Spider-Man Online Forum

Pełna wersja: Figurki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46
Na specjalne ?yczenie Gadziu1115 real foto Venom`a w pełnej krasie;)

Z ...

[attachment=1315:1.JPG] [attachment=1316:2.JPG] [attachment=1317:3.JPG]

i bez ogona ...

[attachment=1318:4.JPG] [attachment=1319:5.JPG] [attachment=1320:6.JPG]

oraz zbliżenie miejsca po demonta?u

[attachment=1321:7.JPG]
A tu w ruchu:
http://www.youtube.com/watch?v=bDbz4KDlfis

Jeśli jesteś zainteresowany posiadaniem Venoma, to warto:)Moim zdaniem najfajniejszy jaki wyszedł.
Shinigami, co sądzisz o serii Arkham Asylum, miałe? może z nimi jakąś bli?sz? przyjemność;)?
Z materia?ów które w swej uprzejmo?ci zaprezentować mi p.Google diablo mi się podobaj?, ale nie chciał bym się przejecha? ...
Seria jeszcze nie wpadła do sklepów, więc mogę je ocenia? tylko po obrazkach, ale mam zamiar kupił Stracha na Wróble i Ivy. Ogólnie prezentują się o wiele lepiej niż przypuszcza?em po pierwszych obrazkach.
' napisał(a):Seria jeszcze nie wpadła do sklepów, więc mogę je ocenia? tylko po obrazkach, ale mam zamiar kupił Stracha na Wróble i Ivy. Ogólnie prezentują się o wiele lepiej niż przypuszcza?em po pierwszych obrazkach.

Nie wesz?a do sklepów<_<?? Na eBay jest do kupienia komplet pierwszej serii ...
http://cgi.ebay.com/DC-DIRECT-BATMAN-ARKHA...DefaultDomain_0 ... tylko skąd $ na nie brać niech mi jeszcze ktoś powie:)
A co do wyglądu na fotach które znalazłem musz? przyzna? że zrobiły na mnie piorunujące wrażenie

Edit. Ech masz racje nie doczytałem ... "Shipping January 2011"<_<
Ale jest w aukcji napisane, że wysyłane dopiero w styczniu;)Niestety trzeba na nie trochę poczekać. Z drugiej strony, może to i dobrze, skąd? wezm? się pieni?dze.
Troch? jednak szkoda że dopiero w styczniu ... Bo tak to już bym wiedział co chcę od żony na miko?aja:D
Primo, ucieszysz się, bo będziesz mógł ponarzekać:PNastępn? figurk? po Juggernaucie z MS będzie Gambit.
Nie bardzo rozumiem czemu miał bym narzekać;)?
Niech robić kolejnych X-Menów a na pewno będzie na co popatrze?:)Kto wie może wyjdzie cała X-Rodzinka:D... a marzy mi się taka w kostiumach z Astonishing ... oj nie odmówił bym sobie takowej:D
Ach zapomniałbym są już jakieś foty Gambita ?
No jak czemu, pewnie powiesz, że coś jest nie tak albo tak samo jak gdzień indziej:P

A tak na serio, to wygląda na to, że X Ludzi mogę jeszcze trochę zrobił, bo ostatnie cztery figurki to: Cyklop, Magneto, Juggs i właśnie Gambit. Tylko niestety nikt z ludzi Xaviera nie ma swojego Astonishing stroju :/ Mam nadzieję, że przynajmniej w przyszło?ci Kolos go dostanie, bo nie podoba mi się ten w majtach z go?ymi nogami.

Nie, fot żadnych jeszcze nie ma. W ostatnim Q&A napisali, że właśnie go rze?bi?.
Hej wszystkim ! Po dlugiej nieobecnosci w koncu jestem w domu, co oznacza, ze znowu bede staral sie uczesticzyc w tym temacie. Tak, wiec: jesli chodzi o Gambit'a od MS to dla mnie nie jest to zadna wspaniala nowina, aczkolwiek zawsze milo bedzie popatrzec na kolejna figurke MS. Wiadomo juz kiedy ma wyjsc Juggs od DS ?

PS: Taskmaster juz skonczony !:DJest oczywiscie super pozowalny i zlozony chyba z jakis 13-15 figurek. Wiecej na ten temat jutro.
He he he ale gdyby mnie tutaj zabrak?o to było by diablo nudno - nikt by fermentu nie wprowadza?. A tak to ja narzekam że coś mi tam nie pasuje, w narzekacie na moje narzekanie ... i cały czas coś się dzieje:P

edit. Jugs z MS ma był w grudniu tego roku.
' napisał(a):Wiadomo juz kiedy ma wyjsc Juggs od DS ?
Koniec tego roku albo początek przyszłego. Chyba nie jest jeszcze pewne. Magneto pono? ma uderzy? koło listopada.

Dobrze, że wróci?e?. Trzeba będzie nasz dil doprowadziś do skutku;)
No to sobie jeszcze chwile poczekam.

Shini: Pisz do mnie na GG, obgadamy to jeszcze i zabieram sie do roboty:D.
Ha, mam dzisiaj bardzo udany dzień, a na którego zakończenie udało się jeszcze wylicytować DP za bardzo przyzwoit? cen?:DHeh aż szkoda że już się kończy ...
Ejejejejej, moi drodzy. Pytanie mam:DInteresuje Was cokolwiek z tego zestawu?

Konkretniej: cokolwiek oprócz Azraela, Bane'a i Jonaha Hexa? By?bym sk?onny odda? w dobre r?ce Mercury'ego, Creepera, Riddlera i (raczej na pewno) obu Robinów.
więcej zdjęć:
http://www.actionfigurepics.com/v/events/s.../mattel/dcuc/16
Primo, recenzja ekskluzywnego dla SDCC Batmana z Arkham Asylum:
http://www.youtube.com/watch?v=6e5X5Kl-CCw

To co, nikt nie jest zainteresowany moją ofert?? Może jakieś dzieci w rodzinie macie? Wa?na sprawa dla mnie to jest:(
Witam, ja byłbym zainteresowany, moje gadu: 1143693. Czekam na wiadomoś?:)
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46