Spider-Man Online Forum

Pełna wersja: Lech Kaczyński nie żyje.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
"Samolot z prezydentem Lechem Kaczyńskim na pokładzie rozbił się na lotnisku w Smoleńsku. Według Reutersa samolot rozbił się na płycie lotniska. Na pokładzie była również żona prezydenta, Maria Kaczyńska.
Nikt nie przeżył katastrofy - potwierdza gubernator okręgu smoleńskiego. Jak powiedział gazecie.pl rzecznik MSZ Piotr Paszkowski samolot przy lądowaniu zahaczył o drzewa. Telefony osób, które leciały z prezydentem milczały. - Maszyna zapalića się, ale pożar został ugaszony - powiedział PAP rzecznik MSZ Piotr Paszkowski.
Według wstępnych informacji, Tu 154 - wysłużony samolot Pułku Specjalnego - rozbił się przy lądowaniu i stanął w płomieniach. Korespondent Polsat News mówi, że według jego informacji są ofiary.
Premier Donald Tusk zwołał nadzwyczajne posiedzenie Rady Ministrów. Ma się odbył jeszcze przed południem. Wszyscy ministrowie są już w drodze do Warszawy. Szef rządu o katastrofie, w które zginął m.in. prezydent Lech Kaczyński wraz z małżonką, dowiedział się w Gdańsku.
Władzę w kraju po prezydencie Lechu Kaczyńskim obejmie teraz marszałek Sejmu Bronisław Komorowski. Również wraca z Trójmiasta do Warszawy. W Polsce odbędą się przyspieszone wybory prezydenckie. Dojdzie do nich jeszcze przed wakacjami. "
Ogromna tragedia dla kraju i Polaków, niezaleśnie od sympatii politycznych.
Tragedia [*] [*] [*] [*] [*] świeć Panie nad duszą wszystkich tragicznie zmarłych.:(:(

Jako człowiek wierzący, pozostaje mi się tylko pomodlić o spokój duszy prezydenta i wszystkich tych, którzy towarzyszyli mu w tej podróży.

Amen
Nigdy go jakos nie lubilem, ale teraz odczuwam zal i swego rodzaju smutek. Niech spoczywa w pokoju cala zaloga oraz pasazerowie tego samolotu [*] .
Ka?da śmierć jest tragiczna i ta nie jest żadnym wyjątkiem.
Niemniej, pan prezydent i osoby mu towarzysz?ce już teraz słyszę tylko muzykę.
________+____
______+_+_+_+__
____+_________+
___+____۩۩_____+
__+____۩__۩_____+
_+____۩____۩____+
_+___۩__۩۩__۩___+
_+____۩_۩۩_۩___+_
__+_____۩۩___+___
_____██████____
_____████+█_+__
_____███+██ ۩__+
_____██+██ ۩_۩__+
_____█+██ ۩___۩__+
_____█+██۩_ ۩__۩_+
_____██+█ ۩_۩_۩_+_
_____██████۩____
_____███▒▒▒▒▒▒_
__۩۩ ███▒▒▒▒▒▒_
۩۩۩۩ ███▒▒▒▒▒▒_
_۩۩۩ ███▒▒▒▒▒▒_
__۩۩ ███▒▒▒▒▒▒۩۩۩۩۩۩۩
____۩۩۩۩▒▒▒▒▒▒۩۩۩۩۩۩۩
__۩۩۩۩۩۩▒▒▒▒▒▒۩۩۩۩۩۩۩۩
*********************** Dziś obudziłem się ze świadomością że ten dzień będzie zły . I nie myliłem się . To wielka tragedia . Na zawsze zapamiętam ten dzień i to uczucie .
Stało się to co wisiało w powietrzu od kilku lat, samolot TU-154 to maszyna z poprzedniej epoki. Kolejne rządy w Polsce odkładały zakup nowego samolotu i to się po prostu zemścićo tragicznie. Ja nie wymagam by Polski prezydent latał tak zaawansowaną technologicznie maszyną jak Air Force One prezydenta USA, ale wymagam by głowa państwa Polskiego przynajmniej nie robiła z siebie ''dziada''. Zakup samolotu to teraz dla mnie priorytet...

Co do tragedii i ofiar, bez wątpięnia to co się stało zmieni polityką w naszym kraju o jakieś 180 stopni. Były już prezydent śp. Lech Kaczyński rządzić nie umiał, ale szkoda człowieka i pozostałych biorących udział w tej podróży. Nie czas teraz jednak mówił czy z ofiar się kogoś lubięo czy nie, mamy tydzień żałoby narodowej. A potem trzeba się zastanowić co dalej, przed nami przyśpieszone wybory prezydenckie. Wybory prezesa NBP, PKOl, szefa IPN. Państwo mimo tego co się stało musi funkcjonować dalej...

