ktoś chce mieć figurk? Supsa, to nie ma lepszej:)

Natomiast ja właśnie wzi??em to:
http://www.allegro.pl/item968892770_figurk..._bdb_21_cm.html
Wracajac do Hasbro, to zobaczcie jaka figurka przytrafila sie temu gosciowi:
http://www.youtube.com/watch?v=m7APzJtqShg
Niech lepiej zwróci Mongera i dostanie nowego zanim wpadnie Hombre i napisze jakie to Hasbro jest zr?bane :>
' napisał(a):Niech lepiej zwróci Mongera i dostanie nowego zanim wpadnie Hombre i napisze jakie to Hasbro jest zr?bane :>

No rzesz KurdeLeBele na chwilę się człowiek odwróci i zaraz go od sobacz? no ...;)Co wy zemnie za jakiegoś demona robicie ?:PNie będą się zn?cał:lol:i kopa? le??cego - licz? że to jednorazowa wpadka.
Zwłaszcza że duża puszka jest moim zdaniem całkiem udan? figurk?:), pamiętam że w pewnym momencie zastanawia?em się nad jej zakupem, chyba malowanie chwilowo (?) przewa?yło szale na nie.
Ale patrzęc na Hasbro i puszki w jej wykonaniu ... hemm ... nooo całkiem żadne im te puszki wychodzą przyznam:)... i z czasem są coraz lepsze.
Co zrobiles z prawdziwym, narzekajacym PrimoHombre !?!?!:huh:
Nie będą zakłada? nowego tematu ... bo i tak po?y? by tylko kilka dni<_<
Tak więc tutaj zaproponuje sond? pt. : "Która seria ML jest Twoim zdaniem najlepsza/najsłabsza" plus kilka zda? wyja?nienia - tylko proszę jakieś konkretne odpowiedzi a nie "bo ta jezd siuper i już":)

żeby nikogo nie kopa? proponuje podzia? na najlepsz?/najsłabsz? w kategorii ToyBiz/Hasbro.
Tak więc ocenie podlegaj? całe serie a nie pojedyncze figurki.

Ps. w głosowaniu nie bior? udziału serie 1 i 2 ML ToyBiz`u - nikt nie mówił że będzie ?atwo:P:lol:
Ps2. wola? bym aby ocenie nie podlega?y Pack`i ani FoS - no chyba że ktoś uzna że koniecznie musi właśnie je ocenia?:).

Ok ja zaczynam

Hasbro

<span style="color:#0000ff">Najlepsza seria - </span><!--/sizec-->
Blob<!--/sizec--> - kilka ciekawych postaci (Yellowjacket, Quicksilver, She-Hulk, Thor, Xorn) plus tytułowy BAF Blob składa się na całkiem udan? seri?. Wykonanie pozostawia co prawda trochę do ?yczenia no ale o czym Hasbro zd??yło już nas przekona? - zawsze mogło był gorzej:lol:

<span style="color:#0000ff">Najsłabsza seria - Nemesis </span><!--/sizec-->
na początek powiem wybór okazał się o wiele trudniejszy niż na początku sądzićem(waha?em się po miedzy seri? Queen Brood)<!--/sizec-->. Ca?o?? liczy 7 figsów i ... cóż na większość się patrze? nie da:lol:. Jedynie na Daredevil`a mogę patrze? bez wstr?tów. A no i nie zapominajmy tytułowym BAF - szkieletorek na osp? zachorow?:blink:? o biedny ci on biedny ... LOL
<!--/sizec-->
<span style="color:#ff0000">ToyBiz

</span><!--/sizec-->
Najlepsza seria - <!--/sizec-->ci??ko było wybrać oj cię?ko ... W gr? wchodziśy ML 6, 8 i 10 - głownie ze względu na BAF a ten jak ?aden inny potrafi zrobić różnic?. Ostatecznie wybraćem 6, pomimo paskudnego Punishera (coś mi te filmowe figurki nie pasuj?). Cóż nie będą ukrywa? że duży wpływ na mój wybór miał dobór postaci w tej serii, a mamy w niej 4 postacie związane z X-men których jak wiadomo jestem wiernym fanem, jak i prześwietnego Deadpool`a. No i nie zapominajmy o dodatkach/akcesoriach (dwie dodatkowe postacie !) tak mój wybór nie mógł był inny.

