Spider-Man Online Forum

Pełna wersja: Figurki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46
O to http://marvelousnews.com/database/index.php?itemid=788 Zapakowany i ogólnie nowiutki kosztować mnie 17 z?:D
' napisał(a):O to http://marvelousnews.com/database/index.php?itemid=788 Zapakowany i ogólnie nowiutki kosztować mnie 17 z?:D
Swoj? drog? bardzo fajna zdobycz:D
......................................................................
Inaczej bym nie kupować;)Strasznie mi się podoba seria X-Men Classics, szkoda, że tak szybko pad?a, bo jest równie fajna, co ta Spideya.

Mam jeszcze w przyszło?ci zamiar kupił kilka figurek z XMC. Ba, niedługo z?ami? swoją zasad? nie kupowania dwa razy tej samej postaci w innych ciuchach. A wszystko za sprawą jednego Wolverine'a, który jest wysokońci normalnych Marvel Legends, więc będzie idealnie pasować do mojej planowanej kolekcji Avengersów z Marvel Select. I do tego czarny Spider-Man z ML Unleashed 360 (czyli kolejna postać, któr? już w jednej formie mam:P). Nie mogę się doczekać ;D
' napisał(a):Hombre, jak się sprawuje Twój Cyklop z serii Sentinela? Zadowolony jesteś? Zastanawiam się czy nie kupił jego wariantu z X-Force. Zależy czy uda mi się wyrwa? na eBayu teraz Raziela.

Szczerze;)? Na twoim miejscu zaryzykować bym zakup wariantu z X-Force, bo Cyklop z serii Sentinel nie powala na kolana. G?ówny zarzut : jest mało pozowalny - nie ma stawów kulkowych w nogach, a tors wygląda paskudnie - jakiś taki nie naturalny, no i brak w nim elementu artykulacji.

Ja wybraćem tego Cyklopa głównie ze względu na BAF...

Wariant X-Force wydaje mi się (nie wiem czy s?usznie) jakiś trochę za chudawy ... jednak nie wykluczam jego zakupu jeśli trafie gdzień po okazyjnej cenie.

No i gratuluje nabytku w końcu jakiś X-Men na twojej półce:DFoty ?? Foty !! ... nooo , nie dali ...<_<

Mi na nowe okazy przyjdzie jeszcze trochę poczekać, niestety ...<!--sizec--><!--/sizec-->
Spokojnie, spokojnie, dopiero wczoraj go z eBaya zgarn??em;)Jak dojdzie, to dam foty.

A z chudo?ci? wariantu raczej Ci się wydaje, bo różni je tylko farba. Zresztą, wolałbym Cyklopa od Hasbro w nowocze?niejszym stroju, ale oczywiście nie da się go zgarn?? za normalne pieni?dze. Jeszcze się zastanawiam czy go kupił i mieć trzech X-Menów czy poczekać z nim na rzecz Avengersów.
Hehe mnie nie pytaj czy X-Men czy Avengers bo wiesz co króluje na mojej półce:D:P.
A rozs?dne ceny na eBay za Cyklopa ... z tego co się orientuje prawie każda ta figurka czy to z ML Hasbro czy Toy Biz czy XMC jest stosunkowo tania ... ten z serii Sentinel`a używany jest do wzi?cia za niecałe 4 dychy, liczone już z przesy?k? z USA.*

Myślę, że da?był mi linka do tego, którego obserwuj?;)

Cóż, jeszcze się zastanowić i zobacz? jak wyjdzie mi kupowanie Raziela, ale na razie chyba bardziej pociąga mnie dru?yna Avengersów Marvel Select.

Jeśli ktoś chce wiedzień (a jak nie, to i tak się dowiecie:P), będzie się ona składa?a z:
' napisał(a):Myślę, że da?był mi linka do tego, którego obserwuj?;)

Hehe spoko:). Jeśli to ten sam sprzedawca, to powiem Ci pilnuj go ! ... bo jest strasznie zakr?cony.

