Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.18 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/printthread.php 16 require_once

Spider-Man Online Forum
Cobi - Wersja do druku

+- Spider-Man Online Forum (http://forum.spider-man.org.pl)
+-- Dział: Uniwersum Spider-Man (http://forum.spider-man.org.pl/forumdisplay.php?fid=103)
+--- Dział: Stuff (http://forum.spider-man.org.pl/forumdisplay.php?fid=126)
+--- Wątek: Cobi (/showthread.php?tid=162)

Strony: 1 2

Cobi - GENGAR - 22.04.2006

:angry: widzieliscie relame w telewizij, ten spider man wyglada beznadziejnie ,a co do spidera ma apokalips

Cobi - Sandman - 22.04.2006

Tez to ogladalem beznadzieja mogli chociaz popracawac na spiderem .

Cobi - darth octavius - 22.04.2006

To sa stare figurki (przynajmiej te ze spidera - byly wypuszczone na rynek gdzies w latach 90-tych) ale mam kilka z nich (te z poprzednich edycji) i sa nawet calkiem niezle, choc raczej przeznaczone dla dzieci...

P.S. Powinno byc Cobi, nie Combi. Nie obraź sie Gengar, ale takie bledy sa po prostu zenujace...

P.P.S. Gengar - Apokalypse nic nie ma do spidera. Ta seria reprezentuje bohaterów Marvela, a nie tylko SM.

Cobi - paul095 - 22.04.2006

Jak pierwszy raz zobaczylem reklamówke to od razu skojarzyla mi sie z Transformerami(a raczej z klonem tej kreskówki która kiedys widzialem). Do zabawy dla malych dzieci to jeszcze beda sie nadawac, ale dla mnie sa po prostu zalosne i brzydkie. :huh:

Cobi - caterkiller - 22.04.2006

Noo, smutne sa dosyc..

Cobi - Green - 22.04.2006

lekko przykre, chociaz wizialem gorsze :P

Cobi - pogromca - 22.05.2006

Te nowe zabawki wyglondaja bez nadziejnie i co to za srebny spider-man a dlaczego np:venom zmienia sie w truj glowego diabla a najgorzej wyglondal spider -man i iron men a jak ktos bendzie chcial sie pobawic tymi zabawkami ze ona potrafia myslec to jak iron man zamieni sie w ten toporek i co bendzie sam sobie latal w powietrzu.Ten pomysl z tymi zabawkami byl dobry ale postacie dokitu sie zmienialy i idiotycznie wyglondaly . :spiderman:

Cobi - darth octavius - 22.05.2006

pogromca,May 22 2006, 12:41 napisał(a):Te nowe zabawki wyglondaja bez nadziejnie i co to za srebny spider-man a dlaczego np:venom zmienia sie w truj glowego diabla a najgorzej wyglondal spider -man i iron men a jak ktos bendzie chcial sie pobawic tymi zabawkami ze ona potrafia myslec to jak iron man zamieni sie w ten toporek i co bendzie sam sobie latal w powietrzu.Ten pomysl z tymi zabawkami byl dobry ale postacie dokitu sie zmienialy i idiotycznie wyglondaly . :spiderman:
Czlowieku, ile ty masz lat? Bo po poziomie twojej ortografii wnioskuje, ze niewiele. <_<

Cobi - Ares_Real - 22.05.2006

darth octavius,May 22 2006, 15:20 napisał(a):
pogromca,May 22 2006, 12:41 napisał(a):Te nowe zabawki wyglondaja bez nadziejnie i co to za srebny spider-man a dlaczego np:venom zmienia sie w truj glowego diabla a najgorzej wyglondal spider -man i iron men a jak ktos bendzie chcial sie pobawic tymi zabawkami ze ona potrafia myslec to jak iron man zamieni sie w ten toporek i co bendzie sam sobie latal w powietrzu.Ten pomysl z tymi zabawkami byl dobry ale postacie dokitu sie zmienialy i idiotycznie wyglondaly . :spiderman:
Czlowieku, ile ty masz lat? Bo po poziomie twojej ortografii wnioskuje, ze niewiele. <_<
Wiek nie ma wielkiego znaczenia na styl pisania, nasz "pogromca zasad interpunkcji" moze byc dysortografem.

Cobi - Paul - 22.05.2006

Ehh ja juz nic nie mówie (pisze) na temat postów MixKomiksowców. Darth octavius mozesz dac sobie spokój. Pisanie nic nie pomoze i tak dalej bedzie pisac jak pisze, szkoda klawiatury <_<

Cobi - River - 22.05.2006

hmm male pytanko o jakich figurkach rozmawiamy ? o tych w tej torebce czy te co punisher zamienia sie w pistolet bo post jak to nazwanego przez Ares_Real "pogromca zasad interpunkcji" mnie zmylil wedlug mnie te w tej torebce sa nawet fajne no ale ja nigdy w zyciu nie mialem w reku starego Amazing'a wiec wszytko o spider manie co fajne mi sie podoba

Cobi - paul095 - 22.05.2006

Cytat:hmm male pytanko o jakich figurkach rozmawiamy ?
O tych calych Spider-man Shate-Shifter(nie wiem jak to sie pisze :( sorki jesli sie pomylilem): Podwójna moc od Cobi. Czyli te które sie "transformuja" w bron i zwierzeta. :ph34r:

Pisze sie Shape Shifter - eRo

Cobi - Paul - 22.05.2006

To dla wizualizacji podstawy tematu.

Cobi - River - 22.05.2006

aaa hmm wedlug mnie to totalna zenada :/ zabawki dla dzieci w wieku 5 lat wole figurki do kolekcjonowania

Cobi - Paul - 22.05.2006

Nie no wydajesz troche krzywdzaca opinie River bo niektórym moze sie cos takiego podobac (ja do tych osób nie naleze) na przyklad dzieciom w wieku 5 lat :D Ale starszym równiez. Zenada to to nie jest, sa gorsze rzeczy, ale kazdy ma swoje zdanie.

Cobi - blackcat - 01.08.2006

venom,apocalypse i ten drugi spiderman sa w porzadku ;)

P.S dobrze ze nie zrobili blackcat , bo by z tego jakies gówno wyszlo ;)

P.S oni chca za to 39,90 :blink:

Cobi - zefir_93 - 05.03.2007

Po prostu one sa do niczego jeszcze ewentualnie Venom przejdzie ale tez ma jakies kiczowate raczki jak bym cos takiego mial to bym to chowal jak koledzy by do mnie przychodzili zeby se siary nie robic jak dla mnie zenada i to te figurki jeszcze jakies prymitywne sa.

Cobi - Galapagos - 02.06.2007

Temat brzmi ''Zabawki od Cobi'' wiec pozwole sobie na offtopic.

Jest jeszcze Battle Dice. Takie figurki do zbierania i grania. Nawet ciekawe.

Cobi - Kuba S - 23.11.2007

Racja.Reklama wyglada dosc...No wiecie :huh: .W kazdym razie to sie chyba nazywa Shape Shifters czy jakos tak :/.Widzialem Punishera który po zlozeniu wyglada jak armata(lufe ma miedzy nogami :lol: ).Ogólnie zabawki dla malych dzieci moze sie i podobaly ale co tam...Chociaz inne figurki spider-mana z Cobi calkiem przypadly mi do gustu np. ta Spider-mana z porwanym kostiumem :P

Cobi - Luke - 06.02.2009

YUK

To tyle.....BEZNADZIEJA