<!--/sizec-->
Najsłabsza seria
- ML 14 cóż w tej serii przewa?aj? figurki średnie i koszmarki ... Całkiem udany BAF Mojo, nie najgorszy Falcon, Psylocke emmm żadniejsze nie ma ... Reszta niech pozostanie milczeniem bo wstyd o niej wspomina?

------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ah cóż za entuzjazm dal mojego pomysłu tu widzę nie piszcie tak dużo bo nie nad??am nowych postów czytał:lol:
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dobra na poważnie to Pani Feniksowa od wczoraj jest już u mnie, a prezentuje się tak, jak na foto. Zadowolony jest - w pełni - na pewno nie ...
więcej MS marnie to widzę ...
[attachment=781:DSC00645.JPG]
Jedno tej figurce trzeba przyzna? - jest wyjątkowa - nie przypominam sobie żadnej innej figurki do złożenia której musiał bym użyć tak dużej sięy żeby mnie potem d?onie piek?y:lol:
Dostałem Hulka zombiaka, ledwo co wczoraj został wysłany (i wczoraj przela?em fors?) - poczta mnie mooocno zaskoczyća. Figurka zresztą te?, jest o wiele fajniejszy, niż się spodziewałem:)I świetnie pasuje wielkońci? zarówno do ML jak i DC Direct. Chyba idealny Hulk o_O Dlatego zastanawiam się czy normalny zielony potwór od MS nie jest aż za duży. Szkoda te?, że jego twarz nie jest podobna do tej zombie.

A co do propozycji Hombre:

ToyBiz
Najlepsza - dałbym ex equo 7 i 15. Dlaczegoś Bo w każdej z nich większość postaci to te, na których mi za bardzo w figurkowej formie nie zależy, a wyszli tak dobrze, że chciałbym ich mie?:)Gdybym jednak musiał postawi? na tylko jedn? z tych dwóch serii, to wybieram 15.

Najgorsza - z podobnych powodów 14. Czyli nie dośc, że nie interesuje mnie w?a?ciwie nikt, to jeszcze wyszli tak sobie. Cage mógł mieć bardziej wspó?czesny strój, Iron Mana w tej formie nie potrzebuj? (choć on akurat jest bardzo fajny), a Psylocke ma okropny ty?ek.

Hasbro
Najlepsza - zdecydowanie seria Aresa. Wrzucono do niej aż 9 figurek (??cznie z BAFem) i wszystkie są naprawdę fajne, nawet Shellhead jest jedn? z moich ulubionych (jeśli nie ulubion?) jego figurk?. No, tylko Spider-Ben niedomaga.

Najgorsza - seria Hulków. Jest po prostu średnia, niektóre figurki są okropne. A wszystko mogło był naprawdę fajne.
Seria Fin Fang Fooma ma u mnie plusa za She Hulk w bikini:lol::P
Szkoda tylko, że jest sama She-Hulk jest taka okropna.

http://www.allegro.pl/item969393598_evange..._revoltech.html świetna okazja, jeśli ktoś chce mieć kilka Ev. W lepszych cenach się raczej całego kompletu nie znajdzie. Sam bym wzi??, gdyby nie ostatnie zakupy.
Shinigami a te figurki od Jazzwarez to dziadostwo nie??
Nie mam najmniejszego pojęcia. Tak wyglądaję na zdjęciach, ale kto wie. Najlepiej poszukaj jakich? informacji w necie.
Z Mortal Kombat wyszlo im nawet do przyjecia ale te akurat tak jak powiedziales "wygladaja jak zabawki z odpustu"
Dostałem właśnie maila od starstore.com, że nie mają już i nie udało im się zamówił tych figurek, które chciałem u nich kupił. No k*rwa, genialnie.
Widzę, że trochę postów wyleciało, to wykorzystam okazję i wrzucę post pod postem :&gt;

http://www.youtube.com/watch?v=C6QkDDXlRwc wcalenierecenzja zombie Hulka;)Zdecydowanie najlepsza z tych, które dotychczas zrobiłem ;D

