Spider-Man Online Forum

Pełna wersja: Spider-Man: Shattered Dimensions
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Znając niefart Spidera to możliwe że gacek nie zostanie zdetronizowany, ale życzę mu tego:)

Jak myślicie, jaki będzie system walki?
Jak na mój gust, to najlepszy system walki był w WOS'ie.Tutaj chciałbym właśnie taki system, ale połączony z tymi "unikami" ze Spider-Mana 3.Bardzo bym chciał, żeby uniwersum 616 zawierało klimat mojego ulubionego growego wyst?pu Spider-mana, czyli Spider-mana z 2001 roku.To by było naprawdę kapitalne przeżycie poczuł znów ten sam klimat jak wtedy kiedy gra?o się w to na blaszaku na początku XXI wieku.
Na GameTrailer's pojawiła się analiza trailera z której możemy sporo wywnioskować:

http://www.gametrailers.com/video/gt-pop-b...shattered/64235

Noir przypad? mi do gustu ale nie mogę przebole? tej d?ungli z Amazing'a ;/
W ogóle nie pasuje mi jej bajkowy klimat.
Fakt wygląda nazbyt bajkowo, ale nie w samym świecie Amazing gracz będzie się obracał naszczęście. Zresztą i tak chyba najmocniejszym punktem samej gry będą pozostałe światy czy też wymiary. Czekam też na dalsz? list? wrogów, bo Kraven i Hammerhead nie są jakoś bardzo ciekawymi i porywającymi wrogami...
Moim zdaniem gra zapowiada się naprawdę dobrze. Jeśli chodzi o grafik? to nie mam absolutnie żadnych zastrze?e? (na podstawie tego co pokazali rzecz jasna). Oba modele Spidera i wymiar Noir wyglądaję rewelacyjnie. świat Amazinga jest komiksowo kolorowy co wielce kontrastuje z jego XX wiecznym odpowiednikiem tym samym naprawiając, moim zdaniem, największe błędy poprzedniczek - monotoni?. Tu będziemy mieli 4 światy i 4 różne sposoby prowadzenia rozgrywki. Tego wcześniej nie było. Mam nadzieję, że nie zmarnuj? tego potencja?u. Licz? na obecność w grze Spider-Mana 2099, który prawdopodobnie spełnia?by rolę Spidera do bezpośredniej walki wręcz.

Niestety jak sami zauważyliście d?ungla z Amazinga nie wygląda już tak dobrze jak mapy uniwersum Noir. Mam naiwn? nadzieję, że tylko w trailerze wypad?o to niekorzystnie. Mam jeszcze jedn? obaw?. Jak na razie nie wygląda na to aby?my mieli został uraczeni otwart? rozgrywk? znan? z poprzednich części Spidera. Obym się myli?.

Nie wierz? aby twórcom udało się osięgn?? poziom świetnego Arkham Asylum, ale licz? na to, że tym razem dostaniemy w pełni dopracowany produkt który mimo wszystko zagości także na PC.
Zobaczcie to:

i to:
Zrobiłem tabele kostiumów:

Fajny pomysł z tą tabelk?.Gdyby twórcy zastosowali takie rozwiązanie to było by całkiem spox.Takie mixy kostiumowe by wychodziśy....
Tabela spoko ale nie sądzę by znalazła zastosowanie w samej grze...
Niemniej czekamy...
http://www.gametrailers.com/video/episode-...ilers-tv/100110
W piłtek będzie pokazany pierwszy gameplay i nowy villain. Nareszcie coś nowego.
Witam jestem nowy na tym forum:spidey_welcome:.

