Spider-Man Online Forum

Pełna wersja: Figurki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46
Ludziska, og?aszam alarm! Pomożecie koledze po fachu? Otó? moja kolekcja wisi na w?osku, mama stwierdziśa, ?e: "Nie mam na co wydawał pieni?dzy, tylko na jakiegoś bezsensownego Hulka." Odrzek?a, iż w moim wieku dzieci kupuję sobie adidasy, fajne ciuchy (jakbym chodziś w ogrodniczkach do szkoły<_<) i niedługo id? do gimnazjum więc powinienem przestał się zajmować "zabawkami". Najpierws stwierdza z uśmiechem, że jej się Hulk podoba, a dziś wyskakuje z czym? takim... ludzie, no co ja mam robił? Mia? ktoś taki "okres kolekcjonerski"?
Powiedz jej, że kolekcjonowanie, to hobby jak czytanie księ?ek, granie w piłk? czy cokolwiek innego, co można robić i powinna to zaakceptować. Pewnie nie przeszkadzałoby jej gdybył zbiera? znaczki albo skleja? modele samolotów, więc czemu ma się czepia? akurat tego (oprócz "faktu", że to jest dziecinne).

Najlepiej powiedz jej też o "zabawkach" dla kolekcjonerów, jak w pizdu drogie statuetki Sideshow. W końcu tego wszystkie nie robić dzieci, a doro?li dla, bardzo często, dorosłych.
Ok, alarm odwo?any. Rozwiązanie było szybsze niż się pojawiło. Otó? mama jest w cię?y i ma leciutkie zmiany nastrojów i... no wiecie.:PJest ok, tacie figurki się podobały od początku, bo jako iż jest to fan fantasy/sf - conan/star wars to mu to pasi.:P

P.S. Tak BTW będą miał siostrzyczk?.:D
No to gratulacje;)
Niech jasna ch*** porwie takich jajogłowych sprzedawców !!
Dwadzieńcia klika dni do końca aukcji ... i sprzedaż zakończona po dwóch dniach od wystawienia:angry:
Kurde ale jestem zły ... na tym Archangel`u chyba cię?y jakaś kl?twa ...
Wiecie gdzie nie kupił tego packa http://comicfigs.net/Line/WO/WOTPE01.htm
Nie znam żadnego Ultimasa, ale pomijając to, był z ?aski swojej temat przegl?dn?? i zobaczyć w ogóle kolekcje moją i ch?opaków (dziewczyn tu chyba nie ma:P) a nie wyskakiwa? z jakimi? zdaniami z kosmosu... nie wiem czemu ci tak zależy na LuXuS'ie, ale jak go nie ma to nie spamuj wo?ając go. Ile masz lat? Jeśli powiesz, że powyżej 13 to ci nie uwierz?... Zachowujesz się dokładnie jak Ci pokroju Karolporzycki, założyciel tego tematu itp.

Dziękuję za przemową nie na temat. Powstrzymajcie się od bezsensownych i nic nie wnosz?cych do tematu postów, bo mogę był w przyszło?ci ostrzeżenia. / rzadlo
:new_goblin::spidey_poland::goblin_wrong::spidey_cheers::spidey_rock::spidey_welcome:

Ban, tłumaczy? nie trzeba. / rzadlo
Nie wiem co zamierza?e?, ale nie skomentuj? tego, a post od razu poleciał do moda.
Shinigami ty tak piszesz, piszesz, a jeszcze nie pokazałe? swojej pó?ki! Po takich zakupach wypada?oby.;)Jak dojdzie Angel rób fotki. Aż się doczekać nie mogę. Wystrój pó?ki codziennie zmieniam, przenosz? figurki, ale nie mogę znależę swojego miejsca... Dziś się za to zabior? porządnie, a jak przyjedzie Hulk cykn? fotki. (w ?wietle dziennym, nie komórk?... xD)
Gdzień tam z kilkanałcie stron do ty?u znajdziesz zdjęcia moich figurek. Nie wszystkich, ale większości. Jak wreszcie przyjdzie mi paczka z USA, Angel i zrobić zakupy w Toycrafcie, to się pochwalę wszystkim. Ale to pewnie najpr?dzej w przyszłym tygodniu.
Coś tu cicho przez ostatnie dni:PDostałem Angela. Fajny, ale zdecydowanie gorszej jakońci niż DCD, MSy czy SMC. Wida?, że to zabawka, ale jestem z niego zadowolony. Tym bardziej, że kosztować mnie te 17z?;)Tylko jest dziwnie duży, bo bardziej pasuje do 7 niż 6 cali. Co akurat mnie nie przeszkadza.

Hombre, ile cm ma ten Cyklop od Sentinela?
Gratuluj? Angela.;)Wstawisz aktualne zdjęciał
' napisał(a):Hombre, ile cm ma ten Cyklop od Sentinela?

Idealna `6 (16cm) ni mniej ni więcej. Co z fotami Anio?ka ?
Aparat mi się wy?adować jak miałem robić fory XD Musicie poczekać aż się akumulatorki na?aduj?. Chyba, że chcecie telefonem.
Wal fonem.:P
' napisał(a):Idealna `6 (16cm) ni mniej ni więcej.
No właśnie, a Anio? ma 17. Czyli raczej odpada dla niego Cyc z ML. Może w przyszło?ci zło?? X-Menów z Selectów (i XMC, jeśli uda mi się ich zdoby?) jak wyjdzie ich więcej niż Cyke i Magneto.
No żadniutki Anio?ek gratuluje:)Co do cm ... to chyba teraz zamieniłe? się zemn? na role ... nie marud?:P
Jeśli figurka jest tylko wyższa o cm, a nie np grubsza/bardziej pot??na to można to zniwelować odpowiedni? pozę i po problemie. Np. ToyBiz`owi większość figurek p?ci odmiennej poprzez nogi aż do nieba wychodziśa lekko za wysoka, ale na pó?kach tego nie widać:lol:
Wiem, wiem, poza zrobi dużo. Ba, żeby Anio? stał prosto musiałem go pochyli? lekko do pozycji na skoczka i wyglądał jak ML;)Ale ja jednak jestem siedmiocalowcem:P
Anio?ek świetny, gratki.:)A jak już cykn??e? fonem Angela, może był sfotografować pó?eczk??;)
' napisał(a):Tym bardziej, że kosztować mnie te 17z?;)

A gdzie go kupowaće?? Wygląda świetnie, takie postacie jak Angel zawsze się dobrze prezentują, w tym przypadku ze względu na skrzyd?a.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46