Spider-Man Online Forum

Pełna wersja: Figurki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46
FO Punisher'a .
No wlasnie, tak cos czulem, ze to bedzie Franek. Jak zobaczylem ten rozciagniety na miesniach stroj, ktorego tam nie powinno byc, to padlem:D

A She-Hulk wciaz krzywa, nawet po kilku wycieczkach do zamrazarki :/

Dopiero teraz zuwazylem, ze X-23 z 12ML ma dwa tak rozniace sie od siebie warianty. Zawsze trafialem na ten fioletowy, ktory jest brzydki jak noc, ale czarny jest, kurna, calkiem fajny.
Wciaz jest w nie do konca zadowalajacym stanie, ale wiecej dobrego jej nie zrobie.
Tak wiec po dluzszym zastanowieniu postanowilem cos napisac w tym temacie. Juz za jakies dwa tygodnie zaczyna sie SDCC ! Jak myslicie, Hasbro pokaze nam cos ciekawego e
Hasbro pewnie pokaże te nowe ekskluzywne MU i dwupaki ML.
http://img249.imageshack.us/img249/9579/img0001kj.jpg
Ja mam jednak nadzieje, ze Hasbro pokaze nam cos wiecej poza tymi dwupakami. Co do Twojego zdjecia to Doom i Spider prezentuja sie naprawde fajnie. Tylko dlaczego Doom nie ma plaszcza e
Ma, zawiesięem mu go na tronie. Chciałem go mieć na półce siedzącego, więc zdjęćem żeby się nie gniót?. Choć oczywiście można go posadziś w nim jak ktoś chce. Mnie się podoba taki bardziej ka?ualowy Wiktor;)

Spidey jest naprawdę super, ale jest o głową wyższy od Iron Mana (więc i od Thora) i, niestety, widać to bardziej niż się spodziewałem. Ale może jak znajd? mu jakąś fajn? pozycj?, to się do tego przyzwyczaj?.

Clayface też mi się mega podoba, ale on akurat jest przynajmniej o głową za ma?y:PChoć postawi?em go na podwyższeniu (przy okazji trzyma mi mangi przed upadaniem), więc jest ok.

A Batman już spakowany i jutro id? z nim na poczt?.

Ogólnie jestem bardzo zadowolony, szczególnie z Dooma. Nie spodziewałem się, że będzie aż tak fajny.
No fakt jest ten plaszcz. Na pierwszy rzut oka za bardzo go nie widac. A Spider naprawde zacny, tylko szkoda, ze nie pasuje skala do niczego...
' napisał(a):Tak wiec po dluzszym zastanowieniu postanowilem cos napisac w tym temacie. Juz za jakies dwa tygodnie zaczyna sie SDCC ! Jak myslicie, Hasbro pokaze nam cos ciekawego e

Chciałbym i wątpię ...

ps. Galactus (na reszcie) złożony !:)
Na ponizszej stronie znalazlem calkiem ciekawy spis:
http://toybiz.multiply.com/photos/album/23/23
Musze powiedziec, ze gdyby Hasbro zrealizowalo ta liste to bylbym wniebowziety:D. Mam nadzieje, ze kiedys doczekamy sie tych wszystkich figurek w skali 6".

A oto i sam spsi:

Marvel Legends Two Packs (Wave 1) Jul 2008
• Ultimate Nick Fury/Ultimate Captain America
• Forge/Wolverine
• Elektra/Ronin
• Skrull/Kree

Marvel Legends Two Packs (SDCC 08 Exclusive) Jul 2008
• Kazar/Shanna

Hulk Marvel Legends (Wave 1) Aug 2008
• The End Hulk • She-Hulk • Skarr, Son of Hulk • King Hulk

Marvel Legends Singles (Red Hulk Wave) –Target Exclusive Aug 2008
• Spiral • Adam Warlock • Union Jack • Silver Savage • Black Spider-Man • Wolverine(s)

Marvel Legends Two Packs (Wave 2) Sep 2008
• SHIELD Agent/Hand Ninja
• Mr. Fantastic/Thing
• Human Torch/Invisible Woman
• Pyro/Iceman

