Spider-Man Online Forum

Pełna wersja: Figurki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46
No i to jest genialna odpowied?:)Teraz tylko musz? się dowiedzień jak wysoki jest Cap i wtedy będą pewien czy kupił tego czarnego Spidera z Unleashed czy nie.
Jakby?cie chcieli naprawdę świetnego Anio?a;)
http://www.angelfire.com/mech/jinsaotome/J...hangelMulti.jpg
Wyglada fajnie i wcale nie jest taki trudny do zrobienia na jakiego wyglada.
Pewnie nie, bo wygląda na ciało wzi?te z Icemana i głową z jakiegoś He-Mana. Wszystko to z minimalnym użyciem farby. Tylko zastanawiam się skąd te skrzyd?a.
Skrzydla sa od jakiejs figurki z serii Spawn, z tego co kojarze.
No tak, Wings of Redemption. Musz? go kiedyś w końcu kupił.

Edit:
Choć jednak nie. A przynajmniej nie z tej wersji o której myśl?. Może z trochę starszej.

Jak dobrze, że trafi?em na to zdjęcie:

Teraz mam pewność, że moi Avengersi będą idealnie do siebie pasować wielkońci?
Kolejna recenzja Marvel Select War Machine
Po tej recenzji stwierdzam, ze 6" War Machine jest duzo lepszy. MS WM nie ma zadnych detali, maska nie zamyka sie do konca (widac twarz), nie ma wyrzutni rakiet, schodzaca farba, niebieski arc reactor, rece nie ruszaja sie na boki. To by bylo na tyle z minusow, teraz plusy: po za glowa cala zbroja jest naprawde swietnie wymodelowana.
Pochwalę się tutaj swoją nową zdobycz? ( Choć wątpię by tu kogoś to interesowało ).
[attachment=896:DSC03446.JPG][attachment=897:DSC03447.JPG][attachment=899:DSC034
41.JPG][attachment=898:DSC034
43.JPG][attachment=900:DSC03438.JPG][attachment=902:DSC03435.JPG]
Bardzo żadny bu?cik, chociaż niezbyt lubię Ultimate GG ten mi się bardzo podoba. Gratki.;)

Moi drodzy, Hulk jest w Toycrafcie! Ale dziwi mnie jego cena, bowiem została podniesiona o 5z?.<_<

PS Nie musisz był aż tak bardzo pewny siebie GAMBLER. xD
' napisał(a):Bardzo żadny bu?cik, chociaż niezbyt lubię Ultimate GG ten mi się bardzo podoba. Gratki.;)

Moi drodzy, Hulk jest w Toycrafcie! Ale dziwi mnie jego cena, bowiem została podniesiona o 5z?.<_<

PS Nie musisz był aż tak bardzo pewny siebie GAMBLER. xD
Sam nie lubię ULTIMATES ale okazja to okazja,w końcu tylko 10000 sztuk na cały świat,fartne?o mi się po prostu.
P.S. Da?em za niego tylko 80 zł wyobraćacie sobie,to? to za darmo prawie. :)
A co tej pewności siebie,po prostu na tym FORUM ostatnio strasznie dużo o ruchomych figsach a Bustów i innych jak na lekarstwo.
[attachment=903:DSC03434.JPG][attachment=904:DSC03433.JPG][attachment=905:DSC034
29.JPG][attachment=906:DSC03426.JPG]
No świetna cena, nie ma to jak trafi? na okazję.;)
Może chodzi o to, że my, zbieracze action figures, coś tam wyciskamy o bustach i figurkach "stałych", np. o figurkach Skrulla, a ty piszesz, że zbieramy zabawki.
Ciekawi mnie ile ma wysokońci ten GG? świetny patent z dyni? zamiast podstawki.;)

PS: Proszę, nie pisz mojego nicka z Capsem.;)
' napisał(a):No świetna cena, nie ma to jak trafi? na okazję.;)
Może chodzi o to, że my, zbieracze action figures, coś tam wyciskamy o bustach i figurkach "stałych", np. o figurkach Skrulla, a ty piszesz, że zbieramy zabawki.
Ciekawi mnie ile ma wysokońci ten GG? świetny patent z dyni? zamiast podstawki.;)

