Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.18 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/printthread.php 16 require_once

Spider-Man Online Forum
Komiks Online - Wersja do druku

+- Spider-Man Online Forum (http://forum.spider-man.org.pl)
+-- Dział: Spider-Man Online (http://forum.spider-man.org.pl/forumdisplay.php?fid=104)
+--- Dział: Serwis (http://forum.spider-man.org.pl/forumdisplay.php?fid=129)
+--- Wątek: Komiks Online (/showthread.php?tid=315)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Komiks Online - M.PETER - 23.07.2007

Ostatnio zaniedbalem troche rysowanie Lost Spider-mana, ale to dlatego ze chwilowo bylem zajety innym projektem. Biore udzial w konkursie organizowanym przez Pepsi "Skomponuj sobie wystep z The Black Eyed Peas" - Napewno slyseliscie. http://www.gwiazda.pepsi.pl/ Wchodzcie, ogladnijcie moja prace, zalózcie sobie konta i glosujcie :D Kazdy glos (oczywiscie najlepiej 10 :P ) sie liczy. Licze na was! ;)

Komiks Online - Rafcios - 23.07.2007

Np no obejrzalem i calkiem fajne dzis Poniedzialek nowa Strona Pajaka.

Komiks Online - Pawcio - 23.07.2007

...której nie ma.

Komiks Online - Dawidos - 23.07.2007

Pawcio,Jul 23 2007, 05:42 PM napisał(a):...której nie ma.
Która juz jest :) :D

Komiks Online - Rafcios - 23.07.2007

Pawcio,Jul 18 2007, 04:30 PM napisał(a):Harry juz jest! Karol Ossowski... a do Morluna podobny, bo wzorowany na komiksach z nim od DK...
Aha faktycznie nie zauwazylem Dzieki za odpowiedz.

Komiks Online - Gokufan - 27.07.2007

Pickador, twój komiks "Pajak" jest po prostu zachwycajacy!! JA tak w zyciu nie naucze sie rysowac:(

P.S: Kiedys jesli zrobisz wiecej stron, to moze bys pomyslal o wydaniu tego komiksu tu:
http://jpf-dojin.com.pl/

Na pewno bym kupil :D

Komiks Online - Pickador - 27.07.2007

Wlasnie myslalem o wydaniu... Ale to wydawnictwo wydaje tylko mangi?

Nie sadze :) PRzeczytaj ich pierwszego newsa... wydadza kazdy komiks lub powiesc... zreszta twój komiks jest w kresce mangowej ;] Wedlug mnie idealnie sie nadaje :P

heh, to mialo byc w stylu Bruce Timm'a, a nie mangi:/ Niby sa wspólne cechy, bo opieraja sie na ograniczeniu szczególów i jak najprostszych rysunkach, ale wolalbym, zeby nie kojarzono tego z manga.

Zreszta - zobaczymy jeszcze. Bo jak wydadza, to moze Quesada pozwie mnie do sadu za prawa autorskie:/

Ja tam bym sie nie martwil :] Wydali Re:Blue Crackers co jest np. nieoficjalna manga Megamana :P Zreszta napisz do nich - oni ci powiedza czy bez zadnych problemów sie obejdzie :). Fajnie by bylo jak bys to wydal... bo na komputerze czytac komiks to nie to samo :)

Komiks Online - Pawcio - 27.07.2007

...dzisiaj czas na nowa strone :)

Komiks Online - innuendo - 27.07.2007

Z racji tego, iz sa to dojinki, nie musisz sie bac o prawa autorskie :) Wystarczy popatrzec na rynek doji w Japonii :P

Komiks Online - Wookie - 27.07.2007

Serialnie Picador ja tez bym chyba kupil twój komiks gdybys go wydal. Bardzo mi sie podoba i najlepsze jest w nim to, ze powielasz w nim to dzieki czemu Spider-Man w latach 60 stal sie tak popularny. Mam na mysli umiejscowienie akcji w srodowisku najblizszym fanom- w tym przypadku Polskiej szkoly (w oryginale byla amerykanska szkola). Tak trzymaj.

Komiks Online - Chmielek - 27.07.2007

Wlasnie czytalem te dwa komiksy zrobione przez Pickadora. Musze rzec ze sa swietne, szkoda tylko ze dwa nr. mam nadzieje ze bedzie wiecej :)

Pomyliles sie, tylko jeden zrobil Pickador :P

Komiks Online - nightcrawler_13 - 27.07.2007

Mam pytanie Pickador. Mianowicie, czy nie wzorowales sie na pewnej ksiazce podczas projektowania niektórych postacią Mianowicie na stronie 16?

Hehe. Masz mnie, Night:D Tak, to ta ksiazeczka. Znajdziesz jeszcze inne odniesienia:)

Chmielek, mój jest tylko "Pajak" i nie jest w zadnej mierze powiazany z "Lost Spider-man":) A bedzie wiecej, bedzie. Wlasnie tworze okladke nastepnego zeszytu. Cierpliwosci.

I dzieki za slowa uznania.

I jeszcze jedno. Jak mozecie, rozreklamujcie troche ten komiks, nawet wsród osób, które nie przepadaja za Spiderem. Na ich opiniach zalezy mi najbardziej:D

Pickador,Jul 27 2007, 08:00 PM napisał(a):I jeszcze jedno. Jak mozecie, rozreklamujcie troche ten komiks, nawet wsród osób, które nie przepadaja za Spiderem. Na ich opiniach zalezy mi najbardziej:D
Masz to jak w banku. Ale juz od dawna staram sie reklamaowac nawet samo SMO wsród mich znajomych.

Nie wiem jak ty, ale ja sam posiadam ta ksiazke, i uwazam ja za bardzo ciekawa.

Komiks Online - Huntersky - 27.07.2007

Jak dla mnie komiksy sa bardzo fajne, ladnie narysowane (szkoda, Pickador, ze nie kolorujesz..ale olówek tez ma swój urok :) ) Ciekawy pomysl z umieszczeniem fabuly w polskich realiach...bedzie problem z wiezowcami miedzy którymi Spidey swinguje. ;)
Jesli chodzi o komiks M.Petera: równiez ladnie narysowany, sa kolorki :) i ciekawie zapowiada sie fabula.
Powodzenia dla was obu przy tworzeniu.

nightcrawler_13 napisał(a):Nie wiem jak ty, ale ja sam posiadam ta ksiazke, i uwazam ja za bardzo ciekawa.

Zgaduje, ze to ksiazka o rysunku...mozecie dokladnie powiedziec, o której mówicie?

Sztuka Rysowania Komiksów-Ben Caldwell, wydwictwa Muza SA. Swoja droga bardzo ja polecam, nie jest ona na poziomie rysowania Mona Lizy, ale dla poczatkujacych (czyli mnie) jest swietna.

Jakby co to masz tu okladke.