Marvel Legends Singles (Online Exclusive) Oct 2008
• AOA Sunfire

Hulk Marvel Legends (Wave 2) Oct 2008
• Absorbing Man • Doc Samson • Wendigo • Savage Grey Hulk

Marvel Legends Singles (Nemesis Wave) –Wal-Mart Exclusive Dec 2008
• Tigra • Black Bolt • Punisher • Dare Devil • Beast • Nova

Marvel Legends Box Sets: (Wave 1) Dec 2008
• Thunderbolts (Swordsman/Penance/Venom/Radioactive Man/Songbird)
• Classic X-Men (Cyclops/Angel/Beast/Iceman/Marvel Girl)

Marvel Legends Singles (Strong Guy Wave) Jan 2009
• Rogue • Silver Samurai • Gladiator • Spider-Girl • Winter Soldier • Gray Gargoyle

Marvel Legends Two Packs (Wave 3) Feb 2009
• Cyclops/Jean Grey
• Havok/Polaris
• Multiple Man
• X-Man/Blink

Marvel Legends Box Sets: (Wave 2) Mar 2009
• New Warriors (Night Thrasher/Justice/Speed Ball/Dawkhawk/Namorita)
• Inhumans (Medusa/Crystal/Karnak/Gorgon/Triton)

Marvel Legends Box Sets: (Online Exclusive) Apr 2009
• Alpha Flight (Snowbird/Guardian/Vindicator/Shaman/Sasquatch)

Marvel Legends Singles (Goliath Wave) May 2009
• US Agent • Silver Sable • Nitro • Jubilee • Maverick • Shang Chi

Marvel Legends Two Packs (Wave 4) May 2009
• Tony Stark/Maria Hill
• Dum Dum Dugan/ GW Bridge
• Captain America (Barnes)/Crossbones
• Hawkeye/Speed

Marvel Legends Box Sets: (Wave 3) Aug 2009
• New X-Men (Surge/Hellion/Dust/Mercury/Rockslide)
• New X-Men II (X-23/Prodigy/Anole/Pixie/Gentle)

Marvel Legends Two Packs (Wave 5) Sep 2009
• Exodus/Fabian Cortez
• Northstar/Aurora
• Cloak/Dagger
• Terrax/Nova

Marvel Legends Singles (Lockjaw Wave) Sep 2009
• Bastion • Storm • Kang • Ikaris • Sersi • Madame Masque

Marvel Legends Singles (Online Exclusive) Aug 2009
• Magneto

Marvel Legends Box Sets: (Wave 4) Nov 2009
• Masters Of Evil (Enchantress/Whirlwind/Klaw/Tiger Shark/Whiplash)
• X-Force (Warpath/Sunspot/Shatteredstar/Boomer/Siryn)

Marvel Legends Singles (DeathsHead Wave) –Target Exclusive Nov 2009
• Lilandra • Death Bird • Crimson Dymo • High Evolutionary • Puma • Lyja

Marvel Legends Singles (Sauron Wave) –Wal-Mart Exclusive Dec 2009
• Agent 13 • Darwin • Nighthawk • Stryfe • Tryphod Mary • Vulcan

