Spider-Man Online Forum

Pełna wersja: Spider-Man: Shattered Dimensions
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6

By gizmo94pl at 2010-06-15
od kiedy iron spider
Od kiedy Amazon zapowiedział jego kostium w pre-orderze .

http://www.destructoid.com/wear-the-iron-s...ns-175953.phtml - link na potwierdzenie

A jeśli chodzi o tabel? to przesun??bym rysunek Iron Spider'a z 616 na 2099 bo w tej wersji jest ten kostium. (widać zresztą krajobraz jaki można było zobaczyć na ostatnim trailerze 2099)
http://www.youtube.com/watchev=dp6HTZqbR6o&feature=fvst Jakby ktoś był zainteresowany to tutaj filmik pokazujący sporo gameplay'a;)
Extra filmik!!Normalnie umre jak nie bede mial tej gry.Swietnie zaprezentowal sie swiat NOIR.Fajnie sie skrada i eliminuje wrogow.Zauwazylem, ze kazdy z tych Spiderow dominuje w innym stylu walki.NOIR stawia na skradanie i eliminowanie wrogow jeden po drugim, AMAZING jest najzwinniejszy, robi najwiecej akrobacji i uzywa najwiecej pajeczyny, a 2099 ma najmocniejsze i chyba najbardziej widowiskowe combosy.Zapowiada sie hit :D
MuszN przyznaN ee gameplay robi dobre wraeenie. Klimat Noir i widowiskowoe 2099 sN tym, co juN uwielbiam w tej grze. erednio wypada najwaeniejsze uniwersum, 616.. Jak dla mnie, misje z nim mogeyby byN takie jak w USM. Wrogowie sN tu bardziej pretekstem do wykrecania coraz to bardziej szaleeszych combosów, co mi siN nie podoba. Co prawda eatwoe gry (nie moena zgine) mi nie przeszkadza, gdyN graeem i uwielbiam podobnego PoP'a. Czekam jednak na ogeoszenie 4 wymiaru (mam nadziejN ee bedzie lepszy od 616) i na samN gre gdyN ta dwójka (Noir i 2099) jest jak dla mnie przepisem na sukces.
Czyli tylko u mnie ten filmik nie działaN Pokazuje się 404 Not Found.
Do wszystkich którzy nie wiedzą co się dzieje z filmikiem:

Adres jest wpisany dobrze, jednak przez forum, pytajnik zmieniany jest na "e". Wystarczy że w tym adresie zamiast "watchev" wpiszecie watch[pytajnik]v i już;).

BTW, które uniwersum się wam jak narazie najbardziej podobaN Bo mi Noir za klimat i sam fakt że będzie to skradanka.;)
O, zadziałało, obejrzałem:D. Kolejna pozycja z serii HAVE TO HAVE:spidey_rock:.
Ciezko wybrac najfajniejsze universum, ale chyba jednak NOIR.Jak dla mnie to jeden z najmocniejszych punktow gry.Uwielbiam się skrada? ;).2099 tez jest fajne, bo te szybkie kombosy pokazuja jak swietna jest animacja i design Spidera w tej grze.Ja tam do Amazinga nic nie mam, irytuje mnie tylko troche ta dzungla.W pierwszych zwiastunach byly tez sceny z Amazingiem w miescie wiec ulga jest.
Na pewno w kazdym wymiarze bedzie wiecej niz jeden boss, bo w NOIR zostalo juz dwoch pokazanych (Green Goblin i Hammerhead), a w dwoch pozostalych tylko po jednym.W Amazingu jako drugiego wroga bardzo chcialbym Carnage'a lub Lizarda , a w 2099 marze o Venomie 2099:rolleyes:.Walki na futurystycznych ulicah miasta z Venomem , gonienie go po dachach, to naprawde wgniatalo by w fotel (w dodatku na moim 46 calowym telewizorku.....):lol:
Nie ma co sie zrazac dzungla w Amazingu, w koncu walczy sie z Kravenem. Gosc na filmiku mówil, ze w grze jest mnóstwo róznych lokacji, wiec dzungla to tylko wierzcholek góry lodowej.
Cytat:Gosc na filmiku mówil, ze w grze jest mnóstwo róznych lokacji
No caee szczescie, bo tak po glebokim zastanowieniu to ta dzungla mi tak bardzo nie przeszkadza, to niektorzy mogliby sie zrazic.Oby bylo naprawde duzo lokacji w kazdym uniwersum, poniewaz jedna z powaznych wad poprzednich spiderowych gier bylo wlasnie to, ze byly malo zroznicowane i co najwazniejsze za krotkie.

PS: A na jakich konsolach bedziecie grac:spidey_building:
Ja bede gral na PS3. Tylko pewnie kupie gre dlugo po premierze ,bo kasy brak.
Ja tez na PS3.A gre kupie mniej wiecej w okolicach listopada.Tez cienko z kasa...
A u mnie cienko z tym, ze nie mam konsoli<_<
Mnie jak na razie najbardziej wkurza wlasnie brak wersji PC-towej, krzywdza wiele osob i znowu to durne puszczanie pajeczyny w niebo, moze to troche taki szczegol, ale mnie razi dosc mocno.
Ja będą gra? na xbox 360.Ciekawe czy będą jakieś dodatki exclusive zaleśnie od konsoli np: strój.
Gdzies czytalem, ze jak sie kupi w przedsprzedazy to sie dostaje jakis kod na sciagniecie dodatkowych strojow, czy cos takiego. O exclusive'ach nic nie wiem.
W pre-orderze ma był kostium Kapitana Universe.Ale fajnie by było gdyby xbox miał jakiś kostium na wyłączno?? i playstation też (tylko jakiś inny).
Jako pre-order mozna tez dostac stroj Iron Spidera.
Zgadzam sie, ze byloby fajnie, gdyby kazda konsola dostala jakis inny bonusowy stroj.(na PS3 marze o Scarlet Spiderze:rolleyes:)
Poprawiona tabela:

By gizmo94pl at 2010-07-07
Stron: 1 2 3 4 5 6