Spider-Man Online Forum

Pełna wersja: Figurki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46
Nooo żadniutki Thanos ... ta figurka z "banda?ami na głowie" też fajnie wygląda ... ale za jasną ch**** nie wiem kto to<_<?

O dziwo smrodz?cy wulkan nie spowodować opóźnienia mojej paczki:)
Tak więc na pó?k? w?druj? :
Magneto (ML3), Mystique (ML10), Deathlok (ML9), Elektra (ML4), Lady Deathstrike (ML13), Vengeance (ML11), Archangel (X-Men) oraz Domino & Cannonball ... chyba nikogo nie pominęłem ...:P

A tak to się prezentuje wszystko razem:P

[attachment=969:DSC00669.JPG]
' napisał(a):Nooo żadniutki Thanos ... ta figurka z "banda?ami na głowie" też fajnie wygląda ... ale za jasną ch**** nie wiem kto to<_<?

Nie wypowiadałem się w tym temacie jednak uważnie go źledz? i myśl? że jestem w stanie odpowiedzieć na twe pytanie o ile się nie myl? jest to Hush czyli jeden z wrogów Batmana którego figurka nie ukrywam bardzo mi się podoba tak jak i Thanosa zobrazowana parę postów wcześniej:)Przy okazji całkiem poka?na kolekcja Primo.
Dzięki za odpowied?:)Zaraz zaczynam się dokszta?cał bo jednak w DC nie jestem tak oblatany:P
Primo, a ile centymetrów ma ten ogromny Spider-Man z górnej pó?ki??
No niez?e nowe nabytki:)Dostałem dziś Logana, jeśli zostanie odebrany z poczty, to wrzucę fot?.
' napisał(a):Dzięki za odpowied?:)Zaraz zaczynam się dokszta?cał bo jednak w DC nie jestem tak oblatany:P
W takim razie przeczytaj Batman: Hush, jedna z moich ulubionych historii o Mrocznym Rycerzu. Do tego rysowana przez Jima Lee.
' napisał(a):Primo, a ile centymetrów ma ten ogromny Spider-Man z górnej pó?ki??

Około 60:)

' napisał(a):No niez?e nowe nabytki:)Dostałem dziś Logana, jeśli zostanie odebrany z poczty, to wrzucę fot?.

W takim razie przeczytaj Batman: Hush, jedna z moich ulubionych historii o Mrocznym Rycerzu. Do tego rysowana przez Jima Lee.

Dzięki:)i na pewno poczytam Ps. Batman: Hush nie wiem czy dobrze kojarz? ale czy to nie jest "ten" komiks wydany przez Tm-Semic jako pierwszy w ogóle na kredowym papierze ??
Nie, "Hush" wydał Egmont w 2004 i 2005 roku.
' napisał(a):Nie, "Hush" wydał Egmont w 2004 i 2005 roku.

Dzięki za info coś mi się pokręciło:PCóż na razie pozostaje mi poszukał i poczytać w formie elektronicznejB)
Shinigami a z ciekawo?ci gdzie kupiłe? tego Hush'a, bo bardzo mi się spodobał :)By?bym sk?onny takiego kupił i ile za niego da?e? ?
http://www.forlessthanever.com/product.php?ASIN=B000FS5DUO

Mnie się na szczęście udało kupił przed podniesieniem ceny za 20z? mniej. Tylko nie nastawiaj się na to, że Hush przyjmie więcej niż tą jedn? pozę w której jest na moim zdjęciu. Niestety figurki z tej serii są mocno ograniczone ruchowo. I jak na mój gust o pół centymetra za niskie. Trzymaj zdjęcie dla porównania z trochę nowszymi DCD:
Dzięki za link może jak będzie jakaś lu?na kasa to postaram się zakupił bo jednak trochę kosztuj? ale wygląda bardzo fajnie, mógłbył może przes?a? jeszcze parę jego fotek ?:)A jeśli chodzi o zakres ruchu to to co on potrafi w zupełności mi wystarczy nie jestem przyzwyczajony do przestawiania póz swych figurek.
Edit: Dzięki za zdjęcie, faktycznie jest trochę niski.
' napisał(a):A jeśli chodzi o zakres ruchu to to co on potrafi w zupełności mi wystarczy nie jestem przyzwyczajony do przestawiania póz swych figurek.
Ja też nie, dlatego stawiam na figurki DCD i DST, ale Hush jednak lekko w tym przypadku mnie zawiód?, bo chciałem go postawi? w takiej pozycji, jak ta z wrzuconego przez Ciebie kadru. Niestety r?ce ma rozło?one trochę na boki i kulki w głowie brak, więc lipa.
Post pod postem, bo to ważne.

Mój Hulk ma mocno sklejone przez farb? kolana, nie mogę ich zgina? bez gro?by z?amania. Jakie? porady co z tym zrobił?

Wa?ne, nieważne, funkcja edycji po coś jest. Ostrzeżenie. / rzadlo
Podoba mi się ten "Szepcior"

Najnowsze nabytki:

edit: co do kolan to nie pomogę, bo nie wiem.. może jakies delikatne porozcinanie farby w miejscach zginania jakimś cienkim narządziem.. ?yletk? czy co?.. nie wiem
No dobra, trochę zabawy z gor?c? wod? i dałem sobie radę. Teraz się zastanawiam dlaczego Thanos i Hulk mają całkowicie inn? artykulacj?, ten pierwszy bardziej normaln? (kulkowe uda, cięty biceps, standardowe kolana i ?okcie), a drugi te szalone uda nie wychodzące do przodu i ?okcie oraz kolana na kulkach. Naprawd? to dziwne, bo Thanos, choć starszy, daje się fajniej i ?atwiej pozować.

EDIT:
Nie myśla?e? nad kupieniem Schwarców od Necał
Mam Szwarców z Neca.. o tych z Series 2 (nie polecam endoszkieletu z tej serii.. bo jako battle damaged Endoskeleton, to różni się tylko tym, że ma namalowane zabrudzenia i już. żadnych stylizowanych wgniece? czy p?kni??)<!--/sizec-->

A ponadto (jak już kiedyś tu wspomina?em)<!--/sizec--> czekam na Neca Terminator 2 - Series 3

Wieczorem mogę wrzucił fotki mojej kolekcji figurek... jeśli ktoś jest zainteresowany:)
No jasne, wrzucaj:D

A tu coś ode mnie ??cznie z pomysłem na ulepszenie figurki:
WOW... Ten Wolvie jest wiekszy o ponad glowe od tego z ML. Po co Ci taki nieproporcjonalny ?
Do Marvel Selectów.
Moja skromna kolekcja...
Terminator:

Inne:
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46