Co do przyśpieszonych wyborów prezydenckich jeszcze, prawdopodobnie prezydentem zostanie Bronisław Komorowski z PO. Czemu właśnie on ?, bo nie widzę silnego dla niego kontr kandydata w tym momencie. Jako marszałek sejmu przejść w tej chwili władzę w państwie, jakby nie patrzył (choć nie powinienem tego pisać) nie ma już dwóch jego konkurentów. (śp. Lech Kaczyński z PIS i śp. Jerzy Szmajdziśski z SLD). Oczywiście z tymi wyborami może był jeszcze różnie, wpływ tej okropnej tragedii na wyniki przyśpieszonych wyborów prezydenckich może był różny...
Co tu dużo mówił, mimo iż popełnił parę błędów w swej kadencji, świeć mu Panie nad jego, duszą... [*] nie tylko jego...
Wszyscy narzekali, ja się polityką zbytnio nie interesują, ale zdawałem sobie sprawą, że prezydentem najlepszym nie był, mimo to także mi go szkoda, również jego żony jak i całej załogi tego samolotu. Najbardziej irytuje mnie to, że cały naród wstawia sobie znicze do statusów na gg, a na naszą klasę zdjęcia z flagami polski przepasanymi czarnymi wstążkami itp. "[*] W TRAGEDII SAMOLOTU ZGINĘŁO PONAD 80 POLAKÓW, W TYM NASZ PREZYDENT LECH KACZYŃSKI [*][*][*]<----wklejając to na śledzika oddajesz im hołd" Oto jeden wpis z mojego śledzika 20-letniej dziewczyny. Chore, niepoważne i tyle.
Niestety nie każdy umie się poważnie i odpowiednio zachować do sytuacji...
Tak, racja. Sam nie zamierzam tego okazywał po przez jakieś hołdy na śledziku, znicze w opisach itd. Po prostu ja sam doskonale wiem co czuje i najlepszym hołdem dla nich wszystkich będzie pój?cie na msze do końcio?a, która z pewnością się odbędzie za spokój ich duszy lub pomodlenie się. Rano przeczytałem opis kolegi " Prezydent nie żyje [*]" pomyśla?em: co teraz ? Spojrza?em na zegarek, dochodziśa godzina 10, poszedłem włączył radio, bo o takich równych porach zawsze są wiadomości. Usłyszałem, że prawdopodobnie prezydent i cała załoga samolotu nie żyje. Jakoś tak nie doszło to do mnie, włączam tv a tam na wszystkich kanałach to samo, wchodzę na wp.pl i również nie było niczego innego. Nie wiedziałem nawet co mam sobie myśleć, patrzyłem tylko w telewizor, a tam powtarzali praktycznie to samo co jakiś czas. Ogromna szkoda, cóż więcej powiedzieć, nie tak dawno temu zmarł Jan Paweł II, teraz kolejny ważny Polak.
' napisał(a):Niestety nie każdy umie się poważnie i odpowiednio zachować do sytuacji...
Mój kolega ma opis na Gadu-Gadu ,,;prezYdent nie żyje ale jaJa " Aż bierze mnie nerwica gdy czytam coś takiego . Jak można w takiej sytuacji , śmierci ponad setki ważnych rodaków , śmiał sie z tego .
Codziennie umiera około tysięc osób , i nikt nie robi z tego powodu tragedi No Coments
Ale nie codziennie ginie na raz tyle osób najważniejszych w państwie, na czele z prezydentem.
Nie umniejszajmy tej tragedii i nie sprowadzajmy jej na taki poziom. Apeluje oto zarówno do ciebie GAMBLER, jak i do innych.
Jeśli ktoś ma jeszcze wyjecha? tutaj z tym że codziennie umieraj? osoby i innymi takimi bzdetami, niech daruje sobie i milczy:angry:
żal osób że umarły,ale patrzęc z perspektywy POLAKA pracującego za grosze ,na rosnące ceny,podatki,w końcu na szpitale i czekanie w nich na swoją kolej kilka miesięcy itd ...itp naprawdę umarli bohaterowie,codziennie w jednej chwili potrafi umrzeć w samej Polsce około 100 osób w moim odczuciu ważniejszych od polityków
Gambler ma dużo racji.

