Spider-Man Online Forum

Pełna wersja: Figurki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46
O_O Wow ... przyznaje się jestem winny braku wyobraćni<_<proszę wysokiego s?du o niski wymiar kary:P...

Mia?e? racje, ale jak bym nie zobaczyć to bym chyba nie uwierzyć ...
A widzisz, bo LuXuS zawsze ma racje:P. Zmienie nieco temat, ponizej oficjalne zdjecie MS Magneta:
Marvel Select Magneto
Gdyby mial on 6" wysokosci to pewnie bym go kupil, ale tak jest dla mnie zupelnie obojetny.

PS: Gdzies w przyszlym tygodniu bedziecie mogli zobaczyc moja wersje filmowego Deadpool'a:D.
Ech, a już się ucieszyłem że wreszcie coś dla mnie ... szkoda że nie 6 ... taki żadny Magnus:(
Nie jest aż tak źle, jak był mogło. Choć z o?miu nowych figurek zrobiły się cztery: Nightwing, Wolverine, MS Hulk i Hush. Raczej mogę się na przynajmniej pewien czas pożegnał z większości? MLów, które miałem kupił w starstore.com. Zawiod?em się na nich, nie aktualizuj? zawarto?ci magazynu.
Dobre chociaż i to ...:)
Ale powiem Ci że nie rozumiem, czemu zamiast zarejestrować się na Ebay, szukasz i kombinujesz po jakiś dziwacznych sklepach:)
Nie chce mi się. No i w tym "dziwacznym sklepie" miało był taniej.
Z tego co ja obserwuje to w sklepach bardzo rzadko kiedy jest taniej ...a jak jest już dużo taniej to zazwyczaj albo sypn? takie koszty przesy?ki że z podziwu mogę ci oczy na wierzch wyskoczyć ... albo okazuje się, że "właśnie się skończy?y"

Edit.

A tak, już rozpakowany, na półce, prezentuje się mój urodzinowy prezent od żony:)- 100% satysfakcji:). Wie co lubię ...:P

[attachment=794:DSC00652.JPG] [attachment=795:DSC00653.JPG] [attachment=796:DSC00655.JPG]

Ni?ej natomiast w ?ród innych X-Men, Phoenix (Fiery Variant) od MS ...

[attachment=797:DSC00656.JPG]

... widać dokładnie dlaczego nie jestem w pełni usatysfakcjonowany ... to ch...ne bia?e ??czenia na skrzyd?ach:angry:. A najbardziej zadowolony jestem z tego że w przeciwie?stwie do tego co pisze producent figurce jest zdecydowanie bli?ej do skali 6" niż 7":)
No, fajny Cable, fajny, ale ja i tak wole swojego:P. Jeszcze tylko dodam, ze nawet nie wiesz jak ja Ci zazdroszcze Sentinel'a. Ile za niego dales ?

PS: Zdecydowalem sie, ze nie bede kupowal ani IM mk VI, ani mk VI, ani nawet WM od Diamond Select i zamiast tego kupie te od Hasbro, ktore moim zdaniem sa naprawde dobrze wykonane.
Postanowilem zmienic nieco wystroj na mojej polce z figurkami, ponizej przedstawiam zdjecia. Wszelkie pytania, jak i komentarze mile widziane : ) .

Wolverine wygląda jakby był zm?czony;)
Już na pierwszy rzut oka widać po twojej kolekcji że nie cierpisz na nadmiar wolnego miejsca na pó?kach:)– nooo, ale szczęśliwy ten kto przy tak poka?nej kolekcji cierpi:lol:Jeśli zaś chodzi o ustawienie to moim zadaniem :trochę zbyt g?sto i statycznie ustawi?e? figurki. Zbyt wiele postaci stoi w podobnej pozie, przyda?o by się trochę ruchu.

Troch? też szkoda aby postacie takie jak np. Anegel - z pięknymi skrzyd?ami, Dr. Ock - ze swoimi mackami, czy Green Goblin, marnowaćy się ze swoimi atrybutami gdzień na trzecim planie<_<– może jakiś podest sprawi? by że figurki nie były tak zasłoni?te:)?
Dzieki za komentarze:D
PrimoHombre: Angel'owi widac skrzydla, a doc ock'owi macki:P.

Heh... juz sam nie wiem co mam kupic przegladalem wlasnei przed chwila forum the fwoosh i znalazlem calkiem sporo zdjec rozpakowanego iron'a mk IV i wyglada on naprawde fajnie, do tego ma ruchome nogi na boki, ja myslalem, ze tych punktow ruchowych nie bedzie mial, a tutaj taka mila niespodzianka. I jeszcze z tylu ma odchylane te "skrzydla", ale niestety jest o glowe wyzszy od ML, nie wiem co Diamond Select mialo na mysli piszac, ze figurki z serii Iron Man 2 beda pasowac wielkoscia do figurek 6". W kazdym razie mam dylemat czy wybrac figurki od Hasbro, gdzie skala i wykonanie sa dobre, czy od DS, gdzie skala jest do dupy, a wykonanie rewelacyjne...heh

Edit:
Zapomnialem pokazac ten temat:MS Iron Man 2
Radze przejrzec 3 ostatnie strony tematu:).
Nie zapominaj, że Tony w zbroi jest wysokońci Thora (a wygląda na to, że i tak jest niąszy od tego z MS), więc powinien był większy od reszty;)

Co powiesz na ustawienie figurek mniej więcej taką
Sorka, mógłbym się dowiedzień kiedy i za ile będzie ten cuddowny Iron (Toycraft, Aliensgroup)?
Toycraft będzie go miał w środku/pod koniec kwietnia. Cena około 80-85z?.
Dzięki za odp.
' napisał(a):Sorka, mógłbym się dowiedzień kiedy i za ile będzie ten cuddowny Iron (Toycraft, Aliensgroup)?
Z tym cudownym to nie przesadzaj, gosc nie ma pomalowanych oczu. Jaka powazna firma nie maluje tak istotnych szczegolow na figurce <_< ?
IMHO, jest to najlepsza głowa Starka dot?d w figurkach akcji.;)(Hot Toys jest za drogie:P)
Stark'a moze i tak, ale Iron man'a zdecysdowanie nie, a mi zalezy bardziej na masce, niz na tym co jest pod nia. Jak dla mnie to moglby on nawet nie miec tej zdejmowanej maski, tylko zeby mial pomalowane oczy.
Luxus, jeszcze w sprawie tej wielkońci Shellheada żeby wybi? Ci z głowy kupowanie czegoś innego niż MS.

Mój ML Human Torch w stosunku do Batmana od DCD jest dokładnie takiej samej wielkońci jak ci dwaj tu. Będzie dobrze;)
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46