Tylko coś długo się przetwarza, siedzi już na serwerze ponad godzin? i ciągle nie widać poprawy jakońci. Ogl?dajcie teraz, albo jeszcze trochę poczekajcie na lepsze wideo.
' napisał(a):Dobra na poważnie to Pani Feniksowa od wczoraj jest już u mnie, a prezentuje się tak, jak na foto. Zadowolony jest - w pełni - na pewno nie ...
więcej MS marnie to widzę ...
Aj, Primo, nudzisz, wybraće? chyba najgorszy MS na rynku.:P
Powiem Ci Shinigami że (wcalenie)recenzja fajna, ale Zgni?a Sa?ata jeszcze fajniejsza. Szczerze to w pierwszej chwili, ja da?e? link do aukcji, pomyśla?em … eee nic ciekawego, a po obejrzeniu filmiku musze powiedzieć że zazdroszcz? bo Sa?ata w Realu zyskuje 120% albo i więcej.

PS. Mówi?e? w którym? momencie że przedkładasz wygląd nad duż? ilo?? pkt artykulacji.

Nie ?artuj sobie, tylko popatrz na to co robi Hasbro. Ich figurki mają tyle samo albo mniej (np. mój Thor) pkt artykulacji, a wyglądaję, że pożal się bo?e. Tak że różnicy niema prawie żadnej ...

Ultimates – trza było krzycze?, tupa?, bi? na alarm. Nie kupuj ! Torz to był mój pierwszy Ms ...

A z Feniksowej jestem zadowolony, ale gdyby nie dwie rzeczy to był bym bardzo zadowolony … Jedn? zaprezentuje jakiś za jakiś czas na foto … A drugiej, hehe nawet nikt nie zauważył … A dzięki której figurk? mam w zasadzie za free (dziś dostałem zwrot od sprzedawcy z eBay) z czego po przeliczeniu na złotówki wychodzi że kosztowała mnie ona 10-15 z?. więc tak naprawdę nie mogę był nie zadowolony.

PS kto zgadnie dlaczego sprzedawca musiał mi zwróci? $ ?? Podp. obejrzyjcie jeszcze raz foto przed zakupem, i po zakupie ... wiem że moje foto jest kiepskie ... no ale co to dla fachowców, nie ?:D
' napisał(a):Powiem Ci Shinigami że (wcalenie)recenzja fajna, ale Zgni?a Sa?ata jeszcze fajniejsza. Szczerze to w pierwszej chwili, ja da?e? link do aukcji, pomyśla?em … eee nic ciekawego, a po obejrzeniu filmiku musze powiedzieć że zazdroszcz? bo Sa?ata w Realu zyskuje 120% albo i więcej.
Mia?em podobnie. Po obejrzeniu zdjęcia było takie "meh", ale po wyj?ciu go z pude?ka "wowomgwtfbbq!".
' napisał(a):PS. Mówi?e? w którym? momencie że przedkładasz wygląd nad duż? ilo?? pkt artykulacji.

Nie ?artuj sobie, tylko popatrz na to co robi Hasbro. Ich figurki mają tyle samo albo mniej (np. mój Thor) pkt artykulacji, a wyglądaję, że pożal się bo?e. Tak że różnicy niema prawie żadnej ...
Nie mówiłem konkretnie o jakiejś serii. Taka jest moja opinia, wolę mega wyczesan? rze?b? postaci niż miliard punktów ruchu, jeśli przez nie figurka ma wyglądał tak sobie. Dlatego właśnie praktycznie wszystkie figurki DC Direct i Marvel Select podobaj? mi się bardziej od Legendsów (co oczywiście nie znaczy, że te mi się nie podobaj?, wręcz przeciwnie;)).
źle mnie zrozumiałeś:Pnapisałem dokładnie to co ty teraz - po pierwsze wygląd po drugie artykulacja.
Figurka bez artykulacji przeżyje, bez wyglądu ...

W poprzednim poście chodziło mi oto że w tej chwili MS pod względem ilości pkt artykulacji dorównuj? figurk? z ML produkowanym przez Hasbro, a przy tym wyglądaję o niebo lepiej*.

*oczywiście wszystko zależy od figurki <!--sizec--><!--/sizec-->
No to dobrze, że rozja?ni?e?;)

W ogóle, to irytuj? mnie te figurki MS. Są zbyt fajne, teraz nawet chciałbym kupił Capa Marvela, choć on mnie kompletnie nie obchodzi jako postać:lol:
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46