Spider-Man Online Forum

Pełna wersja: Forumowe RPG
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Mam pomysł na forumowe RPG. Mogliby?my na początku stworzył razem system i uniwersum w którym by się to rozgrywa?o. Potem Powoli zdobywaliby?my ixpeki i walczyli między sob? lub uczestniczyli w powie?ciach w których mistrz gry (czytaj. założyciel tematu) będzie decydować o tym kogo napotkacie na drodze i jaki bedzie cel misji. Postacie mogliby?my wymyślić lub wykorzystał te z tematu "Mój własny Super Heros" (chce żeby uniwersum nawięzywa?o do komiksów, gdyż wreszcie byłoby to ciekawe odst?pstwo od klasycznego fantasy.). Co o tym sądzicie: niewypa? czy dobry pomysł ? wy decydujecie!
jestem na tak. :venom:
Jak najbardziej genialny pomysł .

Na wyrażenie swojej aprobaty/dezaprobaty s?u?y sonda, a tutaj jeżeli wyra?acie swoje zdanie, to je uzasadnijcie. / rzadlo
więc według mnie , pomysł ten jest genialny ze względu na to , że gdyby owa gra powstała , nasze forum miało by znacznie większą popularno?? .
Pomys? super:DCh?tnie wezm? udział w takim pbf:D
Jestem niezwykle ucieszony że wiele osób mnie popiera, jednak proszę o zargumentowanie swojej decyzji bez względu na to jaka ona jest.:)
Pomys? uważam jak najbardziej za ''wypa?'' bardzo ciekawy. Z przyjemności? bym w czym? takim uczestniczy? jednak coś z fantasy by musiało został żeby mnie tam utrzymał :DOczywiście czekam na post?py, mam nadzieje, że twój pomysł wejdzie w życie.
Oczywiście jakby to się udało mogę przyj?? każdego rodzaju postacie. Zd??y?em pofantazjować i sobie wyobraćam że z byle takiego eksperymentu mogło by powstał nasze wspólne uniwersum forumowe o którym mogliby?my pisać opowiadania komiksy itd. .Dodatkowo jeśli sama gra w RPG zaciekawi?a paru użytkowników mogliby?my tworzył większe eventy typu "Odpowiednik Marvelowego Civil War w tym uniwersum". Może patrzę na to zbyt optymistycznie, ale jak dla mnie takie epic walki będą wręcz genialnym i ciekawym urozmaiceniem do życia forumowicza SMO. Pozatym nie ma to jak gra? w gr? której zasady i świat teoretycznie wymyślićo się samemu z paroma innymi forumowiczami.
Co do postu Morpheusa: Z fantasy napewno coś będzie. Poza tym to uniwersum będzie wymyślone przez nasz więc napewno dorzucisz swoje "fantasy'owe" pił? groszy:)
I o to chodzi o to chodzi :DTakże przyjmij m? aprobat? względem świetnego pomysłu, tylko któ? podejmie się stworzenia tego internetowego cudu, aby zjednoczy? naszą uciemi??on? spo?eczno?? :)Ja osobiście nie plami? się zdolnościami czysto komputerowymi choć mówił że szybko się ucz? więc jak co?...
Przynajmniej znalazłem jedn? z nielicznych sensownych ankiet która coś wnosi :)
Pytanie: czy jest już strona/forum ?
Nie. Wci?? potrzeba nam więcej osób które mogęy by się w to zaanga?ować. Spokojnie będzie trzeba trochę poczekać gdyż następnym etapem będzie wymyślanie uniwersum, i systemu ,a dopiero potem wcielanie tego w życie. Jednak już możecie zasugerować coś na temat uniwersum lub systemu;)
Najpierw pytanie: Czy poza superhero:Db?d? jakieś inne naleciało?ci z Marvel'a ?
PS. skąd macie sygnaturki z Civil war?
1. Ogólnie główn? rzecz? która nawi??e do Marvela będzie sam fakt że będzie to uniwersum fantasy z różnymi superbohaterami. Reszt? my wymyślimy
2. Sam zrobiłem, jednak jest temat nie pamiętam gdzie gdzie są prawie wszystkie możliwe Civil War'y
Proponuje, żeby jednak historia działa się na ziemii:DBędzie o wiele ?atwiej stworzył Alternatywn? Ziemi?, niż zupełnie nowy świat:D
To juz dawno uzgodnili?my. I jeszcze o tym jak widze sobie takie walki na forum:
1. Ktoś zakłada temat
2. Wypisuje całą otoczk? fabularn? oraz ogólne cele i inne drobnostki takie jak wynagrodzenie itp.
3 Ró?ne osoby zg?aszaj? ch?? uczestniczenia w misji.
5. po uzgodnieniu wszystkiego rozpoczyna się walka
6 Bohaterowie wybieraj? i używaj? różnych umiejątności lub zwykłych ataków przy okazji opisując jak działaj? na otoczenie i wpisujęc kwesti? dialogową swojej postaci.
7. Po wygranej bitwie bohaterowie otrzymuj? wynagrodzenie i wszystko zostaje ładnie zamkni?te poprzez podsumowanie historii przez Za?ożyciela tematu.

Ja to tak widzę. Jeśli chcecie coś dodatkowo zaproponować, śmiało wypowiadajcie się!:)
No w porządku:D

zobacz, jak wygląda to na innych pbf'ach:D
  • PBF o naruto<>
  • W klimacie fantasy<>
  • Marvel pbf:D<>
    [st]

popatrz, zastanów się, co fajnie byłoby wykorzystał etc.:D

I za?ó? forum już teraz. Daj ludziom, którzy chcę pomóc admina, czy moderatora. Naprawd? pomaga:D
tak patrzęc na to, mógłbym jeszcze dodał propozycje takich niby historii w odgrywanie i dialogi bez udziału w walk?. OK ja już się wypowiedziałem, teraz wasza kolej gdyż nie ja tylko my mamy to wymyślić:)
Wydaje mi się, że masz na myśli spotkania poszczególnych postaci pomiędzy misjami, taką Wystarczy zrobić kilka tematów takich jak:

Kategoria: USA

Miasto: Nowy Jork

Topic: Park

I w tym parku właśnie postacie mogę się spotyka?:D
Tak genialny wręcz pomysł ! Dobrze że na to wpadłe?. Btw 90 % głosuje na tak:blink:. Tego się nie spodziewałem, jednak jest bardzo zaskoczony (oczywiście pozytywnie) i mam nadzieję że może to się nam uda:lol: . Poza tym niech inni też daję swoje sugestie :venom:
Mi bardzo podoba się pomysł mikoos'a a reszta już jest mniej więcej ustalona, troszk? inspiracji z innych tego typu stronek i możemy się zaczął ''bawił'' :)
W takim razie możemy zakłada? stronę. Ja jednak tego nie zrobie gdyż nie wiem czy będą miał czas, więc proszę o to jednego z kolegów, jeśli by mógł oczywiście:).
Stron: 1 2 3