Spider-Man Online Forum

Pełna wersja: Figurki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46
Jasne, ze moga byc problemy, ale wedlug mnie jezeli mowimy o figurkach produkowanych na masowa skale takich sytuacji nie powinno byc.
Taka specyfika tej farby. Może się da?o zrobić lepiej, a może nie, ja się nie znam. Mimo wszystko problem raczej nie jest tak duży, żeby się nim bardzo przejmować (albo miałem szczęście). Zabawniejsze jest to, że brak farby na oczach jest masową wad? fabryczn?.
Fakt, te oczy sa dla mnie rzecza niepojeta.

PS: Czy ten War Machine nie wydaje wam sie podobny do tego od DS ?
http://i.marvelousnews.com/g/index.php?mod...600&start=0
Bardzo. Ale jak sam mówiłe? przy Juggsie, ta sama postać musi był się? rzeczy do siebie podobna;)

Jest bardzo duża szansa, że czarny Spidey z ML Unleashed 360 będzie pasować wzrostem do moich Selectów:lol:

Ma ktoś z Was ML Kapitana Marvela z serii Modoka i Bullseye'a od Galactusa? Mogliby?cie porówna? ich wysoko??? Albo jeszcze lepiej po prostu dokładnie poda? mi ile mają w cm?
' napisał(a):Bardzo. Ale jak sam mówiłe? przy Juggsie, ta sama postać musi był się? rzeczy do siebie podobna;)
No tak, ale np. taki War Machine od Hasbro nie jest juz tak podobny.

' napisał(a):Ma ktoś z Was ML Kapitana Marvela z serii Modoka i Bullseye'a od Galactusa? Mogliby?cie porówna? ich wysoko??? Albo jeszcze lepiej po prostu dokładnie poda? mi ile mają w cm?
Ja mam tylko Kapitan'a Marvel'a i ma i on 15,8 - 16 cm, jakos tak.
To spory, raptem głową niąszy od Iron Mana. Natomiast ten Marvel z MS jest wielkońci Tony'ego i (prawie) Thora:o

Niestety jednak ta wiedza za bardzo mi nie pomaga, musz? poczekać aż odpisze mi gość z jutuba.
Pojde troche w slady Shinigami'ego (nie za bardzo wiem czy to sie odmienia) i tez zapytam:
Zgadnijcie co dzisiaj zamowilem ?
Odmienia się;)Ma?o jest słów, których się nie odmienia.

?elaznego i Wojennego od Hasbro?
Na razie tylko " Zelaznego", co nie znaczy, ze War Machine'a nie bede kiedys mial:).
4, 5 czy 6? I za ile?
6, za jakies 80 zl na ebay'u.

PS: To ma byc moj prezent na dzien dziecka :lol:.
Kurcze, obejrzałem właśnie dokładnie trailer Iron Mana 2 i wychodzi na to, że bardziej poprawnie filmowo ruchome nogi ma ten od Hasbro. Wygląda, że ludzie z DST mogli go po prostu trochę inaczej zmontować nie trac?c na świetnej rze?bie, a zyskując lepszy zakres ruchu w udach.
Jakis czas temu odebralem paczke z figsami, do mojej kolekcji dolonczyli ... Abomination, Blackheart, Cap Britain, Iceman, Banshee, Spiral, Red Skull, Daredevil, Bullseye i ... od diabla innych postaci ktore mnie nie intersuja
Jakie figurki ci sie powtarzaja N Napisz, moze bylbym zainteresowany kupnem;).
Widocznie Hombre nie chce sie dzielic i sie nie pochwali co sie powtarza:P;)

Jakby ktos sie pozbywal Kolosa albo Wolverine'a jakiegos, to dajcie znac, bo mój znajomy ostatnio mi mówil, ze chcialby kupic.
Mam Wolverine'a z ML 6 , ale niestety (dla Twojego znajomego) mam zamiar wykorzystac go do mojego Daken'a.
Nowy Deadpool od DS:
http://marvelousnews.com/index.phpecatid=23&itemid=13246
Moim zdaniem jest po prostu brzydki, te ciuszki... ble...

PS: Zaczalem prace nad nowymi Thunderbolts'ami. Crossbones jest juz praktycznie gotowy:D.
Primo, chyba byłe? zainteresowany kupieniem tego Anio?a, którego ja mamN
http://www.allegro.pl/item1080525475_chary...tant_aniol.html
' napisał(a):Primo, chyba byeeN zainteresowany kupieniem tego Anioea, którego ja mamN
http://www.allegro.pl/item1080525475_chary...tant_aniol.html

Thx. Masz u mnie browar:spidey_cheers:Aniolek wedruje w moje lapki:)
Nie chcialby ktos z Was moze figurki Batmana? Bede bral dwupak z ktorego tylko jedna figurka mnie interesuje, a tak to moze komus by sie Nietoperz postawil na polke albo do customa przydal. Albo dla dzieciaka/kuzyna/jakies innego brzdaca:PTanio oddam.

Nowe zdjecia MS Juggs'a:
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46