Spider-Man Online Forum

Pełna wersja: Figurki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46
No dobra o glowe wyzszy moze byc, ale nie o dwie, czy nawet o trzy:

Czytalem jeszcze, ze ponoc mu farba zchodzi z punktow ruchowych. Co to ma byc ?! Jezeli mam miec powtorke w rodzaju Sabretooth, to serdecznie dziekuje, ale wezme Hasbro.
Chyba raczej też się zdecyduj? na Hasbro po tej anty-recenzji LuXuS'a.:PZależy mi, aby zbroja miała kolory tylko takie, jak ma LuX w sygnaturce... Zatem albo Mark III, albo IV. Pozostaje pytanie dotycz?ce mnie: gdzie można tego Irona zakupił w Polsce?

P.S. LuXuS skoro masz zamiar kupił w przyszło?ci Irona, może istnieje szansa, abym zakupił od ciebie tego, którego obecnie posiadaszą
P.P.S. Ciekawe, gdzie się nasz drogi, zrządliwy Primo podzia??:D
Niestety, ale nie isnieje taka szansa, gdyz ja nie ustawiam figurek komiksowych razem z filmowymi.
A są te Irony w skali 6'' do dostania w Polsce?
Nie ma, jeszcze ich w Stanach nawet nie ma. Swoja droga ciekawe czy Hasbro wypusci te figurki z Iron Man'a dwojki w naszym kraju, bo figurki o wys. 3.75" wypuscili.
Jeśli wypuszcz?, to pewnie w mocno zawy?onej cenie.

A ta wysoko??, to jednak przesada. Czyli on będzie idealnie wysoki do siedmio calówek, będąc od reszty trochę wyższym. No pora?ka. W takim razie teraz mam zagwozdk?, zastanawiam się czy nie kupił filmowego i Heroes Reborn z serii Aresa i po prostu postawi? ich oddzielnie.
Już wszystko ok, tylko mam jeszcze jedno pytanie: w jakiej skali są figurki z Iron Man I?

I czy opłaci się wybuli? 8 dych za Irona prototype (zdejmowalny he?m)?
Ponizej przedstawiam artykul dotyczacy Iron Man'a mk IV od Hasbro, ktory to ma byc exclusive'm i kosztowac 75 $, czyli "troche" sporo.
http://marvelousnews.com/index.php?catid=23&itemid=12943
Czy kupując na Amazonie za wysyłk? płaci się jeszcze coś oprócz stawek wymienionych tu? W której? z kategorii tych najni?szych wysyłek są uj?te zabawki?
Martwi mnie trochę ta odchodząca farba z IM :/ Jasne, można wtedy ekspresowo zrobić go battle damaged, ale jednak coś jest z tym nie tak. I sztywne stawy. I to, że War Machine pono? ma r?ce ruchome tylko do przodu i do ty?u.

Edytujemy swoje posty. Regulamin się k?ania. / rzadlo
' napisał(a):Już wszystko ok, tylko mam jeszcze jedno pytanie: w jakiej skali są figurki z Iron Man I?

I czy opłaci się wybuli? 8 dych za Irona prototype (zdejmowalny he?m)?
Ponawiam pytania, bo mnie totalnie olaliście.:P
Widocznie wiemy na jego temat tyle, co Ty;)Jest fajny, ale jednak sam z siebie nie jest tyle wart. Ja bym spróbował wyrwa? za 7 dych.
Dodam, iż jest nowy i to cena wraz z przesy?k?.;)
Wiesz, to Twoja decyzja ma był:DJak Ci się podoba na tyle, że jesteś w stanie na niego wydał tą fors?, to kupuj, nie powiniene? był zawiedziony;)
Ok i tak na razie zbieram na Hulka... potem się zobaczy... LuXuS, miałe? Irona Mark 03 z I-ki i w jakiej on był skali?
Iron z jedynki mial 6" wysokosci, czyli standardowo. Dla mnie byl troche za niski i w ogole nie lubialem tej figurki. Tym bardziej nie polecam Iron'a prototype, czy jak on sie tam zwal. No, ale tak jak pisal Shinigami to twoj wybor.
Yhm, czyli ogólnie nie ma do dostania żadnej porządnej filmowej figurki IM?
Filmowej nie ma zadnej, za to jest komiksowa: ML 8 Iron .

PS: Dlaczego Ci tak zalezy na tym filmowym blaszaku ?
Bierz tego, mój ulubiony Iron Man z Legendsów :>
Poniewa? tylko one kr?c? się jakoś tako w przyst?pnych cenach wokó? Polski...
Komiksowego ch?tnie bym zagarn??, ale pewnie jego cena dochodzi do 150z?...
Shinigami nie podoba mi się Heroes Reborn z powodu wielkich paneli wystających ponad głową i braku choć nutki klasyki...
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46