' napisał(a):Jeśli ktoś chce wiedzień (a jak nie, to i tak się dowiecie:P), będzie się ona składa?a z:

Ambitne plany, ale Cap jest brzydki, no mi się przynajmniej nie podoba, pozostałe są OK

Apro po serii X-Men... gdyby, kurde blele, ktoś trafi? na Archangel X-Men X3 Series 1, po dobrej cenie to pisać jak w dym, tutaj albo na prv:)
No wiem, Cap jest taki sobie, o wiele bardziej wolałbym klasycznego, ale jak znam życie, to DST rzucę się na zrobienie nowego dopiero przy premierze filmu, a innego w tej skali chyba nie ma, więc trochę nie mam wyj?cia.
No pewnie masz racje z Capem, ale naprawdę nie wiem czy warto kupować coś z czego już na starcie nie jest się w 100% zadowolonym ... no ale jak mus to mus głód fana trzeba czym? zaspokoi?:Pwiem coś o tym:lol:
Już miałem tak, że nie byłem z czegoś w 100% zadowolony przed zakupem (lub już nawet po, jak miałem to w domu), ale po pewnym czasie coraz bardziej mi się to podobało. Powinno dał radę:ph34r:
Hehe no to masz dobrze:Pbo mi jak coś nie pasuje to zazwyczaj nie mogę się prze?ama? i taki figs l?duje najpierw w pudle a potem na eBay/Alledrogo:lol:
' napisał(a):Apro po serii X-Men... gdyby, kurde blele, ktoś trafi? na Archangel X-Men X3 Series 1, po dobrej cenie to pisać jak w dym, tutaj albo na prv:)
Czemu akurat tego Archanio?a? Ten z XM Classics moim zdaniem jest fajniejszy.
Zasadniczo bez znaczenia:Pktóry Archanio?ek do mnie trafi:Pbo obydwa mi się bardzo podobaj?:P

A dobra miałem jeszcze nie chwali? ... ale że mnie korci ... to się pochwalę z X3 dotarła Rogue - mi?e zaskoczenie wykonaniem twarzy, bo myśla?em że oczy będą skopsane, i drugi figs to Avalanche - bez najmniejszych zastrze?e?:D
No nieźle panowie, wy sobie tu zamawiacie, wysyłacie, a ja jak utkn??em z kasę na tym nieszcz?snym Hulku MS w Aliensgroup tak siedzą dalej... "leciutkie" opóźnienie, przecież tylko czteromiesięczne...&lt;_&lt;
Zawaliłeś. Ja wysłałem do nich maila i napisali mi, że nie wiedzą kiedy będą mieli, a zielony przybywa do Toycraft w piłtek. Odbierz kasę od AG i uderzaj do TC.

Hombre, pm;)
Pisali koniec marca, to uradowany wpłaciłem im mamon?... już piszę do sklepu maila o odwo?anie... i uderzam do Toycraft. Wiesz może ile ma u nich kosztować? Bo za choler? musz? się wyrobić w stówce, dlatego zamówiłem Aliensgroup.

EDIT: Ok, już nie pisz, widzę, że trzeba zaczął zbiera? również na Thora.;)
O tyle, 85z?. Z wysyłk? wyjdzie Ci 97.
Dzięki wielkie. Czyli w piłtek zamawiam zielonego, pod koniec kwietnia/początek maja Thor, a potem spróbuję wyhaczy? Irona ML8.

Lista Avengers, których zamierzam przygarn??:
MS Hulk http://img72.imageshack.us/i/img9722.jpg/
ML8 Iron http://img594.imageshack.us/i/img3587.jpg/
ML8 Cap http://img515.imageshack.us/i/img3690k.jpg/
MS Thor http://img59.imageshack.us/i/img8802.jpg/
Sami fani Avengers jak widzę, a co się stało z fanami X-Men&lt;_&lt;? Tylko ja jestem ich fanem:blink:? - lipa:(. Chociaż ... z drugiej strony patrzęc ... brak konkurencji ma swoje zalety:Dhehe
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46