Gra jak dla mnie ciekawie siN zapowiada gdyN:
-Zlikwidowana zostanie pieta Achillesowa wczeeniejszych gier ze spidey'em - monotonnoe
-Pojawi siN Spider-Man Noir (moja ulubiona na równo z Ghost Riderem postaN Marvela)
- RóNne klimaty mogN siN nieele dopeeniaN (np. po chowaniu siN w cieniu i wciegnieciu w mroczny klimat noir'a, dla relaksu wykrecaevym coraz to bardziej szalone combosy w dosyN kolorowym wcieleniu Spidey'a ze ewiata 616)
-Ciekawie bedzie zobaczyN ewiat oczyma Spider-Mana

Jedynie brak wersji PC moee sprawiN ee w grN nie zagram, aczkolwiek i tak czekam z niecierpliwoecie
Bo?e, czemu oni musieli się tak beznadziejnie zachować i zrobić gr? tylko na konsole. No po co to ?:angry:
Gra wygląda jeszcze bardziej komiksowo niż Ultimate. Noir jak już wiadomo jest cichy i nokautuje od razu, Amazing wykonuje jakieś wynaturzone combosy z tą pajączyn?, to wygląda świetnie, podobnie jak cała walka. Pokazali krótki fragmencik swingowania, no i tutaj minus, bo chyba będziemy mieli do czynienia z pajączyn? wystrzeliwan? w niebo, chyba, że jeszcze to poprawić, ale wątpię. Norman Osborn, czyli Green Goblin dośccza do Kraven'a i Hammerhead'a. Tablica czasu całkowicie odmieni?a Goblina, wygląda podobnie jak w USM, wielki, silny, brzydki:DTrzeba czekać na te kolejne dwa światy, bo to raczej ciekawi najbardziej. Chyba szykuje się nam zdecydowanie najlepsza gra o pająku, może nie na miano Arkham Asylum, ale myśl?, że będzie udana. Tutaj link do tego filmiku;)
Filmik oglądałem i jestem wniebowzi?ty jeśli gra nie wyjdzie na PC chyba zacznę zbiera? na Xpud?o albo plejstejszyna 3
Giera zapowiada się fajnie, ale z braku konsoli chyba w niż nie zagram.:spider_lol:

Może zrobić konwersję...
W internecie jest już trailer przedstawiajacy Spider-Mana 2099 (na SMO też jest). Wida? ae Pajączak z tego wymiaru skupi się na akrobacjach i walkach toczacych się w przestworzach. Jak dla mnie zapowiada się obiecujaco. Teraz tylko czekać na ostatni wymar (chociaż na 99.99% badzie to jakiś symbiot)
Ciekawe tylko jaki symbiont....
Dobrze, że forum powróciło.Naprawd? brakowało mi pisania postów przez te 2 tygodnie.
Ciesze się z wymiaru 2099.Futurystyczny świat graficznie prezentuje się naprawdę niesamowicie.To samo tyczy się designu Spidera 2099.Mam szczer? nadzieję, że bossem w tym wymiarze będzie Venom 2099....
Obstawiaebym, ee ten Spidey z symbiontem to ten który wystepiN w What ifN Vol 2 #4 ,a potem Quasar #30. Wolaebym jednak eeby jak juN to byN Spider (ten który zeczyN siN z czerwonym symbiontem), bo byeoby emiesznie (ma poczucie humoru, porównywalne z Deadpool'em), Spider z 1602, India, lub przynajmniej Spider-Monkey (ciekawie by byeo)

Co do wrogów w 2099:
Również licz? na venoma, jednak w trailerze widać Hobgoblina 2099 (przynajmniej ja go zauważyłem)
w 52 sekundzie macie black cat ;D
Trafna uwaga kolego;). Szczerze mam nadzieję że i ta pani, jak i inni superbohaterowie pomogę naszemu pajączakowi podczas misji (moim marzeniem jest ,aby w paru misjach w Noir pomógł nam Wolverine albo Punisher).

W każdym razie wyczekuj? nowych informacji na naszym kochanym portalu (i nie tylko).B)
Na oficjalnej stronie gry, gdy wybierzemy Spider-Mana 2099 także widać Black Cat, widnieje ona na billboardzie, więc raczej na pewno możemy się spodziewał jej wyst?pu w grze;)
Stron: 1 2 3 4 5 6