Marvel Legends Singles (Thanos Wave) Dec 2009
• Mephisto • Ares • Wraith • Wolfsbane • Black Tom • Viper
Ja na pewno nie. Wole wersje BAF od TB, ma o wiele wiecej detali niz to cus. Ten wyglada po prostu za bardzo jak zabawka. Takie jest moje zdanie.
Wielkiego szalu nie ma z mojej strony. Chociaz musze przyznac, ze Warpath (zarowno ten reguralny, jak i wariant) wyglada genialnie. To samo sie tyczy Winter Soldier'a, w dlugich wlosach wyglada nieco lepiej, ale w krotkich rowniez nie jest zly. Jezeli chodzi o Black Widow to musze przyznac, ze Hasbro w koncu nauczylo sie robic figurki kobiet. Zarowno twarz z krotkimi wlosami, jak i dlugimi wyglada rewelacyjnie. Natomiast jezeli chodzi o pozostale 3 figurki to nie jestem juz tak bardzo zadowolony. Valkyria ma beznadziejna artykulacje, ale poza tym jest zrobiona naprawde dobrze, Hulk malo mnie interesuje, ale jezeli chodzi o wykonanie to rowniez jest calkiem fajnie zrobiony, no i Deadpool... tutaj jest juz beznadziejnie. Po pierwsze nasz DP ma koszmarny kolor pasa, moze gdyby byl cieniowany nie wygladalby tak zle, ale mniejsza o to, obawiam sie, ze pas bedzie za wysoko umiejscowiony, rece DP sprawdza sie przy trzymaniu broni palnej, ale czy przy trzymaniu mieczy rowniez sie sprawdza... watpie, nogi, a dokladniej stopy wydaja sie byc za male, jestem ciekaw czy DP bedzie na nich stal bez problemu. No i jezeli Hasbro robi juz wersje modern, to dlaczego nie moga zrobic tych "paskow" oddzielajacych czarna czesc kostiumu od tej czerwonej, to juz nawet w wersji 3.75 Wade'a tak zrobili, a tutaj nie mogli, nie wiem dlaczego... Konczac chcialbym napisac, ze i tak mam zamiar kupic DP z Warpath'em, reguralna wersje oraz wariant i Winter Soldier'a z Black Widow tylko wersje reguralna.

Ponizej jeszcze moja osobista klasyfikacja figurek ML, od najlepszej do najgorszej:

1. Warpath (oba)
2. Winter Soldier (rowniez oba)
3. Black Widow (tylko ta czarna, szara jakos do mnie nie przemawia)
4. Hulk
5. Valkyria
6. Deadpool

PS: A jakie jest wasze zdanie co do tych figurek e
Mnie się na pewno podoba Czarna Wdowa, jej twarz i ogólnie całe ciało są naprawdę super (wolę czarn? z krótkimi w?osami). Wreszcie Hasbro może nie tyle nauczyło się robić kobiece twarze, co dobrze je malować. Bo widziałem, co da się zrobić z już obecnymi kilkoma pociągni?ciami farby:)

Winter Soldier też na plusie i chyba także z krótkimi w?osami. Ciekawe czy się kiedyś pokusz? o pakiet nowy Cap + Steve w aktualnym wdzianku.

Hulk i Walkiria tak trochę meh. Ten pierwszy, bo wydaje mi się dziwnie kanciasty, a ona, bo kompletnie mi na niej nie zależy.

Warpath fajniej chyba wyglądał na pierwszych zdjęciach, teraz jakoś za bardzo się świeci. Ale zobaczymy, nie jest źle. DP mnie trochę zawiód?, ale gdyby nie pewne plany (;)), to i tak bym go kupił.

Przy okazji, dostałem dziś paczk?.
http://a.imageshack.us/img696/9861/img0003ur.jpg
Witam wszystkich jestem tu nowy:) Chciałbym zaczął swoją przygodę kolekcjonerskimi figurkami z marveli. Ale nie wiem gdzie takie można nabył mam namyśli zarówno te statyczne jak i z ruchomymi częściami. I wogóle proszę o jakieś wskazówki któr? figurk? warto kupił a któr? nie
Oprócz nowych ML w przyszłym roku zaczyna się sze?ciocalowa seria Iron Man Legends:D
http://www.actionfigurepics.com/2010/07/sa...legends-reveals
No i nie wiem czy mam sie cieszyc.. do 2012 r. jest jeszcze 1,5 roku, to kupa czasu. Mam tylko nadzieje, ze przez ten czas naucza sie robic pozadne figurki, bo w skali 1/18 wychodzi im to naprawde coraz lepiej, zobaczcie chociazby na nowego planet hulk'a.

PS: No i hasbro przynajmniej bedzie wydawac ta serie gigantic battle. Ponizej zdjecia frost giant'a i bill'a foster'a, przynajmniej oni beda pasowac do ML.
http://marvelousnews.com/index.phpecatid=23&itemid=13373
Czemu usunąće? swój post o Sentinelu?
Nie usunalem, byc moze, ze rzdlo robil porzadki i usunal.

PS: Nie chcialbys pozbyc sie ogon'a venom'a od Hasbro ?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46