Spider-Man Online Forum

Pełna wersja: Figurki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46
eBay;)Nówka w opakowaniu.

LuXus wróci? ;D

No trzymaj. Chwilowo wyglądaję tak:

Dopóki nie skończ? zakupów stoj? jak stoj?. Większość z nich nawet nie ma akcesoriów w rękach.
Gratki, świetna kolekcja.;)Szczególnie zazdroszcz? Scorpa, Torcha i tego świetnego Jokera z Batmanem.:)
żadna kolekcja:)A N-toperka zazdroszcz?:Ptylko jakaś bardziej dynamiczna poza by mu przypasowała:P
Chciałem go ustawi? dynamiczniej, ale trudno mi było znależę naprawdę świetn? pozycj?. I dlatego, że nie w każdej widzę Batmana i nie na każd? pozwala mu zakres ruchu. Poza tym, to Batman, on ma stał i wyglądał mrocznie i wzbudza? respekt. I wzbudza;)Tym bardziej, że razem z McGinnisem i Nightwingiem patrzę dokładnie w miejsce w którym siedzą.

Nie zazdro??cie mi Bata i Jokera, kupcie ich:P
' napisał(a):Nie zazdro??cie mi Bata i Jokera, kupcie ich:P

Najpierw trzeba się upora? z ML (i KFM), a dopiero później przyjdzie czas na wybrane figsy z DC.

Wszystkiego na raz mógł by portfel nie wytrzymał, a nawet jeśli, to podejrzewam że mógł bym wylądować na wycieraczce razem z całą kolekcj?:lol:
' napisał(a):Ale ja jednak jestem siedmiocalowcem:P
No wiesz co, a taki z Ciebie fajny kolekcjoner byl:P.

' napisał(a):LuXus wróci? ;D
Po prostu nie chcialo mi sie pisac:P.

PS: No i gratuluje kolekcji Shinigami. Co prawda figurki sa poukladane byle jak, no ale...
Pisa?em do Toycraft, nowe figurki powinny był we wtorek. W?ród nich będą Hulk i Thor.:)
Jestem nowy,fajna pó?eczka Shinigam . Ale bardziej podoba mi się ten Doomsday http://www.youtube.com/watch?v=heQHHD3q5Ug . Wiem że to nie figurka ale chodzi o wygląd . I jeszcze pytanko jak wygląda jego twarz http://comicfigs.net/charPage.php?S=HML01&...IronMan&V=0 . Czy to nie twarz chinskiego terorysty .
' napisał(a):Jestem nowy
Witamy;)

Genialnie, dziś dostałem paczk?. Prawie. Kurier przyjecha? z rana, kiedy spa?em, bo kto spodziewa się kuriera w sobot?. Nie zadzwonił do mnie żeby się umówił, nie zadzwonił żeby dał zna?, że jest już i może przyjecha? później. Zostawi? awizo bez swojego numeru telefonu. Magazyn i biuro mają otwarte do piłtku, nie do soboty, choć je?d?? wtedy kurierzy. No to czekam do poniedziałku.

Ciekawe kiedy Toycraft zamówi mojego Capa.
http://www.allegro.pl/item996937924_gentle...ka.html#gallery
DLA ZAINTERESOWANYCH

Mnie natomiast takie interesują
LuXus (albo ktokolwiek inny, kto ma jakiegoś Marvel Selecta), jak duży dokładnie jest Thor (lub cokolwiek innego)?
Ponawiam pytanie co do twarzy.
Mój Wolverine jest nieco (około 5mm ) wyższy od typowego ML. Mój Wolverine jest tak skal? do MS, jak ten z ML do np. ML Sentinel Cyclops.
O, nie przypuszcza?em, że ktoś ma którego? z nich. Gdyby nie to, że w?ród wszystkich czterech modeli zapomniano o wspó?czesnym stroju, to już dawno bym dziada kupił.
Dobrze wiedzień ile ma, ale jednak dużo mi to nie pomaga, wolałbym kogoś pełnowymiarowego jak właśnie Thor czy Cap, bo musz? porówna? z inn? figurk?.
Ja go nie mam, chciałem poda? typowy wymiar figurki ML.:)
To jakiego masz Logana, że jest wyższy od Legendsów?:PNo i ja potrzebuj? typowego rozmiaru Selectów, nie Legendsów;)
My?la?em, że mówisz o wspomnianym przeze mnie Cyclopsie. Ale się skomplikowało.:PZdecydowałem się właśnie na niego z powodu mojej chęci na Logana, nie na Wolverina.;)O ile się nie myl? jest wspó?czesny strój Jamesa: http://marvelousnews.com/database/index.php?itemid=1432 Ale nie jestem pewien, czy to jest wspó?czesny, nie orientuj? się w tematach Marvela od Civil War.
No co Ty, ten to już zamierzch?a przeszło??. Mnie chodzi o ten, który niedługo i tak zostanie zast?piony tym.

W każdym razie ponawiam moją prośbę. Niech mi ktoś poda wymiar przeci?tnej ludzkiej figurki Marvel Select. Tylko proszę bez gadek, że one są w skali 7 cali, potrzebuj? konkretów.
MS Thor ma 19 cm bez tych skrzydelek, 19,5 z .
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46