PS: Proszę, nie pisz mojego nicka z Capsem.;)
To nie miał był twój nick tylko serie o Bohaterach;)no wiesz Ultimate Spider -man itd....
Co do zabawek to twierdze tak tylko o tych ruchomych,zbieracie zapewne i inne ,ale mało o nich piszecie.
Wysoko?? Osborna to jakieś 25-26 cm:)
LuXuS i ja mamy tylko ruchome.:P
No właśnie Ultimate Spider-Man, a nie Ultimates Spider-Man.;)
To nie są zabawki ich wykonanie, a w większości mała paleta ruchów pokazuje, że to nie są zabawki dla dzieci. Lata mi to jak je nazywasz, ale chcę cię tylko wyprowadziś z błędnego myślenia. Uwierz mi, np. Marvel Select zbierają w 70% nastolatki i doro?li.
' napisał(a):Moi drodzy, Hulk jest w Toycrafcie! Ale dziwi mnie jego cena, bowiem została podniesiona o 5z?.<_<
Ta, też mnie to zaskoczyćo. Ale jeszcze lepiej było z Thorem, zanim wprowadzili go do sklepu, to już wszystkie sztuki były wykupione przez maile. No, prawie wszystkie, bo jedn? zatrzymali do mnie i właśnie zamówiłem go z Hulkiem.
Ja niestety się na nich zawiod?em. Zawieszam na razie kolekcj? do czasu wakacji, ponieważ musz? trochę uzupełni? portfel, odpocz?? i przecież nie samymi figurkami człowiek żyje. Do tego czasu rezygnuj? z Hulka, przeznaczając pieni?dze na rzecz świetnego Assassin's Creed 2.
Shinigami - zdusięe? w końcu kuriera ze swoją paczk?:)? Jeśli - Tak to kiedy można się spodziewał foto ? ?
GAMBLER : Nie chodzi o to ze my zbieramy tylko ML, czy MS i poza tym nic nie dostrzegamy. Ja np. lubie popatrzec na ladna statuetke, czy bust, ale na tym patrzeniu sie konczy. Nigdy jakos nie chcialem sobie kupic zadnej statuy. Po prostu nie rajcuje mnie patrzenie na dana postac w jednej, jedynej pozie i tyle. Na krotki okres czasu to jest fajne, ale po jakims czasie sie nudzi. Taka jest moja opinia.

Ultimates: A ty znowu czepiasz sie tych zabawek. Jak dla mnie moga sie one nazywac nawet lalkami, a i tak nadal bede je tak samo postrzegal. Co do samego slowa "zabawka", to jak nazwa wskazuje zabawka sluzy do zabawy. O ile ustawienie figurki na polce i zmienianie jej pozycji co jakis czas mozna nazwac zabawa, to stwierdzenie zabawka jest uzyte jak najbardziej poprawnie.

Jeszcze krotko co do fanow. To oczywiscie jest duzo osob mlodszych, ktore zajmuja sie kolekcjonowaniem figurek, jak ja, czy np. Ultimates. Ale uwierzcie mi duzo czesciej spotykam sie ze starszymi osobami, ktore maja juz dom, a nawet wlasna rodzine. W Polsce jest to troche inaczej postrzegane, niz w USA. W Stanach ludzie lacza zainteresowanie komiksem z kolekcjonowaniem figurek i to u nich nie jest w cale dziwne.
' napisał(a):Shinigami - zdusięe? w końcu kuriera ze swoją paczk?:)? Jeśli - Tak to kiedy można się spodziewał foto ? ?
Nawet mi nie przypominaj. Ci idioci z Polamer do mnie je?d?? tylko w soboty, więc musz? czekać.
' napisał(a):Jeszcze krotko co do fanow. To oczywiscie jest duzo osob mlodszych, ktore zajmuja sie kolekcjonowaniem figurek, jak ja, czy np. Ultimates. Ale uwierzcie mi duzo czesciej spotykam sie ze starszymi osobami, ktore maja juz dom, a nawet wlasna rodzine. W Polsce jest to troche inaczej postrzegane, niz w USA. W Stanach ludzie lacza zainteresowanie komiksem z kolekcjonowaniem figurek i to u nich nie jest w cale dziwne.
Niestety to jest Polska i tu nie ma ?atwego dost?pu do podtrzymywania żadnego hobby.
' napisał(a):Sam nie lubię ULTIMATES ale okazja to okazja,w końcu tylko 10000 sztuk na cały świat,fartne?o mi się po prostu.
Jeste? pewien, że 10000? Tyle sztuk nawet nie ma związku z edycj? limitowan?:P
' napisał(a):Nawet mi nie przypominaj. Ci idioci z Polamer do mnie je?d?? tylko w soboty, więc musz? czekać.

I tak masz lepiej ode mnie:P. Mi się trafi? smrodz?cy wulkan, i nawet w mojej szklanej kuli nie mogę wypatrze? kiedy moje paczki mają zamiar do mnie dotrze?<_<
Ja też nie jestem dorosły co sądzicie o filmiku http://www.youtube.com/watch?v=E2IYVvmBL9U...feature=related
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46