Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.18 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/printthread.php 16 require_once

Spider-Man Online Forum
Komiks Online - Wersja do druku

+- Spider-Man Online Forum (http://forum.spider-man.org.pl)
+-- Dział: Spider-Man Online (http://forum.spider-man.org.pl/forumdisplay.php?fid=104)
+--- Dział: Serwis (http://forum.spider-man.org.pl/forumdisplay.php?fid=129)
+--- Wątek: Komiks Online (/showthread.php?tid=315)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Komiks Online - QbaS - 19.06.2007

Spider-Ted,Jun 17 2007, 11:00 PM napisał(a):Super :) Bo na razie troche malo. A w ogóle moglibyscie mu wygospodorowac troche miejsca, zeby byl lepiej widoczny. Bo teraz jest jako jedna z wielu opcji w menu, a to przeciez cos extra, co moim zdaniem wymaga jakiegos wyróznienia... Takiego jak np. SM Magazyn po prawej na stronie, no, wiecie co mam na mysli
No bez przesady dobrze? ;]

Ogólnie komiks Pickador'a bardzo mi sie podoba :) Chociaz, jak tu juz ktos powiedzial, polskie realia tu nie pasuja zupelnie. Wolalbym oryginalne imiona ;] Rysunki super, ale widze, ze przy kilku kadrach wzorowales sie nie tylko na Ultimate'ie, ale i na Amazing'u (na tych numerach z DK :D )

Drugi komiks jest troche gorszy. Akcja troche za szybko sie rozkrecila. Rysunki maja kolorki, ale kreska mi sie nie podoba. Po za tym jest spoko, ano podoba mi sie fabula ;)

Pozdr.

Komiks Online - Pawcio - 10.07.2007

Co jest z Komiks Online? Od 2-3 tygodni nie pojawiaja sie nowe strony.

Komiks Online - Darth Destruktor - 11.07.2007

Gadalem z Pikadorem, i mówil ze rysownicy sie nie spiesza...
Jak dla mnie to lepiej, bedzie bardiej dopracowane... ;)

Komiks Online - Pickador - 11.07.2007

Heh zle mnie zrozumiales. Myslalem ze chodzi Ci o komiks o Symbiotach:)
Dostarczylem nowa strone, lecz od zarzadu zalezy kiedy zostaje wrzucona.

Komiks Online - Rafcios - 11.07.2007

No a Lost Sm uwaga spoiler.
Spider-Man aby byc mlodym bez mocy i z Wujkiem Benem bedzie musial poddac sie eksperymentowi Doctora Octopusa.

Komiks Online - Dawidos - 11.07.2007

Pawciolux,Jul 10 2007, 11:19 PM napisał(a):Co jest z Komiks Online? Od 2-3 tygodni nie pojawiaja sie nowe strony.
To dlatego, ze wasz naczelny wyjechal i troszeczke zabalowal :) W ramach rekompensaty wrzucilem 3 nowe strony dla Lost Spider-Man i jedna strone do Pajaka, jaka przyslal mi Pickador. Teraz system jest taki: 1 strona w piatek do Losta i 1 strona do Pajaka w poniedzialek.

Pozdrawiam

Komiks Online - Pickador - 11.07.2007

Jestem za, szefie. Wysylam dwie kolejne stronki:)

W "Lost SM" jest pewna niescislosc... Wujek mówi o gatunkach pajaków, które Pete widzial w laboratorium, ale tak bylo w filmie. W komiksie Peter zdobyl moc od przypadkowego pajaka na pokazie radioaktywnosci...

PS. W "Pajaku" wkrótce pojawia sie dwa czarne charaktery. Kto zgadnie jakie i wskaze?

Komiks Online - Pawcio - 12.07.2007

Green Goblin i nie_wiem_kto. :)

Komiks Online - Pickador - 12.07.2007

pudlo i pudlo:D

Strzelajcie dalej

Komiks Online - Pawcio - 12.07.2007

Czy wrogiem bedzie moze Pawel?

Komiks Online - Rafcios - 13.07.2007

Do tego komiksu pasuje mi Octopus i KingPin.

Komiks Online - Pawcio - 17.07.2007

Ponownie w poniedzialek [wczoraj] nie pojawila sie nowa strona.

Komiks Online - Dawidos - 18.07.2007

Pawciolux,Jul 17 2007, 09:09 AM napisał(a):Ponownie w poniedzialek [wczoraj] nie pojawila sie nowa strona.
Bylem u rodziny, wiec nie moglem wrzucic. "Poniedzialkowa" (16) strona jest juz dostepna.

Komiks Online - wojto16 - 18.07.2007

Czyzby pierwszym wrogiem w komiksie Pickadora mial byc Morlun. Zauwazylem pewne podobienstwa w wygladzie Pawla i Morluna. A na dodatek ugryzl go pajak wiec dzieki temu móglby zyskac taka moc.

Komiks Online - Pawcio - 18.07.2007

Wcale go nie ugryzl.

Komiks Online - Rafcios - 18.07.2007

Tak Pawel jest podobny do Morluma. Ciekawe jesli bedzie w Komiksie Harry to czy Pickador zmieni mu imie na na np: Howard albo jakies inne...

Komiks Online - Pawcio - 18.07.2007

Harry juz jest! Karol Ossowski... a do Morluna podobny, bo wzorowany na komiksach z nim od DK...

Komiks Online - Pawcio - 20.07.2007

Brak.
Nowej.
Strony.

(Przepraszam za double posta, ale inaczej nikt by nie zauwazyl)

Komiks Online - Dawidos - 20.07.2007

Pawcio,Jul 20 2007, 02:06 PM napisał(a):Brak.
Nowej.
Strony.

(Przepraszam za double posta, ale inaczej nikt by nie zauwazyl)
Jak to brak? No przeciez ostatnio dodalem. Chyba, ze chodzi ci o Lost Spider-Man. Kolejna strona dodam kolo 18.00 dzisiaj.

Komiks Online - Pawcio - 20.07.2007

Tak, o to chodzilo :)