Spider-Man Online Forum

Pełna wersja: Figurki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46
Faktycznie , figurka pokazana w recenzji jest super . Gdybym tylko miał możliwości to bym kupił . Czy ta figurka pojawi się w PL ?
Nie liczy?bym na to.
Chyba jednak nie . A myślicie że ktoś ją sprowadzi ? Bo na allegro te ,,mniejsze" są .
Te "mniejsze" sa w Polsce ogolnie dostepne...
Kurcze , szkoda . Bo to chyba najlepsza figurka jak? widziałem. I bardzo chciałbym ją zdobył .
Pytaj po sklepach internetowych, sprawdzaj eBaya.

Kupiłbym go, fajny jest.
Jeśli jest to ?wierzutki news , to będą sprawdza? codziennie . Nie dośc że sam zbroja świetna to i figurka genialna . Wymienne ?apki , ruchome elementy , dodatkowo filmowa walizka . No normalnie cud miód .
' napisał(a):Mowcie co chcecie, ale ta nowa seria 6" figurek z Iron'a 2 swiadczy chyba o tym, ze Hasbro w koncu zaczelo sie starac.

... ale jak widać nie za bardzo im wychodzi. Zupełnie nie trafia do mnie ta figurka.
Wymienne ?apki:lol:zapomnieli jak się robi porządn? d?o? ze zginającymi się paluchami:lol:?
Walizka jako dodatek ...:lol:- po prostu Hasbro i dodatki rulez ... ktoś powinien im przypomnie? że mamy rok 2010 a nie lata 90:lol:
Mi tak pasuje . Specjalnie nawet zmieniłem sygnatur? . A jeśli ktoś wynajdzie tego figsa , niech mnie poinformuje .
Po co zginane palce, skoro one z regu?y nie wygląda za fajnie? Trzy komplety d?oni są moim zdaniem o wiele fajniejsze. Naomiast dodatek jak dodatek, walizka przynajmniej jest bardziej sensowna niż wielki pocisk.

A beton jest beton i niektórych się przekona? nie da ;p
' napisał(a):Wymienne ?apki:lol:zapomnieli jak się robi porządn? d?o? ze zginającymi się paluchami:lol:?
Tylko, ze "zginajace paluchy" nie zginaja sie na boki.
' napisał(a):Walizka jako dodatek ...:lol:- porostu Hasbro i dodatki rulez ... ktoś powinien im przypomnie? że mamy rok 2010 a nie lata 90:lol:
Taka sama walizka byla pokazana w filmie, wiec nie wiem co w tym dziwnego, ze jest dodatkiem.
' napisał(a):Taka sama walizka byla pokazana w filmie, wiec nie wiem co w tym dziwnego, ze jest dodatkiem.
Pewnie że to dobry pomysł . Lepsza walizka identyczna jak w filmie , niż pseudo podobna wyrzutnia 2 plastikowych pocisków.
' napisał(a):Po co zginane palce, skoro one z regu?y nie wygląda za fajnie?

- hehe w wykonaniu Hasbro na pewno:P

' napisał(a):Trzy komplety d?oni są moim zdaniem o wiele fajniejsze.

Jeśli zamierzasz się niż bawił to kto wie ... ale i tak zapewne w krótkim czasie zagin? bez wie?ci i tyle z nich po?ytku będzie. Jeśli natomiast ustawisz figsa na półce to po jakie licho ci tyle ?ap ? Co na szyi mu je powiesisz ?

' napisał(a):Naomiast dodatek jak dodatek, walizka przynajmniej jest bardziej sensowna niż wielki pocisk.

Wola? bym jakąś dioram?/podstawk? - jeśli miał bym wybiera?.

' napisał(a):A beton jest beton i niektórych się przekona? nie da ;p

No to lepiej uważaj na spadające ceg?y:P
' napisał(a):- hehe w wykonaniu Hasbro na pewno:P
No, żebym nie musiał robić zdjęć d?oniom mojego Anio?ka u którego każdy palec rusza się oddzielnie.
' napisał(a):Jeśli zamierzasz się niż bawił to kto wie ... ale i tak zapewne w krótkim czasie zagin? bez wie?ci i tyle z nich po?ytku będzie. Jeśli natomiast ustawisz figsa na półce to po jakie licho ci tyle ?ap ? Co na szyi mu je powiesisz ?
Wszystkie dodatkowe akcesoria, których nie używam zawsze wrzucam do jednego pude?ka, żeby mi się nie zgubi?y. Wol? mu da?, np. do jednej ręki ręki repulsor, a do drugiej pił??, zamiast bawił się z d?o?mi, które powinny przyj?? takie pozycje, ale nie mogę.
' napisał(a):No, żebym nie musiał robić zdjęć d?oniom mojego Anio?ka u którego każdy palec rusza się oddzielnie.

Dziękuje, dziękuje mimowolnie przyzna?e? mi racje twój Anio?ek jest Toy Bizu:lol:chyba że mówimy o jakimś innym Anio?ku niż ten http://marvelousnews.com/database/index.php?itemid=788

' napisał(a):Wszystkie dodatkowe akcesoria, których nie używam zawsze wrzucam do jednego pude?ka, żeby mi się nie zgubi?y. Wol? mu da?, np. do jednej ręki ręki repulsor, a do drugiej pił??, zamiast bawił się z d?o?mi, które powinny przyj?? takie pozycje, ale nie mogę.

Pogadamy za jakiś czas, z regu?y wiem że wszystkie małe dodatki lubię przepada? bez wie?ci:P
' napisał(a):Dziękuje, dziękuje mimowolnie przyzna?e? mi racje twój Anio?ek jest Toy Bizu:lol:chyba że mówimy o jakimś innym Anio?ku niż ten http://marvelousnews.com/database/index.php?itemid=788
W takim razie coś takiego uważasz za żadną d?o?? Nie chciało mi się zdejmować go z pó?ki i robić ostrzejszego zdjęcia normalnym aparatem, ale zrobiłem zarys d?oni. Spójrz na zdjęcie i później rzu? okiem na swoją ?apk?. Nie wyglądaję podobnie.

' napisał(a):Pogadamy za jakiś czas, z regu?y wiem że wszystkie małe dodatki lubię przepada? bez wie?ci:P
Zakład? :>
' napisał(a):W takim razie coś takiego uważasz za żadną d?o??

3 x Yes:)

' napisał(a):Spójrz na zdjęcie i później rzu? okiem na swoją ?apk?. Nie wyglądaję podobnie.

Jeśli porównujemy do orygina?u - to z dwojga złego (tfu, tfu, tfu) wola? bym już T? ?apk? niż został Kapitanem Hakiem;)

W skrócie : Figurka z artykulacj? w d?oni będzie miała zawsze + 1 w końcowym rozrachunku.

Moim zdaniem Hasbro po raz kolejny poszło na ?atwizn?, ograniczając pkt artykulacji - wymienne d?onie, oceniam jako krok do ty?u, w stosunku do tego co już widzieli?my wcześniej.
Dodatek w takiej postaci kojarzy mi się nieodmiennie, z figurkami z lat `90 - dobry (jak na tamte lata) odlew d?oni, w którym wywiercono otwór na element dodatkowy.

Podsumowując : I tak każdy pozostanie przy swojej racji więc dalsz? dyskusje na ten temat uważam za bezcelow?.

Panowie oto prezent jaki mam otrzymał od mojej Te?ciowej ukochanej i Szwagra naprawdę przewspania?? mam famili?
Zgadnijcie, co właśnie zamówiłem;)
Marvel Select Iron Man'a mk IV ze strony toycraft-figurki.pl ?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46