Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.17 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/printthread.php 16 require_once

Spider-Man Online Forum
Komiks Online - Wersja do druku

+- Spider-Man Online Forum (http://forum.spider-man.org.pl)
+-- Dział: Spider-Man Online (http://forum.spider-man.org.pl/forumdisplay.php?fid=104)
+--- Dział: Serwis (http://forum.spider-man.org.pl/forumdisplay.php?fid=129)
+--- Wątek: Komiks Online (/showthread.php?tid=315)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Komiks Online - Dawidos - 11.05.2007

Szczególy w tym newsie. Co o tym sadzicie, jak sie wam podoba ten pomysl? Autorem tego pomyslu (i komiksu) jest Pickador.

Komiks Online - Spider-Ted - 12.05.2007

Super pomysl!!!

Moim zdaniem tego brakowalo na SMO! Dla mnie absolutny strzal w dziesiatkie.

OK, sam komiks, choc na razie widzialem okladke i dwie pierwsze strony ;).
Rysunki bardzo spoko. Szkoda, ze nie kolorowe, no ale rozumiem ze to nie taka prosta sprawa to pokolorowac. Ale generalnie naprawde mi sie podobaja, maja klimat Ultimate. Podoba mi sie zwlaszcza rysunek jak Peter... erhm, Piotrek dostaje kopa. Nie chodzi o to, ze lubiejak Pet... Piotrek dostaje kopy, ale rysunek moim zdaniem jest bardzo udany.
Pomysl zeby osadzic akcje w Polsce - bomba. Nazwiska momentami srednio brzmia, ale trzeba sie do tego IMO przyzwyczaic. No i moim zdaniem Mary Jane to Maria (gwoli scislosci Maria Janina ;) ), a nie Magda. Ale luz, nie czepiam sie.

Momentami dialogi troszke srednio brzmia, to jedyna rzecz, do której moge sie przyczepic, zwlaszcza, ze pare opowiadan sie w zyciu napisalo, wiec jakies tam doswiadczenie mam. Ciekawe jak bedzie dalej, zwlaszcza jestem ciekaw scenariusza.

No, super!

Komiks Online - rzadlo - 12.05.2007

"Mam twoje gg, to sie jeszcze dzis odezwe" , "ok!"

Niezly dialog :D, mozna sie posmiac :). Rysunki naprawde niezle, mam nadzieje ze równiez scenariusz bedzie stal na takim poziomie.
Magda brzmi chyba lepiej niz Maria :P, wiec jak dla mnie moze byc :P.

Komiks Online - Darth Destruktor - 12.05.2007

Ten komiks jest wyje...chany! Lol, chcialbym tak rysowac. Tak trzymaj!

Komiks Online - zefir_93 - 12.05.2007

Ekstra pomysl jak dla mnie bomba

Komiks Online - Chesster - 12.05.2007

Fajny pomysl. Rysunki sa spoko, teksty tez moga byc (zwlaszcza ten z GG :lol: ).
A Magda rzeczywiscie brzmi lepiej niz Maria, nie zmieniaj tego. Ogólem to komiks wporzo.

Komiks Online - Cannibal - 12.05.2007

jeden zasadniczo wieeeeeeelki minus... czemu tak malo?:D

Komiks Online - Pickador - 12.05.2007

Cannibal,May 12 2007, 08:26 PM napisał(a):jeden zasadniczo wieeeeeeelki minus... czemu tak malo?:D
Bo to dopiero poczatek...
Pytanie-zagadka:
Jak myslicie, kim jest ta postac w czerwonej koszuli, z okladki?:D

Komiks Online - darth octavius - 13.05.2007

Komiks narysowany swietnie - ciekawe rysunki i niezle zapowiadajaca sie fabula. Za jedyna wade uznaje osadzenie go w polskich realiach - Piotrek, Magda (Flash Tomaszczuk to wg. mnie przegiecie) jakos mi nie pasuja, ale sadze, ze to kwestia przezwyczjenia. Czekam na kolejne strony z niecierplioscia.

Komiks Online - Darth Destruktor - 16.05.2007

Mam pytanie...czy 2 komiks online jest kontynuacja pierwszego? :huh:

Komiks Online - Symbioth - 16.05.2007

nie

przeciez to widac :)

Komiks Online - M.PETER - 16.05.2007

Potwierdzam, ze nie. Mój komiks nie ma nic wspólnego z komiksem Pickador'a. Dokladniej moja historia rozgrywa sie 15 lat po uksszeniu Petera przez pajaka.

Komiks Online - Cannibal - 16.05.2007

lepiej zaczyna sie komiks M.Petera. Nie do konca przypadaja mi rysunki Pickadora- takie mangowe, sorry ale nie lubie tego stylu... zauwazylem równiez ze Piotrek Parker na stronie numer 2, kiedy pada na ziemie jest przerysowany z Ultimate SPider-mana Bagley'a... Gdyby ktos pytal moge podac dokladna strone i numer, bo teraz mi sie nie chce :P Najlepiej prezentuje sie fabula, bo za nic nie moge skojarzyc kim jest Pawel... i dlaczego bedzie na pokazie?
Sorry Pickador za zmiane zdan, ale wczesniej nie miales konkurencji :P

Komiks Online - Pawcio - 16.05.2007

Pickador,May 12 2007, 11:03 PM napisał(a):
Cannibal,May 12 2007, 08:26 PM napisał(a):jeden zasadniczo wieeeeeeelki minus... czemu tak malo?:D
Bo to dopiero poczatek...
Pytanie-zagadka:
Jak myslicie, kim jest ta postac w czerwonej koszuli, z okladki?:D
Ty? Wujek Ben? (Bernard xD)

Komiks Online - Bag-Man - 16.05.2007

Ja stawiam ze Venom (te macki... jak symbiont) :P

Komiks Online - Pawcio - 16.05.2007

Niieeee, za wczesnie na Venoma. Chociaz ma cos do Pe... Piotrka, bo tylko oni dwaj sie zglosili na wycieczke, no i to jego spojrzenie....

Komiks Online - Pickador - 16.05.2007

Cannibal,May 16 2007, 05:10 PM napisał(a):zauwazylem równiez ze Piotrek Parker na stronie numer 2, kiedy pada na ziemie jest przerysowany z Ultimate SPider-mana Bagley'a... Gdyby ktos pytal moge podac dokladna strone i numer, bo teraz mi sie nie chce :P
numer 1 strona 10 :D Ale wzialem tylko rece.
Mocno sie wzorowalem na Ultimate, dodajac troche, ze stylu Bruce Timma... Efekt taki, jaki widac. Ale fabula jest kompletnie inna. Stawiam na realizm (historii, nie rysunków) B)

Komiks Online - Pickador - 01.06.2007

Komiks przyspieszyl! Nowe strony "Pajaka" beda sie pojawiac dwa razy tygodniowo: w poniedzialki i piatki:)

Komiks Online - Dawidos - 01.06.2007

Tak, potwierdzam tak bedzie od nastepnego poniedzialku (4.06.2007).

Komiks Online - Spider-Ted - 17.06.2007

Super :) Bo na razie troche malo. A w ogóle moglibyscie mu wygospodorowac troche miejsca, zeby byl lepiej widoczny. Bo teraz jest jako jedna z wielu opcji w menu, a to przeciez cos extra, co moim zdaniem wymaga jakiegos wyróznienia... Takiego jak np. SM Magazyn po prawej na stronie, no, wiecie co mam na mysli