Spider-Man Online Forum

Pełna wersja: Figurki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46
' napisał(a):Ja też nie jestem dorosły
Gratuluje.

Filmik jest swietny. Sam sie w to kiedys bawilem, wiec wiem ile trzeba przy tym pracy. Szacunek dla autora.
Wierz? ci, widzęc sposób w jaki piszesz posty.

Shinigami, wspó?czuj? Ci, obym nie pozna? nigdy weekendowego kuriera. xD Raz pamiętam, jak mnie szlak trafia? przy zamawianiu Demogoblina. Zamówiłem Poczt? PL, ponieważ sklep był na tyle dziwny, że się nie wyposa?y? w kuriera. Paczka jecha?a 2 tygodnie, opóźnienie było ogromne, dodam, że nie było żadnych ?wi?t, bo zamówienie wysłano na początku sierpnia.
Ja tego nie kręciłem . Ma ktoś customsy na sprzedaż .
Wiem, ze tego nie kreciles <_<. Jezeli chodzi o customy to nawet gdybym mial, to i tak kwota za taka figurke jest troche wyzsza niz sadzisz.
' napisał(a):I tak masz lepiej ode mnie:P. Mi się trafi? smrodz?cy wulkan, i nawet w mojej szklanej kuli nie mogę wypatrze? kiedy moje paczki mają zamiar do mnie dotrze?<_<
Dziś odblokowali wreszcie ruch nad Polska, więc powinno był lepiej. W sumie mój Wolverine z UK też pewnie przez to ma opóźnienie.
' napisał(a):Shinigami, wspó?czuj? Ci, obym nie pozna? nigdy weekendowego kuriera. xD Raz pamiętam, jak mnie szlak trafia? przy zamawianiu Demogoblina. Zamówiłem Poczt? PL, ponieważ sklep był na tyle dziwny, że się nie wyposa?y? w kuriera. Paczka jecha?a 2 tygodnie, opóźnienie było ogromne, dodam, że nie było żadnych ?wi?t, bo zamówienie wysłano na początku sierpnia.
No ale to poczta, oni nigdy nie umieją zrobić niczego na czas, więc się nie dziwię.

Dobra, to tak: paczka z Toycrafta, Wolverine i paczka z FLTL -> koniec z zakupami do czerwca:lol:Trzeba będzie zainwestować w gry wreszcie.
Wiem po ile chodzą customsy , ale dla początkująceg to jakaś zni?ka .
Skoro wiesz to moze nam powiesz.

EDIT:
Wczesniej nie zauwazylem, ale o jakie "customsy" Ci chodzi ?
Widziałem od 50 zł do 500 zł o marvel legends i dc
Czy możemy ustali?, że w tym temacie obowięzuj? jakiekolwiek zasady interpunkcji? Proszę, bo już oczy zaczynaj? mi krwawi?.
Nigdzie nie czytałem o tym aby przestrzega? zasad interpunkcji
' napisał(a):Nigdzie nie czytałem o tym aby przestrzega? zasad interpunkcji
Nigdzie nie czytałem, że trzeba był głupim ale ludzie to robił. To takie ogólne spostrzeżenie, nie bierz tego do siebie.

Punkt drugi regulaminu. Nie zm?czy?był się jeszcze dochodząc do niego.
' napisał(a):Nigdzie nie czytałem, że trzeba był głupim ale ludzie to robił. To takie ogólne spostrzeżenie, nie bierz tego do siebie.
Ogolne spostrzezenie, ale jakze trafne.

Mam do Was taka prosbe. Pomozcie mi dokonac wyboru. Jaka figurke mam zrobic: Winter Soldier'a, czy movie concept Deadpool'a ? Osobiscie jestem bardziej za WS, ale chcialbym dowiedziec sie jeszcze co wy o tym sadzicie.

select iron: To bylo raczej pytanie retoryczne, gdyz nie ma czegos takiego jak "customsy".
A co z tym Poolem, którego od jakiegoś czasu robisz? Soldiera w końcu już jednego masz.
Na pewno ciekawie wyglądałby Deadpool w 6'' i dobrym wyglądem i malowaniem.:)A przecież już widzieli?my świetnego WS w twoim wykonaniu, po co robisz jeszcze jednego?
Soldier'a i mam i nie mam, bo juz jest rozebrany na czesci, a poza tym nie przepadam za nogami Bullseye'a. Z DP to sa problemy od poczatku, ale to dlugo by pisac. Moze cos wiecej napisze o tym jak juz go skoncze.
' napisał(a):Nawet mi nie przypominaj. Ci idioci z Polamer do mnie je?d?? tylko w soboty, więc musz? czekać.

Niestety to jest Polska i tu nie ma ?atwego dost?pu do podtrzymywania żadnego hobby.

Jeste? pewien, że 10000? Tyle sztuk nawet nie ma związku z edycj? limitowan?:P
Zerknij sobie na zdjęcia to zobaczysz tam karteczk? z autografami,i liczb? wydanych figsów.
Raczej podpisy, a nie autografy. Poza tym, jak mówiłem. Limitowana edycja to 1,5 tysięca, 5 góra. 10 tysięcy trafi do każdego, kto chce kupił.
Wlasnie skonczylem robic Moon Knight'a:D.Mam nadzieje, ze sie Wam spodoba.

PS: Zdjecia beda w piatek, w temacie o customach.
To ekstra, na pewno będzie świetny.:)No to do piłtku.;)
' napisał(a):Raczej podpisy, a nie autografy. Poza tym, jak mówiłem. Limitowana edycja to 1,5 tysięca, 5 góra. 10 tysięcy trafi do każdego, kto chce kupił.
Pierwsze ,pisze jak byk LIMITED .
Drugie , kupiona na konwencie w stanach.
Trzecie ,w samej Polsce jest 30 milionów ludzi (zapraszam na Wikipedie ).
Czwarte ,kup podobn? życzę powodzenia.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46