Spider-Man Online Forum
Mary Jane - Wersja do druku

+- Spider-Man Online Forum (http://forum.spider-man.org.pl)
+-- Dział: Filmy/TV (http://forum.spider-man.org.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+--- Dział: Spider-Man (2002 - 2007) (http://forum.spider-man.org.pl/forumdisplay.php?fid=138)
+--- Wątek: Mary Jane (/showthread.php?tid=1108)

Mary Jane - Spider-Kapi - 08.08.2014

Witam!

Chciałem się dowiedzieć, co myślicie o Mary Jane Watson.
Moim zdaniem spełniła się lepiej niż Gwen Stacy w TAS-M1 i TAS-M2.

RE: Mary Jane - Gadziu - 10.08.2014

Czy Dunst w roli MJ sprawdziła się lepiej od Stone jako Gwen? Nie powiedziałbym. Ale nie powiem też, że wypadła od Niej gorzej. W ogóle to dwie zupełnie inne postaci z dwoma zupełnie innymi podejściami do Petera/przez Petera. Faktem jest, że MJ może wkurzać ciągłym zrywaniem z Peterem, ale nie dziwię Jej się, chyba nikt się nie zdziwi. Dla mnie obie aktorki spisały się świetnie w swoich rolach.

RE: Mary Jane - Spider-Kapi - 10.08.2014

Lecz Gwen Zginęła w TAS-M2. Z kim Peter będzie miał romans w TAS-M3 i TAS-M4? Będzie MJ? Czy nie?!

RE: Mary Jane - Gadziu - 10.08.2014

MJ miała się pojawić już w TAS-M2. Jednak jak sądził Webb, chciał skupić się bardziej na relacji Gwen - Peter, więc wyrzucił wątek nowej dziewczyny, a prawda jest taka, że fani po prostu mocno zjechali tę postać.

RE: Mary Jane - Spider-Kapi - 11.08.2014

To prawda. Trochę Szkoda.

RE: Mary Jane - Gadziu - 12.08.2014

No chyba nie

RE: Mary Jane - Spider-Kapi - 13.08.2014

Dlaczego?

RE: Mary Jane - Spider-Kapi - 15.08.2014

Zastanawiam się, czy nie zaprosić do wątku Revana.

RE: Mary Jane - Revan - 15.08.2014

Kirsten Dunst jako aktorka jest 0K i grała MJ niezgorzej, acz jeśli chodzi o to jak postać MJ została ujęta w scenariuszu to jest to duże odejście od tego kim była MJ w okresie poznawania Petera. To właśnie Gwen była taka ułożona, MJ była taka bardziej zabawowa.

RE: Mary Jane - Spider-Kapi - 15.08.2014

To prawda, ale to MJ została jego żoną. A to że MJ jest zabawowa, to właśnie moja ulubiona w niej cecha, poza tym że jest ładna, i (jak to opisał nasz pajączek) robi świetny masaż.

RE: Mary Jane - Gadziu - 15.08.2014

(15.08.2014 , 10:55)Spider-Kapi napisał(a): A to że MJ jest zabawowa, to właśnie moja ulubiona w niej cecha

No to w wersji Dunst nie bardzo powinna Ci podchodzić, gdyż poza sceną w kuchni Harrego w trzeciej części, to MJ jest stosunkowo spokojna.

RE: Mary Jane - Spider-Kapi - 16.08.2014

Tak. I co?

RE: Mary Jane - Majk - 10.07.2017

Odświeżyłem sobie w ostatnich dniach całą trylogię Sama Raimi, wiedząc że za kilka dni wybieram się zobaczyć Spider-Man Homecoming.

Muszę przyznać, że casting głównych bohaterów do dzisiejszego dnia mi nie odpowiada, a Kirsten Dunst w roli MJ chyba najbardziej. O ile w pierwszej części jeszcze jakoś ujdzie, prawdopodobnie ze względu na to, iż mimo że jest powodem większości wydarzeń, sama nie bierze w wielu z nich bezpośredniego udziału. Tak w pozostałych dwóch częściach, gdzie jest jej znacząco więcej i jej rola jest też ważniejsza, momentami miałem jej na prawdę dosyć. Nie wiem czy to było zamierzone, ale powiedziałbym że wręcz irytowała swoją obecnością na ekranie.

Za to Emma Stone w roli Gwen w filmach Marca Webba, była genialna, nic dodać nic ująć.

RE: Mary Jane - Gadziu - 11.07.2017

(16.08.2014 , 11:03)Spider-Kapi napisał(a): Tak. I co?