Spider-Man Online Forum

Pełna wersja: Spider-Man: Shattered Dimensions
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
http://www.youtube.com/user/repoman2

Kolejne gameplaye [X360]
PO obejrzeniu tych filmików stwierdzam ,że ta gra musi stan?c na mojej półce!To będzie coś genialnego,takiej gry nie było dawno.na chwilę obecną,obok FIFY11 jeden z must have'ów.Oczywiście najpierw dowiem się od was tutaj czy gr? warto kupic.Jeśli miałbym kupowacto dopiero na gwiazdk? bo po drodze jest FIFA11 i kilka innych zakupów.Jednakże już czekam.
' napisał(a):Mam wspania?? nowin? dla zatwardzia?ych pecetowców. Beenox na swoim Twitterze potwierdziś że Shattered Dimensions wyjdzie na PC (prawdopobnie jednak później)!
Możesz dał linka ? Nie to, że Ci nie wierz?, ale chcę to po prostu zobaczyć:D
http://twitter.com/BeenoxTeam
Poszukaj trochę. Zresztą nawet na filmikach blackcat i oficjalnej stronie, obok PS3 i Xbox 360 stoi jak byk PC.
????AAAAA?????! Prezentuje się extra.Już mam uzbieran? kasę na tą gr? i to jest mój MUST HAVE nr 1. (nr 2 to Naruto ultimate ninja storm 2).Ostatni trailer jest po prostu epicki moim zdaniem.(I am; I am; I am; I am.......SPIDER-MAN:rolleyes:) normalnie cud, miód.
PS na gry-online pisze, że gra będzie w Polsce 7 września.Ja akurat w ten dzień będą w Piotrkowie w galerii i czy jest szansa, że już wtedy w empiku lub media markt gra będzie dost?pna na PS3?
Na tvgry.pl pojawił się filmik z cyklu gramy:)

http://tvgry.pl/?ID=1199
Ta gra jest BOSKA!KOniecznie w niż zagram,po tym co dodał Sztukas jeszcze bardziej się napalićem.Już nie mogg? się doczekac wymiarów Ultimate i AMazing.
Co taka cisza ? Ludzie wypowiadał się, a nie m?czycie ten durny temat o zadawaniu pytał:D
Będzie na PC faktycznie, tak więc moja wcześniejsza teza się sprawdza, najpierw konsole, potem PC. Wymaga? to raczej dużych nie powinna mie?, więc będzie okej. Ktoś już zagrał, ktoś posiada ? Opowiada?;)
Stron: 1 2 3 4 5 6