Spider-Man Online Forum

Pełna wersja: Figurki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Niezle - gdzie kupiles i za ile ? :rolleyes:
T-800 (Neca toys) na aliensgroup za 65 zeta
T-1000 i T-X (McFarlane toys) na ebayu
W sumie T-1000 najdrozej kosztowal mnie, bo jakies 90 zeta z kosztem wysylki, ale warto bylo. Dodatkowo mozna zmienic mu tulów na taki
i rece takze na inne, ale te najlepiej mi przypasowaly:)
Natomiast T-X okazyjnie kupilem za 28 zeta (z kosztem przesylki), z tym, ze dostalem ja jako rozpakowana, wiec moze dlatego tak tanio. Jednak nie ma zadnych uszkodzen i wyglada super, choc najslabiej z calej trójki:p
No no widze tu prawdziwe perelki z czasów swietnosci firmy McFarlane'a które juz naprawde trudno zdobyc! Terminator od NECA tez rewelacyjny, sam niedlugo mam zamiar nabyc tego z Minigunem :D
Bardzo dobry wybór Joker.
Super dbalosc o szczególy. Wszystkie akcesoria takze idealnie wykonane. Polecam. Na zdjeciu nie widac tego efektu, ale na zywca, to juz inna bajka:)

Poszperalem i znalazlem swoje zabawki sprzed 10 lat.
Venom nie pamietam czy z jakiejs kolekcji. Beast i Colossus z kolekcji, gdzie byli jeszcze Wolverine i Apocalypse.

I jeszcze Wolverine i Sabretooth z filmoweh wersji.

deamon widze po zdjeciu które zamiesciles w temacie o kolekcji MARVELA ze masz niezly zbiór i preferujesz AMERYKAn?SKI styl kolekcjonowania figurek, to jest w blistrach:)

Mozesz wrzucic jeszcze jakies zdjecie obejmujace cala kolekcje a w szczególnosci sciane na której wisza twoje figsy :D
Niestety sie mylisz:P
Zabawki wyjalem z zakurzonego pudelka i ustawilem na biurku, tak tylko zeby foty wrzucic i z powrotem poszly do pudla. Nawet figsy MKF nie sa jeszcze ustawione na zadnej pólce, tylko w plastiku czekaja.
A zdjecie z tematu MKF to z zagranicznego forum, nie moje sa te Terminatory itp.

Odnosnie Terminatora podoba mi sie ,,plynniak" z T2 z kolekcji darth_konio, no i postacie z horrorów z twojej kolekcji: Michalel, Jason, Freddy.
Kurde to szkoda bo juz mialem pisac do Ciebie PW gdzie mozna takiego Sentinela kupic:PNaprawde bydlak robi wrazenie!
Mój nowy nabytek:DKosztowal mnie prawie stówke, ale nie zaluje ani grosza, pieknie sie prezentuje:D
[attachment=354:DSC00575.JPG]
No fajny Venom'ek, nie powiem.
Ja natomiast znalazlem zdjecia Marvel Select War Machine:

I co sadzicie ? Bo wdlug mnie bedzie to najlepsza figurka War Machine jaka do tej pory powstala i oczywiscie musze go miec :D.

Rzeczywiscie LuXuS, figurka, która nam prezentujesz, jest swietna! Czekam na foty w kolorze, bo jestem bardzo ciekawy jak to bedzie wygladalo w "calosci" (chyba, ze taka ma zostac). ^^
Koczowalem na jeden komiks i go znalazlem... ale byl w zestawie z figurka.
Postanowilem dokonac zakupu, komiks trafil do innych a figurka stoi na biurku.

http://gofigureactionfigures.com/product149.html

Tak to Amazing Spider-Man, pierwsze pojawianie sie czarnego kostiumu.
Musze powiedziec ze slono za to zaplacilem... ale bylem zdesperowany...
terz mam takiego tylko ze z seri ''spider-man origins'':spidey_cheers:
mam 12 lat i moja mama uwaza ze jestem "za stary" na figurki co wy o tym myslicie? :unsure:
Czyli nie masz takiego, bo z serii Origins jest calkiem inny.

PS: Mama ma racje, jestes za stary, zajmij sie nauka ortografii.
hahahhahahahaahah bardzo smieszne no dobra serii origins jes troche inny ale majo podbne czesci ruchome
No figs War Machine prezentuje sie wysmienicie , ciekawe jak go pomaluja ... i ile bedzie kosztowac przyjemnosc postawienia go na pólce ...
A propos stawiania na pólce ... Ja na razie czekam (i czekam i doczekac sie nie moge) kiedy w koncu bede mógl postawic na niej mojego Colossus-a<_<
' napisał(a):hahahhahahahaahah bardzo smieszne no dobra serii origins jes troche inny ale majo podbne czesci ruchome
Podobne czesci ruchome to ma wiekszosc figurek, a moja wypowiedz nie miala byc smieszna, ani ironiczna, pisalem naprawde.
Yeeeeessssssssssssssssssss <!--sizec--><!--/sizec-->... czekalem i ... czekalem i ... nareszcie sie doczekalem:DColossus dolacza do reszty rodzinki X na mojej pólce:D

[attachment=410:Colossus.JPG]