Za głupotą się płaci. Po co tam poleciał prezes NBP? Po co czołowych dowódców WP tam wysżali? Po kiego grzyba robić to na dwie tury, nie mogli za jednym zamachem z Tuskiem?
Rozumiem GAMBLER że to co napisałeś, słabe płace, rosnące ceny, wysokie podatki,w końcu zła kondycja szpitali to sprawy ważne. Ale dziś nie to jest najważniejsze uważam, dziś najważniejsza jest ta tragedia. Tragedia która ma wymiar nie tylko polityczny..., ja nie robić z nikogo bohatera na siłę. Nie trzeba był określony mianem bohatera, by był wielkim człowiekiem. Rozumiem że nie każdy musi lubię polityką i polityków, ale dziś jest dzień w którym należy im się jednak odrobiną szacunku...

' napisał(a):Za głupotą się płaci. Po co tam poleciał prezes NBP? Po co czołowych dowódców WP tam wysżali? Po kiego grzyba robić to na dwie tury, nie mogli za jednym zamachem z Tuskiem?

Ja wole określenie nieszczęśliwy zbieg, czy splot wielu okoliczności. Obecność dowódców Wojska Polskiego wydaje mi się zrozumiała, obecność niektórych posłów czy prezesa NBP już nie. Nie mogli się zabrać się z Tuskiem, bo na uroczystości gdzie był on wraz z premierem Putinem bodajęe prezydent nie został zaproszony. Mieli był premierowe obu państw, poza tym chyba chciano uniknąć kolejnego konfliktu na linii prezydent - premier
Każdemu zmarłemu na całym świecie należy się szacunek,tylko po jakiego show z tego robić ,nie ten człowiek to inny pogrąży kraj,ja szanuje osoby ważne,Mamę, Papieża itd zmarłemu oddaję chwilę ciszy ale po co to ,kolejne święto z tego zrobimy ,byle Polska była Polska sory ale ja tego nie kupuję .To nie umarli ludzie którzy zrobili coś dla kraju tylko ci co go okradali,inni cię?ko pracuj? i jak umieraj? nie robi się widowiska .
Poza tym nie wiem co taki temat wnosi do świata komiksu bo po to forum zostało stworzone, chyba że cenzury w komiksach nie będzie,to wtedy święto mamy.
Znów dochodzi do umniejszania tej tragedii i nie sprowadzania jej na taki poziom widzę. Czy ktoś tu robi z tego co dziś stało jakiś show medialny ? nie sądzę chyba że obaj inaczej rozumiemy słowo ''show''. Ty twierdzisz że szanujesz osoby ważne, to ja ci mowie ty szanujesz tego kogo chcesz szanować. Nie chce cię obrażać ale zachowujesz się jak zwykły ''Polaczek'', który ciągle potrafi narzekać na wszystko i wszystkich. Może czas samemu zakasać rękawy i zaczął działał by poprawić swój los, a nie tracił czas na gorzkie żale które bynajmniej tego losu nie poprawić. Skoro każdemu zmarłemu na całym świecie należy się szacunek, okaż go osobą które dziś zginąły tragicznie i nie pisz tu więcej tego typu wypowiedzi...

' napisał(a):Znów dochodzi do umniejszania tej tragedii i nie sprowadzania jej na taki poziom widzę. Czy ktoś tu robi z tego co dziś stało jakiś show medialny ? nie sądzę chyba że obaj inaczej rozumiemy słowo ''show''. Ty twierdzisz że szanujesz osoby ważne, to ja ci mowie ty szanujesz tego kogo chcesz szanować. Nie chce cię obrażać ale zachowujesz się jak zwykły ''Polaczek'', który ciągle potrafi narzekać na wszystko i wszystkich. Może czas samemu zakasać rękawy i zaczął działał by poprawić swój los, a nie tracił czas na gorzkie żale które bynajmniej tego losu nie poprawić. Skoro każdemu zmarłemu na całym świecie należy się szacunek, okaż go osobą które dziś zginąły tragicznie i nie pisz tu więcej tego typu wypowiedzi...
Sory Scarlet ale kim ty z zawodu jesteś ,bo w moim mniemaniu to zarabiasz ponad przeci?tn? w jakimś banku,adwokat,lub ktoś kto ma farta.Ja pracuj? w sklepie na rękę mam 1200 i zap...... jak ten mu? ,więc nie mów mi kogo mam szanować, Show bo o tym cały dzień naparzaj? w TV ,a tydzień żałoby należy się każdemu dziś zmarłemu nie tylko politykom, i mamy kolejne święto.
Stron: 1 2 3