Spider-Man Online Forum

Pełna wersja: Moje gify
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Postanowilem robic gify (byc moze nawet gifowy serial) o spider-manie i jesli starczy czasu o czyms innym. Na razie robie z symbiontami. Wystapia Carnage i inne. A wiec oto pierwszy gif:

Oceniajcie!
"Wlasna maka cie nie pozna", powinno byc chyba "matka", poza ta mala literówka, bardzo ciekawe.
Sam animowales te postacie (rysunki), czy skads je "zapozyczyles"?? Bo fajnie zrobione ich ruchy.

Co do bledów, to mysle, ze slowo "poszukamu" jest siakies dziwne... Ale moze sie myle:P
Czy sam animowalem postacie? Nie do konca wiem o co ci chodzi ale zapewne chodzilo ci o spritey. Spritey to cos takiego:

(Efekt hustania i wstrzeliwania pajeczyny zmajstrowalem sam )
Spritów nie zrobilem lecz ktos inny je robi, mozna sobie wyszukac w google.
Jesli chodzi o walke itd. to uzylem spritów. Pomysl mój i bazowany na prawdziwych biosach (czyli ze naprawde Lasher zostal stworzony przez symbiot Venoma, reszte dodalem sam a walka nie miala nic do story)
Wiem ze kiepsko wyszlo z literami.
EDIT:
Nowy gif! Zapraszam do ogladania!
Przypominaja mi sie czasy NSM. No niezle Ci idzie tylko tak pusto jakos w tych gifach. Jakas sciane narysuj czy inne tlo. Oczekuje nastepnych odcinków.

Nowy gif!
Mrówka, uzywam Painta do robienia klatek i trudno mi robic z telkami. Nawet mam pare ale musialbym miec lepszy program. Posiadam Gimpa lecz jedynie co na nim potrafie to rozmazywanie, oswietlanie i recolorowanie.
Z Gadziem rozmawialem(On nie ma internetu teraz, wchodzi na gg na komórce) i kazal przekazac, ze on tez robil klatki w paincie i on robil tla.

Taki krótki gif z Nightclawerem.
Bardzo fajne gify robicie Panowie. 0by tak dalej, swietna robota!
Jak to "Panowie"? Robie je sam!
On tak po wojskowemu w liczbie mnogiej powiedział XD
super gify xD podoba mi się pierwszy:D