Spider-Man Online Forum

Pełna wersja: Figurki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nie, nie powiem XD . Chodzi o to, ze w Polsce na jednej stronie internetowej jest np. jedna figurki warta uwagi, a za granica, gdzie jest juz wiekszy wybor mozna kupic np. 5-6 figurek na jednej stronie, a koszt przesylki mniej wiecej sie rozklada.
' napisał(a):Hej GAMBLER niezla figurka chocbrzuch jest obrzydliwy.
Dzieki ale wlasnie Clown taki jest dokladne odwzorowanie z komiksu :D

No tak ale jak tak na niego patrze to wydaje mi sie ze dlubal nozem w pepku:blink:
Mnie zastanawia jakim prawem ten typek nosi znak Deadpool'a na kurteczce:huh:.
To nie znaczek Deadpoola tylko Spawna - taki joke ze strony McFarlane'a ;]
heh... No fakt, wczesniej myslalem, ze obwodki wokol oczu (na znaczku), to po prostu efekt blyszczenia. Tak, czy tak, jest podobny do znaczka DP. Dzieki za wyjasnienie.
Czas pochwalic sie Clownem,tak juz go mam naprawde wielki :D
[attachment=300:100_7408.JPG]
Pierwsze zdjecie Deadpool'a od Diamond Select !!!

W sumie to nie wiem czy sie mam cieszyc, czy nie, bo zbieram figurki 6", a ta bedzie 7"-8", w kazdym badz razie wyglada calkiem fajnie.

EDIT:
Jeszcze jeden prototyp od DM, tym razem Iron Man 2:
Wyglada calkiem zgrabnie:)... szkoda tylko ze 7"-8" nie pasuje do pozostalych :/ W moim przypadku wiec odpada, a szkoda ... Osobiscie preferuje albo standardowe 6" albo kolosy po 30cm i wiecej:)
Deadpool piekny.Oby tylko nie spierdzielili malowania.Co do IM to nie podoba mi sie zbytnio.Taki jakis bezplciowy XD.
Mi sie ten Iron podoba, nawet bardzo. Wykonanie jest swietne, detale, wszystkie wyzlobienia wygladaja rewelacyjnie. Ilosc punktow ruchowych jest odpowiednia jak dla Irona i ponoc ma byc on w skali 6"-7", wiec beddzie odpowiedni do ML, a DP ma za malo punktow ruchowych jak na niego.
Swietne figurki - tylko pozazdroscic:D
Co do malowania to na pewne nie spierdziela - koniec konców, robia to profesjonalisci, wiec wpadka nie wchodzi w gre,
Deadpool od Diamond Select pomalowany:
Nie wam jak wam, ale mnie sie ten Deadpool strasznie podoba.Pieknie, starannie wykonany i kapitalnie pomalowany.Ode mnie ocena 100%.Nie wiem dlaczego tak mi sie podoba.Musi miec w sobie to "cos".
Deadpool pieknie wyglada wiecie moze kiedy ma byc wydany :)
Figurka Deadpool-a wyglada jak 100$:)... pod warunkiem ze to nie foto producenta po photoshopie :lol:
Szkoda ze brak elementów ruchu w dloniach i w stopach (przynajmniej na foto tak to wyglada)
Brak punktow ruchomych w dloniach i stopach jeszcze bym przezyl, ale brak artykulacji na torsie juz nie. Biedny Deadpool bedzie musial byc caly czas wyprostowany.
LuXuS co powiesz o tych masach bo niby wszystkie takie same a ceny rózne http://www.mrocznyraj.pl/sklep/index.php?m...ex&cPath=82

Masz moze jakis sklepik internetowy gdzie juz kupowales?

Ja uzywam tej masy, zadnej z pozostalych nie uzywalem. Przez internet raczej nie kupuje, ostatnio kupilem farby i okazalo sie, ze ich nie bylo i czekam sobie juz miesiac na dostawe... huh

PS: Tak na przyszlosc to prosilbym o zamieszczanie tego typu pytan w temacie o custom'ach. Z gory dzieki.
Deadpool fajny
To ja tez sie pochwale.
Oto moje ostatnio nabyte figurki:

T-800, T-1000 i T-X

Powiem wam, ze wszystkie figurki sa naprawde szczególowo wykonane. Przyznam iz na zdjeciu nie ma tego efektu (tym bardziej, ze to foto z telefonu:p). Myslalem, ze bedzie mniej zaglebiania sie w szczególy, ale ku mojemu zaskoczeniu super to wyglada. Szczególnie Arnold jak zywy:)